TUNELY

Zobrazit: seznam mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Stylový odlitek ocelového korálku, který je určen do vousů a vlasů, ale i na jiné účely. Vyobrazený severský symbol je Vegvisir. Vnitřní průměr korálku je: 8 mm. Symbol VEGVISIR: Zjednodušeně lze o tomto symbolu říci, že je to ochranný&n..
160Kč
Stylový odlitek ocelového korálku, který je určen do vousů a vlasů, ale i na jiné účely. Vyobrazený symbol je Triquetra (Triketra). Vnitřní průměr korálku je 8 mm. Triquetra je symbol tří živlů, nebo také „trojitosti“ duše: fyzické, mentální ..
160Kč
Stylový odlitek ocelového korálku, který je určen do vousů a vlasů, ale i na jiné účely. Vyobrazený symbol je Triquetra (Triketra). Vnitřní průměr korálku je 6 mm. Triquetra je symbol tří živlů, nebo také „trojitosti“ duše: fyzické, mentální a spi..
160Kč
Stylový odlitek ocelového korálku, který je určen do vousů a vlasů, ale i na jiné účely. Vyobrazený symbol je Valknut. Vnitřní průměr korálku je: 8 mm. Symbol VALKNUT , nazýván též uzlem Odinovým. Je to symbol tří propletených trojúhelníků a je v ..
160Kč
Stylový odlitek ocelového korálku, který je určen do vousů a vlasů, ale i na jiné účely. Vyobrazený symbol je Valknut. Vnitřní průměr korálku je 6 mm. Symbol VALKNUT , nazýván též uzlem Odinovým. Je to symbol tří propletených trojúhelníků a je v s..
160Kč
×
×
×
×
×
×
×