PUPÍKOVKY

Zobrazit: seznam mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Pupíkovka vyrobená z titanu (dřík s kuličkou) s ozdobou ve tvaru ďábelského srdce do níž jsou vsazeny křišťály Swarovski. Dřík o rozměru 1,6 x 10mm. ..
1 190Kč
Piercingová naušnice vyrobená z titanu s ozdobou ve tvaru delfína (taktéž Titanium) do níž jsou vsazeny křišťály Swarovski, které jsou následně ještě zality pryskyřicí, takže nehrozí, že by vypadly. Dřík o rozměru 1,6 x 10mm. ..
790Kč
Piercingová naušnice vyrobená z chirurgické oceli (dřík a kulička) + bižuterního kovu (ozdoba má povrchovou úpravu, je rhodiována). Do ozdoby je vsazen syntetický kamen růžové barvy. Dřík o rozměru 1,6mm x 12mm. ..
370Kč
Piercingová naušnice vyrobená z chirurgické oceli (dřík a kulička) + bižuterního kovu (ozdoba má povrchovou úpravu, je rhodiována). Do ozdoby je vsazen syntetický kamen oranžové barvy. Dřík o rozměru 1,6mm x 12mm. ..
370Kč
Piercingová naušnice vyrobená z leštěné chirurgické oceli. Všechny díly naušnice jsou ocelové. Dřík o průměru 1,6 mm a délce 10 mm. ..
370Kč
Piercingová naušnice vyrobená z chirurgické oceli (dřík a kulička) + bižuterního kovu (ozdoba je silně rhodiována). Do ozdoby je vsazen bílý kamen (zirkon). Dřík o rozměru 1,6mm x 12mm. ..
370Kč
Piercingová naušnice z chirurgické oceli (dřík a kulička) s ozdobou delfína (silně rhodiovaný bižuterní kov) držíciho kamínek ve tvaru srdíčka v čiré barvě (zirkon). Dřík z ušlechtilé oceli o rozměru 1,6 x 10mm. ..
370Kč
Piercingová naušnice vyrobená z chirurgické oceli. Naušnice je celoocelová a kameny které jsou vsazeny do bílé pěny jso navíc ještě zality pryskyřicí. Dřík o průměru 1,2 mm a délce 1,2 cm. ..
370Kč
×
×
×
×
×
×
×