OCELOVÉ NÁRAMKY

Ocelové náramky vyrobené z chirurgické oceli 316L. Ocelové náramky pro ženy, ocelové náramky pro muže.

Zobrazit: seznam mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Výrobce: PRIM
Elegantní náramek z chirurgické oceli. Kombinace matné a leštěné povrchové úpravy.  Ze spodní strany článků jsou vsazeny magnetické kamínky (magnetit). Šířka: 1 cm. Délka: 22 cm. Náramek lze na požádání zkrátit. ..
690Kč
Výrobce: PRIM
Elegantní pevný náramek vyrobený z leštěné chirurgické oceli 316l v kombinaci s černými kameny. Velikost náramku je univerzální, lze jej snadno a jednoduše přizpůsobit dotvarováním na ruku. Tvárnost náramku je oprvdu velmi dobrá, neb je zkotoven..
450Kč
Masivní náramek typu panzer, vyrobený z chirurgické oceli 316l v černě žíhaném (kaleném) provedení. Šířka náramku: 1,4 cm. Délka: 22 cm. Zapínání na karabinu. Náramek lze na požádání zkrátit. ..
650Kč
Poměrně masivní náramek, vyrobený z leštěné chirurgické oceli 316L. Šířka náramku je 1,5 cm. Délka je 21,5 cm. Kombinace oceli a černého kaučuku. Náramek lze na požádání zkrátit (zkrácení o jeden článek znamená ubrání -1,5 cm délky náramku). ..
590Kč
Výrobce: EXEED
Tato šperková sada z leštěné chirurgické oceli je složena z náramku o délce 20 cm, náhrdelníku v délce 45 cm a kruhových náušnic o velikosti 2 cm. Na náušnicích i náhrdelníku jsou hvězdičky o velikosti 2 cm. Na náramku jsou dvě hvězdičky o velikosti ..
450Kč
Výrobce: EXEED
Pevný náramek vyrobený z ušlechtilé oceli 316L v leštěném provedení se vsazenými kameny čiré barvy (synt.zirkony). Kameny jsou po celém obvodu náramku. Náramek je ve tvaru kruhu o rozměru 6 cm. Šířka náramku: 5 mm. Náramek je svým rozm..
390Kč
Výrobce: EXEED
Elegantní plochý náramek, vyrobený z chirurgické oceli 316l. Kombinace matného a leštěného povrchu. Šířka náramku je 9  mm. Délka: 20,5 cm. Náramek lze na požádání zkrátit. ..
290Kč
Elegantní a jemný náramek, vyrobený z leštěné chirurgické oceli 316L v kombinaci s černou povrchovou úpravou. Články ve tvaru srdíček se střídají s mezičlánky do nichž jsou vsazeny kamínky čiré barvy.  Šířka náramku (velikost..
390Kč
Výrobce: EXEED
Elegantní ocelový náramek z leštěné chirurgické oceli, znázorňující strom života i s kořeny. Velikost stromu (průměr kruhu): 2 cm. Šířka řetízku je 1 mm. Délku náramku si lze nastavovat dle potřeby díky koncovým kroužkům, do kterých se..
350Kč
Výrobce: EXEED
Náramek vyrobený v kombinaci chirurgická ocel + černá kůže. Lebka z chirurgické oceli o velikosti 1,7 cm x 2 cm, je navlečena na pleteném koženém náramku o šířce 1,3 cm. Délka náramku je 21 cm. Zapínání na zásuvný magnetický bajonet (drží velmi dobře..
490Kč
Výrobce: PRIM
Elegantní ocelový náramek v leštěném provedení. Kombinace řetízku ve stylu panzer s ozdobou, která je osazena kameny čiré barvy (syntetické zirkony). Šířka náramku (řetězová část): 7 mm, šířka středové ozdoby s kamínky je 1,2 cm. ..
590Kč
Výrobce: PRIM
Ocelový řetěz, vyrobený z leštěné chirurgické oceli 316L. Šířka náramku je 8 mm, délka: 21,5 cm. Náramek lze na požádání zkrátit. ..
