PIERCING

Zobrazit: seznam mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Piercingová naušnice vyrobená z chirurgické oceli (dřík a kulička) + bižuterního kovu (ozdoba má povrchovou úpravu, je rhodiována). Do ozdoby je vsazen syntetický kamen růžové barvy. Dřík o rozměru 1,6mm x 12mm. ..
370Kč
Tunel o průměru 1,2mm vyrobený z leštěné chirurgické oceli s obrázkem konopného listu. Malba je provedena v černé barvě a je na obou stranách tunelu...
150Kč
Barbel vyrobený z chirurgické oceli o průměru dříku 1,2 mm a délce 7 mm v černé barvě. Velikost hrotů je 4 x 8 mm. Vhodné do ucha popř. obočí, či jiného spec. místa. ..
150Kč
Tunel o průměru 1,2mm vyrobený z leštěné chirurgické oceli s obrázkem konopného listu a osezený po obvodu kameny (zirkony). Malba je provedena v černé barvě a je pouze z jedné strany tunelu...
250Kč
Barbel o šířce dříku 1,2 mm a délce 5 mm v žíhané modrobílé barvě. Velikost kuliček je 4 mm. Vhodné do ucha popř. obočí, či jiného spec. místa. ..
150Kč
Tunel o průměru 1,2mm v kombinaci oceli a černého bioplastu se symbolem Jin-Jang. Symbol je na obou stranách tunelu...
150Kč
Piercingová naušnice vyrobená z chirurgické oceli. Naušnice je celoocelová a kameny které jsou vsazeny do bílé pěny jso navíc ještě zality pryskyřicí. Dřík o průměru 1,2 mm a délce 1,2 cm. ..
370Kč
speciální piercing do bradavek, vyrobený z leštěné chirurgické oceli 316L. Síla dříku: 1,6 mm. Velikost kuliček: 5 mm. Celková délka barbel (bez kuliček): 20 mm. Rozteč pro bradavky (vnitřní, kruhový prostor ozdoby): 1,4 cm. ..
350Kč
Speciální piercing do bradavek, vyrobený z leštěné chirurgické oceli 316L. Síla dříku: 1,6 mm. Velikost kuliček: 5 mm. Celková délka barbel (bez kuliček): 20 mm. Rozteč pro bradavky (vnitřní prostor ozdoby): 1,4 mm /horizontálně/ x 6 mm /vertiká..
350Kč
Piercingová naušnice z chirurgické oceli (dřík a kulička) s ozdobou delfína (silně rhodiovaný bižuterní kov) držíciho kamínek ve tvaru srdíčka v čiré barvě (zirkon). Dřík z ušlechtilé oceli o rozměru 1,6 x 10mm. ..
370Kč
×
×
×
×
×
×
×