OCELOVÉ NÁRAMKY

Ocelové náramky vyrobené z chirurgické oceli 316L. Ocelové náramky pro ženy, ocelové náramky pro muže.

Zobrazit: seznam mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Výrobce: EXEED
Náramek vyrobený z chirurgické oceli v leštěném provedení v kombinaci s kaučukem černé barvy. Šířka náramku: 1 cm. Délka: 21 cm. Prostor na destičce náramku, který je vhodný pro rytinu (gravírování) má rozměr cca 3 ..
390Kč
Nárámek vyrobený z chirurgické oceli 316L s leskle černou povrchovou úpravou. Šířka: 1 cm. Délka: 21,5 cm. Náramek lze na požádání zkrátit. ..
350Kč
Elegantní náramek z chirurgické oceli 316L v kombinaci leštěného a matného povrchu. Náramek se otevírá díky pružině a jeho nasazení na ruku je pohodlné. Prostor ve tvaru elipsy obepínající zápěstí je o rozměru 5,9 x 4,8 cm. Velikostí je tedy nár..
690Kč
Náramek vyrobený z chirurgické oceli v matném provedení s vyobrazením runového písma (Futhark). Velikost náramku lze určovat roztažením, nebo stažením v rozmezí asi 6 - 7,5 cm (prostor pro zápěstí). Šířka náramku je 1 cm. Síla (Tloušťk..
450Kč
Nárámek vyrobený z chirurgické oceli 316L s leskle černou povrchovou úpravou. Šířka: 1,3 cm. Délka: 21,5 cm. Náramek lze na požádání zkrátit. ..
350Kč
Výrobce: EXEED
Náramek vyrobený z chirurgické oceli v leštěném provedení. Do středového segmentu na náramku je vsazena karbonová destička. Šířkanáramku je 1 cm a délka 21 cm. Náramek lze na požádání zkrátit. ..
790Kč
Výrobce: EXEED
Náramek vyrobený z chirurgické oceli v černém provedení. Šířka náramku je 1,1 cm. Délka: 21 cm. Náramek lze na požádání zkrátit. ..
350Kč
Výrobce: ANDRE NICOL
Náramek vyrobený z leštěné chirurgické oceli, vzor Venezia o síle 2 mm. Délka dle aktuálního výběru v kolonce: DOSTUPNÉ VARIANTY. Délky od 25 cm jsou vhodné jako řetízek na nohu. V případě potřeby jiné délky, napište prosím do poznámky (na ..
190Kč
Výrobce: PRIM
Pevný náramek z chirurgické oceli ve tvaru dvojité podkovy. Velikost lze upravit rozevřením, nebo stažením náramku dle potřeby. Šířka náramku (průměr kulatinky): 3 mm. Velikost kuliček: 0,8 cm. Vnitřní průměr kruhu 6 - 7 cm (dle indivi..
290Kč
Elegantní náramek z ušlechtilé oceli 316L v leštěném provedení se vsazenými segmenty z černé keramiky a kameny čiré barvy (synt.zirkony). Náramek je ve tvaru pevné elipsy s rozměrem 6 x 5 cm. Šířka náramku je 1 cm. Zapínání je řešeno na zacvaknu..
650Kč
Výrobce: EXEED
Masivní náramek typu panzer, vyrobený z chirurgické oceli 316l v leštěném provedení. Šířka náramku: 2 cm. Délka: 21,5 cm. Náramek lze na požádání zkrátit. ..
590Kč
Výrobce: EXEED
Pozlacený náramek z chirurgické oceli v leštěném provedení. Šířka náramku: 0,6 cm. Délka: 22 cm. Náramek lze na požádání zkrátit. ..
290Kč
Výrobce: EXEED
Ocelový náramek vzor Panzer o síle 3mm, vyrobený z leštěné chirurgické oceli 316L. Délka dle aktuálního výběru v kolonce: DOSTUPNÉ VARIANTY. ..
150Kč
Elegantní ocelový náramek z leštěné chirurgické oceli 316L. Náremek ve tvaru elipsy s vybroušeným ornamentem meandru, je 1,2 cm široký. Vnitřní rozměr elipsy (prostor pro zápěstí): 6 x 5,4 cm. ..
550Kč
Elegantní náramek, vyrobený v kombinaci perliček a ocelových kuliček, které jsou navlečeny na šedostříbrných šňůrkách (pogumovaných). Náramek je velmi příjemný na ruce. Šířka cca 1 cm. Délku náramku lze nastavovat díky koncovým kroužkům do kterých se..
490Kč
Tuto sadu z chirurgické oceli tvoří pletený náhrdelník s náramkem. Plochý pletenec o šířce 6 mm v leštěném provedení. Délka náramku je 21,5 cm a náhrdelníku 60 cm. Náramek i náhrdelník vám můžeme na požázkrátit, nicméně ..
590Kč
Velmi krásně vyrobený masivní náramek z leštěné chirurgické oceli s dračími hlavami. Velikost náramku lze určovat roztažením, nebo stažením v rozmezí asi 6,5 - 8,5 cm (prostor pro zápěstí). Šířka náramku (materiál podkovy) je 7 mm. Velikost drač..
890Kč
Výrobce: EXEED
Sada šperků, vyrobených z chirurgické oceli 316L v kombinaci leštěné a černé povrchové úpravy. Náhrdelník + náramek. Šířka: 6 mm. Délka náhrdelníku je 55 cm. Délka náramku: 22 cm. Šperky lze na požádání zkrátit, neb..
790Kč
Výrobce: EXEED
Sada šperků z leštěné chirurgické oceli. Náhrdelník a náramek vzor Figaro o šířce 0,9 cm. Dékla náramku: 21 cm. Délka náhrdelníku je 60 cm. Šperky lze na požádání zkrátit. ..
690Kč
Výrobce: PRIM
Elegantní šperková sada za zvýhodněnou cenu. Kombinace černé keramiky a leštěné chirurgické oceli. Šířka náhrdelníku i náramku (články ve tvaru kávového zrna) je 1,1 cm. Délka náhrdelníku je 48 cm a náramku 20 cm. Náhrdelník i nár..
1 590Kč
Výrobce: EXEED
Elegantní náramek v provedení Bicolour (kombinace klasické ocelové barvy a zlacení), vyrobený z leštěné chirurgické oceli. Články ve tvaru srdíček se střídají s mezičlánky do nichž jsou vsazeny kamínky čiré barvy.  Šířka náramku (..
390Kč
Náramek typ Panzer, vyrobený z chirurgické oceli 316L v leštěném provedení. Šířka: 8 mm. Délka dle výběru v kolonce: DOSTUPNÉ VARIANTY. Náramek lze na požádání zkrátit. ..
290Kč
Náramek ve stylu Anker, vyrobený z leštěné chirurgické oceli. Šířka: 6 mm. Délka dle aktuálního výběru v kolonce: DOSTUPNÉ VARIANTY. Náramek lze na požádání zkrátit. ..
390Kč
Výrobce: PRIM
Elegantní ocelový náramek, vyrobený v kombinaci leštěné chirurgické oceli a černé keramiky. Šířka náramku (článku ve tvaru kávového zrna) je 1,1 cm. Délka náramku je 20 cm. Náramek lze na požádání zkrátit, nebo též decentně prodloužit,..
490Kč
×
×
×
×
×
×
×