OCELOVÉ PRSTENY

Ocelové prsteny vyrobené z chirurgické oceli 316L.

Zobrazit: seznam mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Výrobce: PRIM
Odlévaný prsten z leštěné chirurgické oceli 316L ve tvaru lebky v detailním provedení. Aces High. Up the Irons !  ..
450Kč
Výrobce: ANDRE NICOL
Prsten vyrobený z leštěné chirurgické oceli 316L. Šířka prstenu je 4 mm. Prsten je z tenkého materiálu (1mm), je zaoblený a leštěný i z vnitřní strany. ..
250Kč
Prsten vyrobený z leštěné chirurgické oceli se vsazenými kameny (synt. zirkony). Šířka prstenu je 4 mm. Prsten je z poměrně tenkého materiálu (1 mm), je zaoblený a leštěný i z vnitřní strany. ..
580Kč
Odlévaný prsten z ušlechtilé oceli 316L ve tvaru hlavy pohanského válečníka. Předlohou tohoto prstenu mohl být jeden z keltských králů pocházející z kmene Galů, Vercingetorix. ..
390Kč
Prsten vyrobený z chirurgické oceli 316L. Kombinace matné a leštěné povrchové uprávy. Prsten je designově tvarován tak, že se nejen směrem dolů zužuje, ale síla materiálu se taktéž ztenčuje. Na vrchní a boční straně prstenu je síla materiálu 2 mm a n..
450Kč
Prsten ve tvaru mašličky, vyrobený z leštěné chirurgické oceli 316L, se vsazeným kamenem čiré barvy (synt. zirkon) o velikosti 6 mm. ..
380Kč
Výrobce: ANDRE NICOL
Prsten zn.Andre Nicol, vyrobený z chirurgické oceli 316l v matném provedení. Do prstenu je vsazen kámen čiré barvy (synt. zirkon). Šířka prstenu: 6 mm. ..
250Kč
Výrazný prsten zn.EXEED, vyrobený z leštěné chirurgické oceli 316L v kombinaci se syntetickým kamenem černé barvy. Velikost kamene tvaru elipsy: 2,6 x 1,4 cm. ..
380Kč
Elegantní prsten zn.EXEED v leštěném provedení. Šperk jest velice decentně a precizně proveden. Do prstenu jsou vsazeny čtyři kameny čiré barvy (synt. zirkony) ve tvaru srdíček. ..
380Kč
Elegantní prsten zn.EXEED ve velice jemném a decentním prvedení. Do leštěné chirurgické oceli jsou vsazeny dva kameny oválného tvaru čiré barvy (synt.zirkony). ..
380Kč
Prsten v leštěném provedení, vyrobený z chirurgické oceli 316L v kombinaci se zlacením. Do prstenu je vsazen kamínek čiré rarvy (synt.zirkon). Šířka prstenu: 4 mm. ..
380Kč
Prsten v leštěném provedení, vyrobený z chirurgické oceli 316L v kombinaci se zlacením. Šířka prstenu: 4 mm. ..
290Kč
Výrobce: EXEED
Prsten EXEED, vyrobený z chirurgické oceli v leskle černém provedení (glazura) s vyobrazením dvanácti římských číslic. Prsten je velice příjemný na prstu, neboť je tenký a z vnitřní strany taktéž zaoblený. Šířka prstenu je 8 mm. ..
150Kč
Výrazný elegantní prsten zn.EXEED, vyrobený z chirurgické oceli 316L. Kombinace matného a leštěného povrchu. ..
290Kč
Precizně zpracovaný prsten zn. Andre Nicol v leštěném provedení. Do prstenu je vsazen kamínek čiré barvy (synt.zirkon). ..
350Kč
×
×
×
×
×
×
×