OCELOVÉ NÁRAMKY

Ocelové náramky vyrobené z chirurgické oceli 316L. Ocelové náramky pro ženy, ocelové náramky pro muže.

Zobrazit: seznam mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Elegantní náramek EXEED řetízkového typu, vyrobený z pozlacené chirurgické oceli 316L v leštěném provedení. Součástí náramku jsou i čtyři přívěsky ( tzv. žužátka: hvězdička, srdíčko, klíček a delfínek). Šířka náramku (očko řetízku) je 6 mm. Délka nár..
250Kč
Náramek vyrobený z chirurgické oceli, jehož články jsou ve tvaru kostí. Šířka: 0,8 cm. Délka dle výběru v kolonce: Dostupné Varianty.  Délka náramku je ve výběru určena posledním koncovým očkem řetízku, do kterého se zapíná k..
390Kč
Výrobce: EXEED
Sada šperků, vyrobených z chirurgické oceli 316L v leštěném provedení. Masivní náhrdelník + náramek. Šířka: 1 cm. Délka náhrdelníku: 55 cm. Délka náramku: 22 cm. Šperky lze na požádání zkrátit. ..
890Kč
Výrobce: EXEED
Sada šperků, vyrobených z chirurgické oceli 316L v leštěném provedení. Masivní náhrdelník + náramek. Šířka: 1 cm. Délka náhrdelníku je 65 cm. Délka náramku: 23 cm. Šperky lze na požádání zkrátit. ..
990Kč
Výrobce: EXEED
Tuto sadu šperků z leštěné chirurgické oceli tvoří náhrdelník a náramek vzor Figaro. Šírka: 1,2 cm. Dékla náramku: 22 cm. Délka náhrdelníku: 60 cm. Šperky lze na požádání zkrátit. ..
990Kč
Náramek v kombinaci kůže a leštěné chir.oceli s proplétaným kuličkovým řetízkem. Šířka: 1,4 cm. Délka: 19,5 cm. Náramek nelze zkracovat. ..
550Kč
Elegantní náramek zn. EXEED, vyrobený z chirurgické oceli. Náramek je složen ze tří druhů řetízků. Šířka náramku je 2 cm. Délka 22 cm. Zapínání je na průvlekové očko. Náramek lze na požádání zkrátit.  ..
450Kč
Ocelový náramek (královská vazba) vyrobený z leštěné chirurgické oceli v leštěném provedení. Délka dle výběru v kolonce: Dostupné varianty. Šířka: 0,8 cm. Náramek lze na požádání zkrátit.  ..
490Kč
Elegantní náramek z chirurgické oceli v kombinaci matného a leštěného povrchu. Délka: 21 cm. Šířka: 0,7 cm. Náramek lze na požádání zkrátit.  ..
350Kč
Elegantní náramek v leštěném provedení zn. EXEED vyrobený z chir. oceli. Max.šířka náramku (nejširšího středového očka) 2cm. Max.délka náramku: 20,5 cm. Délku lze upravovat pomocí koncových oček, do nichž se zapíná karabinka. ..
450Kč
Náramek zn. EXEED v řeťezovém stylu, vyrobený z leštěné chirurgické oceli. Šířka: 0,8 cm. Délka dle výběru v kolonce DOSTUPNÉ VARIANTY. Náramek lze na požádání zkrátit, nebo případně i prodloužit, přidáním několika koncových kroužků, do kterých se za..
350Kč
Pevný ocelový náramek ve tvaru podkovy v kombinaci s kůží. Náramek lze velmi snadno přizpůsobit na jakoukoli ruku díky flexibilnímu systému, který umožňuje nejen roztažení a stažení na potřebný průměr, ale též dotvarování náramku. Průměr koncových ku..
390Kč
Náramek z chir.oceli 316L v leštěném provedení zn. EXEED. Šířka řetízku 7 mm. Délka: 21 cm. Řetízek lze na požádání zkrátit. ..
350Kč
Masivní ocelový náramek zn.Andre Nicol v kombinaci matovaného a leštěného povrchu. Délka: 20 cm. Šířka: 1,2 cm. Náramek lze zkrátit...
550Kč
Náramek z chir.oceli 316L v leštěném provedení. Šířka řetízku 3 mm. Délka 26 cm (možno tedy využít i jakožto řetízek na nohu). Řetízek lze na požádání zkrátit. K náramku lze pořídit do sady Řetízek (5307) 3mm ..
390Kč
Masivní ocelový náramek v leštěném provedení se zapínáním na karabinu. Délka dle výběru v kolonce: Dostupné Varianty.  Šířka: 1,2 cm. Náramek lze na požádání zkrátit, případně i prodloužit (přidáním dalšího koncového očka). ..
550Kč
Masivní řetězový náramek z chir. oceli doplněný černými ozdobami ve tvaru hranolu. Délka 23 cm. Šířka : 0,8 cm. K náramku lze pořídit do sady Náhrdelník - Chain (5115/Black) ..
590Kč
Náramek vyrobený z chir. oceli v kombinaci matovaného a leštěného povrchu. Délka: 22,5 cm. Šířka: 1,2 cm. Náramek lze na požádání zkrátit. ..
650Kč
Masivní ocelový náramek zn.EXEED ve stylu panzer v leštěném provedení. Délka 23,5 cm. Šířka: 1,2 cm. Náramek lze na požádání zkrátit. ..
390Kč
Výrobce: EXEED
Elegantní náramek z chirurgické oceli zn.EXEED v leštěném provedení. Zapínání na karabinku. Délka: 20 cm. Šířka: 1,5 cm. Náramek lze na požádání zkrátit. ..
550Kč
Náramek panzer zn. EXEED, vyrobený z chirurgické oceli v leštěném provedení. Šířka náramku: 3 mm. Délka dle kolonky: Dostupné Varianty. Náramek lze na požádání zkrátit. ..
190Kč
Masivní řetěz vyrobený z leštěné chirurgické oceli. Šířka: 0,9 cm. Délka: 23 cm. Náramek lze na požádání zkrátit. ..
680Kč
Náramek z chirurgické oceli 316L v leštěném provedení. Šířka náramku: 5 mm. Délka: 22 cm. Řetízek lze na požádání zkrátit. ..
350Kč
Masivní, přesto však stále elegantní řetěz zn. EXEED, vyrobený z leštěné chirurgické oceli. Délka: 21 cm. Šířka: 1,4 cm. Náramek lze na požádání zkrátit. ..
550Kč
×
×
×
×
×
×
×