PIERCING

Zobrazit: seznam mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Speciální piercingová náušnice z chirurgické oceli 316L. Převážně se  tento šperk aplikuje přes dva body do ucha, nicméně může míti i jiné využití. Barbel je o délce 3,8 cm (od kuličky ke kuličce. Síla dříku je klasicky 1,6 mm. Velikos..
80Kč
Stylový odlitek ve tvaru býčí hlavy jako roztahovák z leštěné chirurgické oceli. Velikost roztahováku je na výšku (délku) cca 3 cm. V nejširším místě (horní oblouček) je roztahovák široký 4 mm. ..
390Kč
Piercingové náušnice (roztahováky) ve tvaru lilie z leštěné chirurgické oceli. Velikost roztahováku je na výšku (délku) cca 2,5 cm. V nejširším místě (horní oblouček) je roztahovák široký 4 mm. Náušnice se prodávají jako pár (tak jak jsou v..
290Kč
Krásný odlitek ve tvaru slona,vyrobený z leštěné chirurgické oceli. Velikost roztahováku je na výšku (délku) cca 2,5 cm. V nejširším místě (horní oblouček) je roztahovák široký 5 mm. ..
390Kč
Krásný odlitek ve tvaru slona z leštěné chirurgické oceli 316l. Velikost roztahováku je na výšku (délku) cca 2,3 cm. V nejširším místě (horní oblouček) je roztahovák široký 4 mm. ..
390Kč
Krásný odlitek ve tvaru draka z leštěné chirurgické oceli 316l. Velikost roztahováku je na výšku (délku) cca 3,4 cm. V nejširším místě (horní oblouček) je roztahovák široký 4 mm. ..
290Kč
Tvarovaný speciál (roztahovák) osazený kamenem (syntetický zirkon), vyrobený z leštěné chirurgické oceli. Průměry v nejširším bodě (viz foto č.2) je 5mm. Velikost Zirkonu je 1 cm. ..
390Kč
Speciální tvarovaný roztahovák ve tvaru podkovy, vyrobený z leštěné chirurgické oceli. Průměr roztahováku je v jeho nejširším místě 5mm. ..
290Kč
Speciální tvarovaný roztahovák, vyrobený z leštěné chirurgické oceli. Průměry roztahováku jsou v jednotlivých bodech (vyznačeny na produktové fotografii č.2): 3mm, 5mm a 7 mm. ..
290Kč
Roztahovák vyrobený z leštěné chirurgické oceli 316l. Průměr v nejširším bodě roztahováku je 6 mm. ..
290Kč
Roztahovák vyrobený z leštěné chirurgické oceli 316l. Průměr v nejširším bodě roztahováku je 4 mm. ..
200Kč
Speciální piercing do bradavek, vyrobený z leštěné chirurgické oceli 316L. Síla dříku: 1,6 mm. Velikost kuliček: 5 mm. Celková délka barbel (bez kuliček): 20 mm. Rozteč pro bradavky (vnitřní prostor ozdoby): 1,4 mm /horizontálně/ x 6 mm /vertiká..
350Kč
speciální piercing do bradavek, vyrobený z leštěné chirurgické oceli 316L. Síla dříku: 1,6 mm. Velikost kuliček: 5 mm. Celková délka barbel (bez kuliček): 20 mm. Rozteč pro bradavky (vnitřní, kruhový prostor ozdoby): 1,4 cm. ..
350Kč
Pupíkovka vyrobená z titanu (dřík s kuličkou) s ozdobou ve tvaru ďábelského srdce do níž jsou vsazeny křišťály Swarovski. Dřík o rozměru 1,6 x 10mm. ..
1 190Kč
Piercingová naušnice vyrobená z titanu s ozdobou ve tvaru delfína (taktéž Titanium) do níž jsou vsazeny křišťály Swarovski, které jsou následně ještě zality pryskyřicí, takže nehrozí, že by vypadly. Dřík o rozměru 1,6 x 10mm. ..
790Kč
Piercingová naušnice vyrobená z chirurgické oceli (dřík a kulička) + bižuterního kovu (ozdoba má povrchovou úpravu, je rhodiována). Do ozdoby je vsazen syntetický kamen růžové barvy. Dřík o rozměru 1,6mm x 12mm. ..
370Kč
Piercingová naušnice vyrobená z chirurgické oceli (dřík a kulička) + bižuterního kovu (ozdoba má povrchovou úpravu, je rhodiována). Do ozdoby je vsazen syntetický kamen oranžové barvy. Dřík o rozměru 1,6mm x 12mm. ..
370Kč
Roztahovák z bioplastu v bílé barvě. Velikost (průměr) dle výběru v kolonce: DOSTUPNÉ VARIANTY. Délka roztahováku je cca 4,5 cm. ..
150Kč
Piercingová naušnice vyrobená z leštěné chirurgické oceli. Všechny díly naušnice jsou ocelové. Dřík o průměru 1,6 mm a délce 10 mm. ..
370Kč
×
×
×
×
×
×
×