OCELOVÉ NÁRAMKY

Ocelové náramky vyrobené z chirurgické oceli 316L. Ocelové náramky pro ženy, ocelové náramky pro muže.

Zobrazit: seznam mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Masivní náramek z chirurgické oceli v leštěném provedení se zapínání na karabinu. Šířka: 1,2 cm. Délka dle výběru v kolonce: Dostupné varianty. Náramek lze na požádání zkrátit. ..
390Kč
Extrémně masivní náramek, vyrobený v nejvyšší kvalitě. Skládaná Královská Vazba v hranatém provedení o šířce 1,5 cm a délce 23 cm. Náramek je vyveden ve vysokém lesku. Na požádání lze případně zkrátit. Zapínání náramku j..
1 999Kč
Výrobce: EXEED
Ocelový náramek vyrobený z ušlechtilé oceli 316L v kombinaci matného leštěného povrchu. Šířka: 1,5 cm. Délka: 21 cm. Náramek lze případně na požádání zkrátit (odebrání jednoho článku znamená -1 cm délky). ..
350Kč
Výrobce: EXEED
Sada šperků, vyrobených z chirurgické oceli 316L v leštěném provedení. Náhrdelník + náramek. Šířka: 4 mm. Délka náhrdelníku je 55 cm. Délka náramku: 21 cm. Šperky lze na požádání zkrátit, nebo případně prodloužit. ..
650Kč
Výrobce: EXEED
Náramek vyrobený z pletené kůže černé barvy a chirurgická ocel 316l. Náramek je široký 1 cm a jeho délka je 21 cm. Destička v leštěném provedení 4 cm. Zapínání z chirurgické oceli je na pojistný uzávěr. Náramek lze případně n..
350Kč
Výrobce: EXEED
Originální náramek zn.Anre Nicol, vyrobený z chirurgické oceli 316L. Kombinace černého kaučuku s leštěnou a matovanou ocelí. Šířka náramku je 1,2 cm a délka 21 cm. Náramek lze na požádání zkrátit (odebrání jednoho článku znamená -2 cm ..
350Kč
Výrobce: EXEED
Náramek vyrobený v kombinace kůže + chirurgická ocel 316l. Náramek je široký 0,8 cm a jeho délka je 21 cm. Destička v matném provedení o celkové délce 4 cm (velikost plochy pro případnou rytinu je 2,8 x 0,8 cm). Zapínání z chirurgické oceli je na poj..
250Kč
Výrobce: EXEED
Náramek vyrobený z chirurgické oceli 316L v kombinaci černého a leštěného povrchu. Šířka náramku je 1 cm. Délku lze díky dvojímu zapínání, které je součástí náramku, zvolit na 20,5 cm, nebo případně 18,5 cm. ..
850Kč
Výrobce: EXEED
Originální náramek vyrobený z chirurgické oceli 316L v kombinaci černého, leštěného a matovaného povrchu. Šířka náramku je 1 cm a délka 21 cm. Náramek lze na požádání zkrátit (odebrání jednoho článku znamená -1,5 cm délky). ..
850Kč
Výrobce: EXEED
Tuto sadu šperků z leštěné chirurgické oceli tvoří náhrdelník a náramek vzor Figaro o šířce: 1,1 cm. Dékla náramku: 22 cm. Délka náhrdelníku: 60 cm. Šperky lze na požádání zkrátit. ..
790Kč
Výrobce: PRIM
Elegantní náramek z chirurgické oceli. Kombinace matné a leštěné povrchové úpravy.  Ze spodní strany článků jsou vsazeny magnetické kamínky (magnetit). Šířka: 1 cm. Délka: 22 cm. Náramek lze na požádání zkrátit. ..
690Kč
Výrobce: PRIM
Elegantní pevný náramek vyrobený z leštěné chirurgické oceli 316l v kombinaci s černými kameny. Velikost náramku je univerzální, lze jej snadno a jednoduše přizpůsobit dotvarováním na ruku. Tvárnost náramku je oprvdu velmi dobrá, neb je zkotoven..
