OCELOVÉ PRSTENY

Ocelové prsteny vyrobené z chirurgické oceli 316L.

Zobrazit: seznam mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Velmi decentně provedený prsten, vyrobený z leštěné chirurgické oceli s vyobrazením symbolu květ života. ..
250Kč
Výrobce: EXEED
Ocelový prsten zn.EXEED v matném provedení s leštěným ornamentem. Ornament lze z prstenu vytlačit ven a samozřejmě opětovně vrátit nazpět. ..
150Kč
Výrobce: EXEED
Velmi pěkně a jemně zpracovaný prsten z chirurgické oceli v leštěném provedení se vsazenými kameny (syntetické zirkony) bílé/čiré barvy. Kameny jsou precizně vsazeny do prstenu a dodávají tomuto šperku s jedinečným designem skutečný šmrnc. ..
450Kč
Výrobce: EXEED
Odlévaný ocelový prsten zn.EXEED, vyrobený z chirurgické oceli 316L. Kombinace matné a leštěné povrchové úpravy. ..
350Kč
Krásný a jedinečný odlitek prstenu z chirurgické oceli 316L ve tvaru dvou houbiček, jejichž kloboučky jsou vyleštěny do zrcadlového lesku. Prsten je originál, vyrobený v jediné velikosti č.56. ..
690Kč
Originální článkový prsten z leštěné chirurgické oceli 316L. Šířka 1 cm. Síla prstenu je 3 mm.  ..
350Kč
Výrobce: EXEED
Prsten z chirurgické oceli 316L s vybroušeným vzorkem pneumatiky. Šířka prstenu je 8 mm a tloušťka materiálu je 1,5 mm. ..
150Kč
Prsten vyrobený z chirurgické oceli 316L. Kombinace leštěného a matného povrchu. Prsten je s výbrusem šikmých linek, které se křižují a opakují po obvodu celého prstenu. Okraje prstnu jsou s leštěnými linkami. Šířka prstenu je 8&n..
190Kč
Výrobce: EXEED
Elegantní prsten z leštěné chirurgické oceli se vsazeným kamenem (syntetický zirkon) bílé barvy. ..
290Kč
Prsten vyrobený z leštěné chirurgické oceli s vybrousem. Prsten je široký 4 mm. Síla materiálu je 1 mm. Velmi příjemný na nošení.  ..
190Kč
Prsten vyrobený z leštěné chirurgické oceli s vypískovaným ornamentem - puzzle. Prsten je široký 4 mm. síla materiálu je 1 mm. Příjemný na nošení.  ..
150Kč
Prsten vyrobený z ušlechtilé oceli 316L. Kombinace leštěného a matného povrchu. Prsten je s výbrusem šikmých linek, které se opakují po obvodu celého prstenu. Okraje prstnu jsou s leštěnými linkami. Šířka prstenu je 8 mm a tloušťk..
190Kč
Prsten vyrobený z chirurgické oceli 316L. Kombinace leštěného a matného povrchu. Prsten je s výbrusem šikmých linek, které se křižují a opakují po obvodu celého prstenu. Okraje prstnu jsou s leštěnými linkami. Šířka prstenu je 8&n..
190Kč
Prsten vyrobený z chirurgické oceli 316L. Kombinace leštěného a matného povrchu. Prsten je s výbrusem tří šikmých linek, které se opakují po obvodu celého prstenu. Okraje prstnu jsou s leštěnými linkami. Šířka prstenu je 8 mm a tl..
190Kč
Výrobce: ANDRE NICOL
Prsten vyrobený z chirurgické oceli 316l v matném provedení s leštěnou linkou. Do prstenu je vsazen kámen čiré barvy (synt. zirkon). Šířka prstenu: 7 mm. Prsten je z vnitřní strany zaoblený a vyleštěný, díky tomu je jeho nošení na..
250Kč
Prsten vyrobený z chirurgické oceli 316L, kombinace leštěného a matného povrchu. Šířka prstenu je 6 mm a tloušťka materiálu je 1,5 mm. ..
150Kč
Prsten s cihlovým vzorem, vyrobený z chirurgické oceli. Kombinace leštěné a matné povrchové úpravy.  ..
120Kč
Velmi jemný prsten vyrobený z wolframové oceli o šířce 2,5 mm a síle materiálu 1 mm. Díky jemnému provedení je velmi příjemný na nošení. Wolframová ocel se vyznačuje extrémní tvrdostí a leskem díky příměsi Wolframu (Tungsten) a jeho tmavě š..
290Kč
Velmi originální model prstenu z chirurgické oceli v matném provedení. Do dvou drážek v prstenu jsou vsazeny čtyři leštěné ocelové kuličky, které se v drážkách pohybují. Další větší kulička celý systém s kuličkami uzavírá. Šířka p..
350Kč
Výrobce: EXEED
Prsten vyrobený z chirurgické oceli v kombinaci leštěného a matného povrchu. Prsten je osazen syntetickým zirkonem černé barvy, vybroušeným klasickým diamantovým výbrusem. ..
490Kč
×
×
×
×
×
×
×