NÁUŠNICE VHODNÉ I PRO MUŽE

Modely náušnic vhodné taktéž pro muže, vyrobené z ušlechtilé oceli 316L.

Zobrazit: seznam mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Naušnice ve tvaru kříže z chirurgické oceli zn.EXEED v matovaném provedení. Zapínání na puzetu. Velikost naušnice je 0,8 x 0,8 cm. ..
80Kč
Výrobce: PRIM
Kruhové naušnice vyrobené z chirurgické oceli v kombinaci leštěného a matného povrchu. Průměr kruhu: 1,3 cm. Šířka: 0,4 cm. ..
350Kč
Naušnice vyrobené z chirurgické oceli se vsazeným kamenem ve tvaru čtverce. Kámen je čiré barvy. Zapínání na puzetu. Velikost kamene je 0,8 x 0,8 cm. Naušnice míváme taktéž v jiných velikostech: ..
380Kč
Naušnice vyrobené z chirurgické oceli se vsazeným kamenem (synt. zirkon) ve tvaru čtverce. Kámen je černé barvy. Zapínání na puzetu. Velikost kamene je 0,8 x 0,8 cm. Tento model naušnic míváme i v jiných velikostech: ..
350Kč
Kruhové náušnice vyrobené z chirurgické oceli v matném provedení. Průměr kruhu: 1,3 cm. Šířka: 5 mm. Zapínání na zacvaknutí. ..
250Kč
Náušnice vyrobené z chirurgické oceli se vsazeným kamenem čiré barvy (synt. zirkon). Zapínání na puzetu. Velikost kamene je 0,4 cm. ..
180Kč
Kruhové náušnice vyrobené z leštěné chirurgické oceli 316L v kombinaci se syntetickým kamenem černé barvy. Průměr kruhu: 1,4 cm. Šířka: 7 mm. ..
190Kč
Kruhové náušnice vyrobené z leštěné chirurgické oceli 316L v kombinaci se syntetickým kamenem černé barvy. Průměr kruhu: 1,4 cm. Šířka: 5 mm. ..
190Kč
Výrobce: EXEED
Naušnice ve tvaru lebky z leštěné chirurgické oceli zn. EXEED. Rozměr: 1 x 1 cm. Naušnice se zapínáním na puzetu. Tato naušnice se neprodávají párově, tedy cena je za 1 ks.  ..
90Kč
×
×
×
×
×
×
×