450Kč
Masivní náramek typu panzer, vyrobený z chirurgické oceli 316l v černě žíhaném (kaleném) provedení. Šířka náramku: 1,4 cm. Délka: 22 cm. Zapínání na karabinu. Náramek lze na požádání zkrátit. ..
650Kč
Poměrně masivní náramek, vyrobený z leštěné chirurgické oceli 316L. Šířka náramku je 1,5 cm. Délka je 21,5 cm. Kombinace oceli a černého kaučuku. Náramek lze na požádání zkrátit (zkrácení o jeden článek znamená ubrání -1,5 cm délky náramku). ..
590Kč
Výrobce: EXEED
Tato šperková sada z leštěné chirurgické oceli je složena z náramku o délce 20 cm, náhrdelníku v délce 45 cm a kruhových náušnic o velikosti 2 cm. Na náušnicích i náhrdelníku jsou hvězdičky o velikosti 2 cm. Na náramku jsou dvě hvězdičky o velikosti ..
450Kč
Výrobce: EXEED
Pevný náramek vyrobený z ušlechtilé oceli 316L v leštěném provedení se vsazenými kameny čiré barvy (synt.zirkony). Kameny jsou po celém obvodu náramku. Náramek je ve tvaru kruhu o rozměru 6 cm. Šířka náramku: 5 mm. Náramek je svým rozm..
390Kč
Výrobce: EXEED
Elegantní plochý náramek, vyrobený z chirurgické oceli 316l. Kombinace matného a leštěného povrchu. Šířka náramku je 9  mm. Délka: 20,5 cm. Náramek lze na požádání zkrátit. ..
290Kč
Elegantní a jemný náramek, vyrobený z leštěné chirurgické oceli 316L v kombinaci s černou povrchovou úpravou. Články ve tvaru srdíček se střídají s mezičlánky do nichž jsou vsazeny kamínky čiré barvy.  Šířka náramku (velikost..
390Kč
Výrobce: EXEED
Elegantní ocelový náramek z leštěné chirurgické oceli, znázorňující strom života i s kořeny. Velikost stromu (průměr kruhu): 2 cm. Šířka řetízku je 1 mm. Délku náramku si lze nastavovat dle potřeby díky koncovým kroužkům, do kterých se..
350Kč
Výrobce: EXEED
Náramek vyrobený v kombinaci chirurgická ocel + černá kůže. Lebka z chirurgické oceli o velikosti 1,7 cm x 2 cm, je navlečena na pleteném koženém náramku o šířce 1,3 cm. Délka náramku je 21 cm. Zapínání na zásuvný magnetický bajonet (drží velmi dobře..
490Kč
Výrobce: PRIM
Elegantní ocelový náramek v leštěném provedení. Kombinace řetízku ve stylu panzer s ozdobou, která je osazena kameny čiré barvy (syntetické zirkony). Šířka náramku (řetězová část): 7 mm, šířka středové ozdoby s kamínky je 1,2 cm. ..
590Kč
Výrobce: PRIM
Ocelový řetěz, vyrobený z leštěné chirurgické oceli 316L. Šířka náramku je 8 mm, délka: 21,5 cm. Náramek lze na požádání zkrátit. ..
390Kč
Výrobce: PRIM
Elegantní náramek z chirurgické oceli. Kombinace matné a leštěné povrchové úpravy. Do článků jsou vsazeny válečky které se otáčí. V leštěných mezičláncích jsou ze spodní strany vsazeny magnetické kamínky (magnetit). Šířka: 0,8 cm. Délk..
790Kč
Výrobce: PRIM
Elegantní náramek z chirurgické oceli v kombinaci leštěného a matného povrchu. Šířka náramku: 0,8 cm. Délka: 19,5cm. Náramek lze na požádání zkrátit. ..
550Kč
×
×
×
×
×
×
×