OCELOVÉ NÁRAMKY

Ocelové náramky vyrobené z chirurgické oceli 316L. Ocelové náramky pro ženy, ocelové náramky pro muže.

Zobrazit: seznam mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Výrobce: EXEED
Sada šperků, vyrobených z leštěné chirurgické oceli 316L. Poměrně masivní náhrdelník + náramek o šířce 6 mm. Délka náhrdelníku je 55 cm. Délka náramku: 22 cm. Šperky lze na požádání zkrátit. ..
890Kč
Výrobce: EXEED
Náramek vyrobený v kombinaci pletené kůže černé barvy a chirurgická oceli 316l. Náramek je široký 1 cm a délce 21 cm. Zapínání z chirurgické oceli je na pojistný, magnetický bajonet, který ze uzavírá nasunutím ze strany. Nára..
750Kč
Výrobce: EXEED
Náramek typu Panzer z leštěné chirurgické oceli s destičkou. Šířka: 1 cm. Délka: 22 cm. Náramek lze na požádání zkrátit. ..
350Kč
Výrobce: EXEED
Ocelový náramek v černém provedení se vzorem meandru. Šířka náramku: 0,9 cm. Délka náramku: 22cm. Náramek lze na požádání zkrátit (zkrácení o jeden článek znamená -2,5 cm délky).  ..
390Kč
Elegantní náramek, vyrobený z chirurgické oceli 316L v leštěném provedení.  Prostor ve tvaru elipsy obepínající zápěstí je o rozměru 5 ,8x 4 cm. Zapínání je řešeno zacvaknutím protilehlých stran.  Tento náramek je velikostí u..
550Kč
Výrobce: PRIM
Elegantní náramek vyrobený v kombinaci chirurgické oceli + černé keramiky. Do leštěných mezičlánků jsou vsazeny kameny (syntetické zirkony). Délka náramku je 20,5 cm. Šířka náramku: 1 cm. Náramek lze na požádání zkrátit. ..
990Kč
Výrobce: EXEED
Masivní ocelový náramek v kombinaci matovaného a leštěného povrchu. Šířka: 1,3 cm. Délka: 21 cm. Náramek lze na požádání zkrátit. ..
450Kč
Náramek vyrobený z chirurgické oceli z černé leštěné chirurgické oceli. Šířka náramku: 5 mm. Délka dle kolonky DOSTUPNÉ VARIANTY. Náramek lze na požádání zkrátit. ..
350Kč
Výrobce: EXEED
Sada šperků, vyrobených z leštěné chirurgické oceli 316L. Poměrně masivní náhrdelník + náramek o šířce 8 mm. Délka náhrdelníku je 60 cm. Délka náramku: 22 cm. Šperky lze na požádání zkrátit. ..
990Kč
Výrobce: EXEED
Sada šperků, vyrobených z leštěné chirurgické oceli 316L. Náhrdelník + náramek. Šířka: 1 cm. Délka náhrdelníku je 55 cm. Délka náramku: 21 cm. Šperky lze na požádání zkrátit, nebo případně malinko prodloužit, p..
790Kč
Výrobce: EXEED
Sada šperků, vyrobených z chirurgické oceli. Náhrdelník + náramek. Kombinace leštěné a černé povrchové úpravy. Šířka: 6 mm. Délka náhrdelníku je 60 cm. Délka náramku: 21,5 cm. Šperky lze na požádání zkrátit, ne..
790Kč
Výrobce: PRIM
Pletený náramek hranol z leštěné chirurgické oceli 316L. Šířka: 3 mm. Délka 19 cm.  Náramek lze na požádání zkrátit, nebo i případně prodloužit, přidáním několika koncových kroužků. ..
220Kč
Ocelový náramek (královská vazba) vyrobený z leštěné chirurgické oceli v černém provedení. Délka dle výběru v kolonce: Dostupné varianty. Šířka: 0,8 cm. Náramek lze na požádání zkrátit.  ..
450Kč
Elegantní náramek z ušlechtilé oceli 316L v leštěném provedení se vsazenými segmenty z černé keramiky a kameny čiré barvy (synt.zirkony). Náramek je ve tvaru pevné elipsy s rozměrem 6 x 5 cm. Šířka náramku je 1 cm. Zapínání je řešeno na zacvaknu..
650Kč
Masivní náramek vyrobený z odlévaných lebek z leštěné chirurgické oceli. Menší lebky jsou široké 2 cm a větší 2,3 cm .  Celková délka náramku je 23,5 cm a šířka 2,3 cm. Zapínání na masivní karabinu. Náramek lze na požádání zkrátit..
999Kč
Výrobce: PRIM
Hustě pletený náramek z leštěné chirurgické oceli 316L. Šířka: 3 mm. Délka 20,5 cm.  Náramek lze na požádání zkrátit, nebo i případně prodloužit, přidáním několika koncových kroužků. ..
250Kč
Masivní náramek typu panzer, vyrobený z leštěné chirurgické oceli 316L. Šířka náramku: 1,3 cm. Délka: 21,5 cm. Zapínání na karabinu. Náramek lze na požádání zkrátit. ..
590Kč
Výrobce: PRIM
Masivní náramek, vyrobený z leštěné chirurgické oceli. Všechny články náramku jsou duté, neboť jsou odlévané, díky čemuž je náramek odlehčený a přesto působí velmi masivním dojmem. Šířka náramku je 3 cm a délka 22,5 cm. Náramek lze na požádání zkráti..
1 390Kč
Masivní náramek vyrobený z leštěné chirurgické oceli, složený z odlévaných lebek. Velikost jednoho článku (jedné lebky) je 1,8 cm na šířku a 2,5 cm na délku. Celková délka náramku je 23,5 cm a šířka 1,8 cm. Náramek lze na požádání zkrátit. ..
999Kč
Výrobce: PRIM
Ocelový náramek v matném provedení z chirurgické oceli. Šířka: 0,5 cm x 1cm. Délka: 22 cm. Zapínání je velmi spolehlivě vyřešeno bajonetem s pružinovou pojistkou. Náramek nelze zkracovat. ..
690Kč
Výrobce: PRIM
Masivní náramek typu Panzer, vyrobený z chirurgické oceli s černou patinou. Šířka: 2,5 cm. Délku je možno nastavit na sponě v rozmezí 22 - 24 cm. Spona je navíc ještě zajištěna překlopnou pojistkou.  Náramek lze případně i na..
1 390Kč
Ocelový náramek Geoffrey Beene z leštěné chirurgické oceli. Šířka: 0,6 cm. Délka: 21,5 cm. Zapínání je řešeno magnetickým bajonetem. Magnet je velmi silný a bajonet vemi hluboký, tudíž se náramek skutečně na ruce nerozepne. Náramek nel..
590Kč
Výrobce: EXEED
Náramek vyrobený z chirurgické oceli v leštěném provedení v kombinaci s kaučukem černé barvy. Šířka náramku: 1 cm. Délka: 21 cm. Prostor na destičce náramku, který je vhodný pro rytinu (gravírování) má rozměr cca 3 ..
390Kč
Nárámek vyrobený z chirurgické oceli 316L s leskle černou povrchovou úpravou. Šířka: 1 cm. Délka: 21,5 cm. Náramek lze na požádání zkrátit. ..
350Kč
×
×
×
×
×
×
×