OCELOVÉ NÁRAMKY

Ocelové náramky vyrobené z chirurgické oceli 316L. Ocelové náramky pro ženy, ocelové náramky pro muže.

Zobrazit: seznam mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Výrobce: EXEED
Velmi jemně provedený náramek z leštěné ušlechtilé oceli 316L (chirurgická ocel) s přívěsky kuliček a čtyřlístků. Na konci náramku je jeden přívěsek ve tvaru srdíčka. Šířka řetízku je 2 mm a délka celého náramku je 18 cm. Zapínání na karabi..
250Kč
Náramek vyrobený v kombinaci chirurgické oceli a černé kůže. Předlohou tohoto Thorova kladiva Mjolnir je historický originál z 9.století, jenž byl nalezen ve Švédsku. Odlitek kladiva je o rozměru 4,7 cm na výšku  a 3,5 cm na ..
590Kč
Výrobce: EXEED
Sada šperků, vyrobených z leštěné chirurgické oceli 316L. Náhrdelník + náramek. Šířka: 0,8 cm. Délka náhrdelníku je 55 cm. Délka náramku: 22 cm. Šperky lze na požádání zkrátit, nebo případně malinko prodloužit,..
690Kč
Výrobce: EXEED
Sada šperků z leštěné chirurgické oceli. Náhrdelník a náramek vzor Panzer o šířce 0,7 cm. Dékla náramku: 21 cm. Délka náhrdelníku je 60 cm. Šperky lze na požádání zkrátit. ..
690Kč
Výrobce: PRIM
Náramek z leštěné chirurgické oceli 316L. Šířka: 6 mm. Délku lze vybrat dle možností v kolonce: DOSTUPNÉ VARIANTY. Náramek lze na požádání zkrátit na požadovanou délku. ..
390Kč
Výrobce: EXEED
Ocelový náramek z leštěné chirurgické oceli. Šířka v nejširším místě (prostřední dvě elipsy) je 2,7 cm. Náramek se rozevírá díky silné pružině ve spodní části náramku. Průměru elipsy o rozměru 5,5 x 5 cm. Tvar náramku lze případně malinko doladi..
490Kč
Výrobce: EXEED
Náramek vyrobený z chirurgické oceli 316L. Kombinace matné a leštěné povrchové úpravy. Šířka: 1,1 cm. Délka: 23 cm. Náramek lze na požádání zkrátit (zkrácení o jeden článek znamená -3,5 cm délky náramku).  ..
350Kč
Výrobce: EXEED
Náramek vyrobený z chirurgické oceli v leštěném provedení v kombinaci s kaučukem černé barvy. Šířka náramku: 1,3 cm. Délka: 22 cm. Prostor na destičce náramku, který je vhodný pro rytinu (gravírování) má rozměr cca 3,8 c..
290Kč
Výrobce: EXEED
Náramek vyrobený z chirurgické oceli 316L v kombinaci leštěné a černé povrchové úpravy. Šířka: 8 mm. Délka náramku 21 cm. Šperk lze na požádání zkrátit, nebo případně prodloužit přidáním několika koncových kroužků (..
350Kč
Výrobce: EXEED
Náramek z leštěné chirurgické oceli o šířce: 0,5 cm. Délka: 21 cm. Náramek lze případně na požádání zkrátit. ..
220Kč
Výrobce: EXEED
Náramek vzor Panzer o šířce 1 cm, vyrobený z chirurgické oceli. Délka náramku je 21 cm. Náramek je vyleštěný do vysokého lesku. Na požádání lze náramek zkrátit. ..
350Kč
Výrobce: EXEED
Tuto sadu šperků z leštěné chirurgické oceli tvoří náhrdelník a náramek vzor Panzer o šířce: 1 cm. Dékla náramku je 21 cm. Délka náhrdelníku: 55 cm. Šperky lze na požádání zkrátit. ..
790Kč
Výrobce: EXEED
Náramek vyrobený z chirurgické oceli v leštěném provedení. Šířka náramku: 1,2 cm. Délka: 21,5 cm. Prostor na destičce náramku, který je vhodný pro rytinu (gravírování) má rozměr cca  4 cm x 1,2 cm. Náramek lze na požádán..
290Kč
Výrobce: EXEED
Náramek, vyrobený z leštěné ušlechtilé oceli 316L v kombinaci s černým kaučukem. Šířka náramku je 1,2 cm. Délka: 21 cm. Náramek lze na požádání zkrátit (zkrácení o jeden článek znamená ubrání -1,7 cm délky náramku). ..
290Kč
Náramek vyrobený z chirurgické oceli v leštěném provedení. Šířka náramku: 1,2 cm. Délka: 21 cm. Prostor na destičce náramku, který je vhodný pro rytinu (gravírování) má rozměr cca 3 cm x 1,2 cm. Náramek lze na požádání zkráti..
290Kč
Výrobce: EXEED
Náramek vyrobený v kombinaci chirurgické oceli 316L a černého kaučuku. Originální design podtrhuje i pletený ocelový řetízek, který je zapuštěn do kaučukové části náramku. Náramek je široký 1,3 cm. Délka náramku: 21 cm. Ocelová destička v prostř..
350Kč
Výrobce: EXEED
Náramek vyrobený z leštěné ušlechtilé oceli 316L. Šířka: 1,3 cm. Délka: 21 cm. Náramek lze na požádání zkrátit.  ..
350Kč
Výrobce: EXEED
Náramek, vyrobený z  chirurgické oceli v kombinaci matných článků a leštěných mezičlánků. Mezičlánky jsou tvořeny leštěnými plátky oceli, mezi nimiž je vsazen kaučuk černé barvy. Šířka náramku je 1,3 cm. Délka: 21,5 cm. Náramek lze na ..
290Kč
Výrobce: EXEED
Náramek vyrobený z chirurgické oceli v černém provedení. Šířka náramku je 0,8 cm. Délka: 20 cm. Náramek lze na požádání zkrátit. ..
350Kč
Výrobce: EXEED
Sada šperků, vyrobených z chirurgické oceli. Náhrdelník + náramek. Kombinace leštěné a černé povrchové úpravy. Šířka: 6 mm. Délka náhrdelníku je 60 cm. Délka náramku: 21,5 cm. Šperky lze na požádání zkrátit, ne..
790Kč
Výrobce: EXEED
Náramek - masivní řetěz zn. EXEED, vyrobený z leštěné chirurgické oceli. Šířka: 1 cm. Délka dle výběru v kolonce: DOSTUPNÉ VARIANTY. Náramek lze případně zkrátit na přesně požadovanou délku. ..
390Kč
Výrobce: EXEED
Tuto sadu šperků z leštěné chirurgické oceli tvoří náhrdelník a náramek o šířce: 0,5 cm. Dékla náramku je 21 cm. Délka náhrdelníku: 60 cm. Šperkyje možno na požádání zkrátit. ..
490Kč
Velmi precizně provedený náramek z ušlechtilé oceli 316L v leštěném provedení se vsazenými kameny čiré barvy (synt.zirkony). Náramek je ve tvaru pevné elipsy s rozměrem 6 x 5 cm. Šířka náramku je 4 mm. Zapínání je řešeno na zacvaknutí protilehlý..
690Kč
Výrobce: EXEED
Elegantní, jemně provedený náramek z chirurgické oceli. Kombinace matné a leštěné povrchové úpravy. Šířka: 5 mm. Délka: 20 cm. Náramek lze na požádání zkrátit. ..
290Kč
×
×
×
×
×
×
×