OCELOVÉ NÁRAMKY

Ocelové náramky vyrobené z chirurgické oceli 316L. Ocelové náramky pro ženy, ocelové náramky pro muže.

Zobrazit: seznam mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Výrobce: EXEED
Velmi jemně provedený článkový náramek z chirurgické oceli o šířce 5 mm. Náramek je v kombinaci matného a leštěného povrchu, kdy větší články jsou matné a menší mezičlánky leštěné. Délka: 20,5 cm. Náramek lze na požádání zkrátit. ..
290Kč
Výrobce: EXEED
Náramek vyrobený v kombinaci chirurgické oceli a černé kůže. Šířka: 1 cm. Délka: 21 cm. Zapínání je řešeno přezkou s pojistkou. Náramek lze případně zkrátit.  ..
590Kč
Elegantní náramek z ušlechtilé oceli 316L v leštěném provedení se vsazenými segmenty z černé keramiky a kameny čiré barvy (synt.zirkony). Náramek je ve tvaru pevné elipsy s rozměrem 6 x 5 cm. Šířka náramku je 1 cm. Zapínání je řešeno na zacvaknu..
650Kč
Masivní náramek vyrobený z odlévaných lebek z leštěné chirurgické oceli. Menší lebky jsou široké 2 cm a větší 2,3 cm .  Celková délka náramku je 23,5 cm a šířka 2,3 cm. Zapínání na masivní karabinu. Náramek lze na požádání zkrátit..
999Kč
Výrobce: PRIM
Hustě pletený náramek z leštěné chirurgické oceli 316L. Šířka: 3 mm. Délka 20,5 cm.  Náramek lze na požádání zkrátit, nebo i případně prodloužit, přidáním několika koncových kroužků. ..
250Kč
Masivní náramek typu panzer, vyrobený z leštěné chirurgické oceli 316L. Šířka náramku: 1,3 cm. Délka: 21,5 cm. Zapínání na karabinu. Náramek lze na požádání zkrátit. ..
590Kč
Výrobce: PRIM
Masivní náramek, vyrobený z leštěné chirurgické oceli. Všechny články náramku jsou duté, neboť jsou odlévané, díky čemuž je náramek odlehčený a přesto působí velmi masivním dojmem. Šířka náramku je 3 cm a délka 22,5 cm. Náramek lze na požádání zkráti..
1 390Kč
Masivní náramek vyrobený z leštěné chirurgické oceli, složený z odlévaných lebek. Velikost jednoho článku (jedné lebky) je 1,8 cm na šířku a 2,5 cm na délku. Celková délka náramku je 23,5 cm a šířka 1,8 cm. Náramek lze na požádání zkrátit. ..
999Kč
Výrobce: PRIM
Ocelový náramek v matném provedení z chirurgické oceli. Šířka: 0,5 cm x 1cm. Délka: 22 cm. Zapínání je velmi spolehlivě vyřešeno bajonetem s pružinovou pojistkou. Náramek nelze zkracovat. ..
690Kč
Výrobce: PRIM
Masivní náramek typu Panzer, vyrobený z chirurgické oceli s černou patinou. Šířka: 2,5 cm. Délku je možno nastavit na sponě v rozmezí 22 - 24 cm. Spona je navíc ještě zajištěna překlopnou pojistkou.  Náramek lze případně i na..
1 390Kč
Ocelový náramek Geoffrey Beene z leštěné chirurgické oceli. Šířka: 0,6 cm. Délka: 21,5 cm. Zapínání je řešeno magnetickým bajonetem. Magnet je velmi silný a bajonet vemi hluboký, tudíž se náramek skutečně na ruce nerozepne. Náramek nel..
590Kč
Výrobce: EXEED
Náramek vyrobený z chirurgické oceli v leštěném provedení v kombinaci s kaučukem černé barvy. Šířka náramku: 1 cm. Délka: 21 cm. Prostor na destičce náramku, který je vhodný pro rytinu (gravírování) má rozměr cca 3 ..
390Kč
Nárámek vyrobený z chirurgické oceli 316L s leskle černou povrchovou úpravou. Šířka: 1 cm. Délka: 21,5 cm. Náramek lze na požádání zkrátit. ..
350Kč
Elegantní náramek z chirurgické oceli 316L v kombinaci leštěného a matného povrchu. Náramek se otevírá díky pružině a jeho nasazení na ruku je pohodlné. Prostor ve tvaru elipsy obepínající zápěstí je o rozměru 5,5 x 4 cm. Velikostí je ..
690Kč
Náramek vyrobený z chirurgické oceli v matném provedení s vyobrazením runového písma (Futhark). Velikost náramku lze určovat roztažením, nebo stažením v rozmezí asi 6 - 7,5 cm (prostor pro zápěstí). Šířka náramku je 1 cm. Síla (Tloušťk..
450Kč
Nárámek vyrobený z chirurgické oceli 316L s leskle černou povrchovou úpravou. Šířka: 1,3 cm. Délka: 21,5 cm. Náramek lze na požádání zkrátit. ..
350Kč
Výrobce: EXEED
Náramek vyrobený z chirurgické oceli v leštěném provedení. Do středového segmentu na náramku je vsazena karbonová destička. Šířkanáramku je 1 cm a délka 21 cm. Náramek lze na požádání zkrátit. ..
790Kč
Výrobce: EXEED
Náramek vyrobený z chirurgické oceli v černém provedení. Šířka náramku je 1,1 cm. Délka: 21 cm. Náramek lze na požádání zkrátit. ..
350Kč
Výrobce: ANDRE NICOL
Náramek vyrobený z leštěné chirurgické oceli, vzor Venezia o síle 2 mm. Délka dle aktuálního výběru v kolonce: DOSTUPNÉ VARIANTY. Délky od 25 cm jsou vhodné jako řetízek na nohu. V případě potřeby jiné délky, napište prosím do poznámky (na ..
190Kč
Výrobce: PRIM
Pevný náramek z chirurgické oceli ve tvaru dvojité podkovy. Velikost lze upravit rozevřením, nebo stažením náramku dle potřeby. Šířka náramku (průměr kulatinky): 3 mm. Velikost kuliček: 0,8 cm. Vnitřní průměr kruhu 6 - 7 cm (dle indivi..
290Kč
Elegantní náramek z ušlechtilé oceli 316L v leštěném provedení se vsazenými segmenty z černé keramiky a kameny čiré barvy (synt.zirkony). Náramek je ve tvaru pevné elipsy s rozměrem 6 x 5 cm. Šířka náramku je 1 cm. Zapínání je řešeno na zacvaknu..
650Kč
Výrobce: EXEED
Masivní náramek typu panzer, vyrobený z chirurgické oceli 316l v leštěném provedení. Šířka náramku: 2 cm. Délka: 21,5 cm. Náramek lze na požádání zkrátit. ..
590Kč
Výrobce: EXEED
Pozlacený náramek z chirurgické oceli v leštěném provedení. Šířka náramku: 0,6 cm. Délka: 22 cm. Náramek lze na požádání zkrátit. ..
290Kč
Výrobce: EXEED
Ocelový náramek vzor Panzer o síle 3mm, vyrobený z leštěné chirurgické oceli 316L. Délka dle aktuálního výběru v kolonce: DOSTUPNÉ VARIANTY. ..
150Kč
×
×
×
×
×
×
×