390Kč
Výrobce: PRIM
Elegantní náramek z chirurgické oceli. Kombinace matné a leštěné povrchové úpravy. Do článků jsou vsazeny válečky které se otáčí. V leštěných mezičláncích jsou ze spodní strany vsazeny magnetické kamínky (magnetit). Šířka: 0,8 cm. Délk..
790Kč
Výrobce: PRIM
Elegantní náramek z chirurgické oceli v kombinaci leštěného a matného povrchu. Šířka náramku: 0,8 cm. Délka: 19,5cm. Náramek lze na požádání zkrátit. ..
550Kč
Výrobce: PRIM
Velice originální náramek, vyrobený z leštěné chirurgické oceli. Ocelové lanko s ozdobnými kuličkami drží na ruce přirozený tvar kruhu o rozměru 5,5 cm. Šířka náramku je 2,5 cm. Náramek je vlastně pružné ocelové lanko, které se natáhne a na..
490Kč
Výrobce: PRIM
Náramek vyrobený z ušlechtilé oceli 316L v černé povrchové úpravě. Šířka náramku: 1 cm. Délka: 21 cm. Elegantní skryté zapínání. Náramek lze na požádání zkrátit (ubrání jednoho článku však znamená -2 cm). ..
890Kč
Výrobce: PRIM
Pružný náramek vyrobený z leštěné chirurgické oceli.Náramek je natahovací (pruží díky pružinkám držícím jednotlivé články). Náramek drží přirozený tvar kruhu, jehož vnitřní průměr je 5 cm. Šířka náramku je 2,2 cm. ..
390Kč
Ocelový náramek vyrobený z leštěné chirurgické oceli. Šířka: 0,6 cm. Délka náramku: 20,5 cm. Náramek Vám můžeme na požádání zkrátit, avšak proces zkrácení je nevratný, neboť články tohoto řetězu jsou pájeny. Lze též na požádání případně i prodlo..
390Kč
Výrobce: ANDRE NICOL
Originální ocelový náramek zn.Andre Nicol, vyrobený z leštěné chirurgické oceli. Šírka: 1 cm. Délka: 19 cm. Zapínání na karabinku. Náramek nelze zkracovat, lze však případně na požádání prodloužit, přidáním několik koncových kroužků.  ..
390Kč
Výrobce: PRIM
Náramek vyrobený z chirurgické oceli 316L v leštěném provedení. Náramek má profil hranolu o síle 5 x 5 mm. Délka: 21 cm. Náramek lze na požádání zkrátit, nebo i případně decentně prodloužit, přidáním několika koncových kroužků. ..
290Kč
Masivní náramek vzoru figaro, vyrobený z leštěné chirurgické oceli 316L. Šířka náramku: 1,1 cm. Délka: 22,5 cm. Náramek lze na požádání zkrátit. ..
350Kč
Výrobce: EXEED
Náramek vyrobený v kombinaci leštěné chirurgické oceli a černé kůže do níž jsou vpletena ocelová lanka.. Šířka: 1,1 cm. Délka: 22 cm.  Náramek drží přirozený tvar kruhu o vnitřním průměru 6,5 cm. Zapínání je vyřešeno bezpečnostním bajonetem..
790Kč
Výrobce: EXEED
Ocelový náramek vyrobený z ušlechtilé oceli 316L v kombinaci matného leštěného povrchu. Šířka: 1,3 cm. Délka: 22 cm. Náramek lze případně na požádání zkrátit (odebrání jednoho článku znamená -1,5 cm délky). ..
350Kč
Výrobce: EXEED
Ocelový náramek vyrobený z ušlechtilé oceli 316L v kombinaci matného leštěného povrchu. Šířka: 1,1 cm. Délka: 21,5cm. Náramek lze případně na požádání zkrátit (odebrání jednoho článku znamená -2,2 cm délky). ..
350Kč
×
×
×
×
×
×
×