OCELOVÉ NÁRAMKY

Ocelové náramky vyrobené z chirurgické oceli 316L. Ocelové náramky pro ženy, ocelové náramky pro muže.

Zobrazit: seznam mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Výrobce: EXEED
Velmi precizně provedený náramek z leštěné chirurgické oceli 316L se vsazenými kameny (syntetické zirkony). Zirkony o průměru cca 3,5 mm jsou vsazeny do pevného náramku o tvaru elipsy, která má vnitřní prostor pro zápěstí o rozměru 6 cm x 4,8 cm. Šíř..
690Kč
Pevný náramek, který je odlévaný z chirurgické oceli 316l ve vikinském stylu s proplétaným ornamentem a Thorovým kladivem. Náramek je poměrně masivní a je určen spíše pro skutečné vikingy :-) Velikost náramku je nastavitelná roztáhnutím, nebo stáhnut..
550Kč
Výrobce: EXEED
Náramek vyrobený z chirurgické oceli v černém provedení. Šířka náramku je 1,1 cm. Délka: 21 cm. Náramek lze na požádání zkrátit. ..
390Kč
Výrobce: EXEED
Náramek vyrobený z leštěné chirurgické oceli 316L se vsazenými kameny čiré barvy (synt.zirkony). Kameny jsou velmi dobře vsazeny do krapen (packy které drží kámen), tedy velmi dobře drží na svém místě). Náramek je ve tvaru pevné elipsy s rozměre..
690Kč
Poměrně masivní náramek z chirurgické oceli v kombinaci s černou patinou, se zapínáním na klasickou karabinku. Šířka náramku je 1 cm. Délka dle výběru v kolonce: DOSTUPNÉ VARIANTY. ..
490Kč
Výrobce: EXEED
Originální náramek vyrobený z chirurgické oceli 316L v kombinaci černého, leštěného a matovaného povrchu. Náramek má dvojité zapínání, po jehož rozepnutí lze obrátit náramek na druhou stranu (rub/líc) a tak si zvolit variantu provedení (viz foto..
790Kč
Výrobce: EXEED
Elegantní, jemně provedený náramek z chirurgické oceli. Kombinace matné a leštěné povrchové úpravy. Šířka: 8 mm. Délka: 20,5 cm. Náramek lze na požádání zkrátit. ..
490Kč
Masivní ocelový náramek vzor panzer v leštěném provedení. Šířka: 1,5 cm. Délka 21,5 cm.  Náramek lze na požádání zkrátit. ..
590Kč
Výrobce: EXEED
Sada šperků, vyrobených z leštěné chirurgické oceli 316L. Poměrně masivní náhrdelník + náramek o šířce 6 mm. Délka náhrdelníku je 55 cm. Délka náramku: 22 cm. Šperky lze na požádání zkrátit. ..
890Kč
Výrobce: EXEED
Náramek vyrobený v kombinaci pletené kůže černé barvy a chirurgická oceli 316l. Náramek je široký 1 cm a délce 21 cm. Zapínání z chirurgické oceli je na pojistný, magnetický bajonet, který ze uzavírá nasunutím ze strany. Nára..
750Kč
Výrobce: EXEED
Náramek typu Panzer z leštěné chirurgické oceli s destičkou. Šířka: 1 cm. Délka: 22 cm. Náramek lze na požádání zkrátit. ..
350Kč
Výrobce: EXEED
Ocelový náramek v černém provedení se vzorem meandru. Šířka náramku: 0,9 cm. Délka náramku: 22cm. Náramek lze na požádání zkrátit (zkrácení o jeden článek znamená -2,5 cm délky).  ..
390Kč
Elegantní náramek, vyrobený z chirurgické oceli 316L v leštěném provedení.  Prostor ve tvaru elipsy obepínající zápěstí je o rozměru 5 ,8x 4 cm. Zapínání je řešeno zacvaknutím protilehlých stran.  Tento náramek je velikostí u..
550Kč
Výrobce: PRIM
Elegantní náramek vyrobený v kombinaci chirurgické oceli + černé keramiky. Do leštěných mezičlánků jsou vsazeny kameny (syntetické zirkony). Délka náramku je 20,5 cm. Šířka náramku: 1 cm. Náramek lze na požádání zkrátit. ..
990Kč
Výrobce: EXEED
Masivní ocelový náramek v kombinaci matovaného a leštěného povrchu. Šířka: 1,3 cm. Délka: 21 cm. Náramek lze na požádání zkrátit. ..
450Kč
Náramek vyrobený z chirurgické oceli z černé leštěné chirurgické oceli. Šířka náramku: 5 mm. Délka dle kolonky DOSTUPNÉ VARIANTY. Náramek lze na požádání zkrátit. ..
350Kč
Výrobce: EXEED
Sada šperků, vyrobených z leštěné chirurgické oceli 316L. Poměrně masivní náhrdelník + náramek o šířce 8 mm. Délka náhrdelníku je 60 cm. Délka náramku: 22 cm. Šperky lze na požádání zkrátit. ..
990Kč
Výrobce: EXEED
Sada šperků, vyrobených z leštěné chirurgické oceli 316L. Náhrdelník + náramek. Šířka: 1 cm. Délka náhrdelníku je 55 cm. Délka náramku: 21 cm. Šperky lze na požádání zkrátit, nebo případně malinko prodloužit, p..
790Kč
Výrobce: EXEED
Sada šperků, vyrobených z chirurgické oceli. Náhrdelník + náramek. Kombinace leštěné a černé povrchové úpravy. Šířka: 6 mm. Délka náhrdelníku je 60 cm. Délka náramku: 21,5 cm. Šperky lze na požádání zkrátit, ne..
790Kč
Výrobce: PRIM
Pletený náramek hranol z leštěné chirurgické oceli 316L. Šířka: 3 mm. Délka 19 cm.  Náramek lze na požádání zkrátit, nebo i případně prodloužit, přidáním několika koncových kroužků. ..
220Kč
Ocelový náramek (královská vazba) vyrobený z leštěné chirurgické oceli v černém provedení. Délka dle výběru v kolonce: Dostupné varianty. Šířka: 0,8 cm. Náramek lze na požádání zkrátit.  ..
450Kč
Elegantní náramek z ušlechtilé oceli 316L v leštěném provedení se vsazenými segmenty z černé keramiky a kameny čiré barvy (synt.zirkony). Náramek je ve tvaru pevné elipsy s rozměrem 6 x 5 cm. Šířka náramku je 1 cm. Zapínání je řešeno na zacvaknu..
650Kč
Masivní náramek vyrobený z odlévaných lebek z leštěné chirurgické oceli. Menší lebky jsou široké 2 cm a větší 2,3 cm .  Celková délka náramku je 23,5 cm a šířka 2,3 cm. Zapínání na masivní karabinu. Náramek lze na požádání zkrátit..
999Kč
Výrobce: PRIM
Hustě pletený náramek z leštěné chirurgické oceli 316L. Šířka: 3 mm. Délka 20,5 cm.  Náramek lze na požádání zkrátit, nebo i případně prodloužit, přidáním několika koncových kroužků. ..
250Kč
×
×
×
×
×
×
×