KAMENOVÉ PRSTENY

Ocelové prsteny se vsazenými kameny různých druhů.

Zobrazit: seznam mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Výrobce: EXEED
Velmi pěkně a jemně zpracovaný prsten z chirurgické oceli v leštěném provedení se vsazenými kameny (syntetické zirkony) bílé/čiré barvy. Kameny jsou precizně vsazeny do prstenu a dodávají tomuto šperku s jedinečným designem skutečný šmrnc. ..
450Kč
Výrobce: EXEED
Elegantní prsten z leštěné chirurgické oceli se vsazeným kamenem (syntetický zirkon) bílé barvy. ..
290Kč
Výrobce: ANDRE NICOL
Prsten vyrobený z chirurgické oceli 316l v matném provedení s leštěnou linkou. Do prstenu je vsazen kámen čiré barvy (synt. zirkon). Šířka prstenu: 7 mm. Prsten je z vnitřní strany zaoblený a vyleštěný, díky tomu je jeho nošení na..
250Kč
Výrobce: EXEED
Prsten vyrobený z chirurgické oceli v kombinaci leštěného a matného povrchu. Prsten je osazen syntetickým zirkonem černé barvy, vybroušeným klasickým diamantovým výbrusem. ..
490Kč
Výrobce: EXEED
Originální prsten z chirurgické oceli v kombinaci leštěného a matného povrchu se vsazeným kamenem (syntetický zirkon) bílé barvy. ..
250Kč
Výrobce: EXEED
Elegantní prsten z leštěné chirurgické oceli se vsazeným kamenem (syntetický zirkon) bílé barvy. ..
290Kč
Výrobce: ANDRE NICOL
Prsten vyrobený z leštěné chirurgické oceli 316L. Šířka prstenu je 4 mm. Prsten je z tenkého materiálu (1mm), je zaoblený a leštěný i z vnitřní strany. ..
250Kč
Prsten vyrobený z leštěné chirurgické oceli se vsazenými kameny (synt. zirkony). Šířka prstenu je 4 mm. Prsten je z poměrně tenkého materiálu (1 mm), je zaoblený a leštěný i z vnitřní strany. ..
580Kč
Prsten ve tvaru mašličky, vyrobený z leštěné chirurgické oceli 316L, se vsazeným kamenem čiré barvy (synt. zirkon) o velikosti 6 mm. ..
380Kč
Výrobce: ANDRE NICOL
Prsten zn.Andre Nicol, vyrobený z chirurgické oceli 316l v matném provedení. Prsten je z vnitřní strany zaoblený a vyleštěný a díky tomu je jeho nošení příjemné. Do prstenu je vsazen kámen čiré barvy (synt. zirkon). Šířka prstenu: 6 mm..
250Kč
Výrazný prsten zn.EXEED, vyrobený z leštěné chirurgické oceli 316L v kombinaci se syntetickým kamenem černé barvy. Velikost kamene tvaru elipsy: 2,6 x 1,4 cm. ..
380Kč
Elegantní prsten zn.EXEED v leštěném provedení. Šperk jest velice decentně a precizně proveden. Do prstenu jsou vsazeny čtyři kameny čiré barvy (synt. zirkony) ve tvaru srdíček. ..
380Kč
Prsten v leštěném provedení, vyrobený z chirurgické oceli 316L v kombinaci se zlacením. Do prstenu je vsazen kamínek čiré rarvy (synt.zirkon). Šířka prstenu: 4 mm. ..
380Kč
Precizně zpracovaný prsten zn. Andre Nicol v leštěném provedení. Do prstenu je vsazen kamínek čiré barvy (synt.zirkon). ..
350Kč
Elegantní prsten zn. EXEED ve velmi jemném provedení, vyrobený z leštěné chirurgické oceli 316L se vsazenými kameny čiré barvy (synt.zirkony). ..
290Kč
Elegantní ocelový prsten zn. EXEED v jemném provedení. Prsten v leštěné povrchové úpravě je osazený perličkou bílé barvy. Velikost perličky: 7,5 mm. ..
290Kč
Prsten zn. EXEED vyrobený z matné chirurgické oceli se vsazenými kamínky (synt. zirkony) bílé a modré barvy. Šířka prstenu je 6 mm. ..
290Kč
Elegantní prsten zn. EXEED vyrobený z chirurgické oceli 316L, osazený synteticým kamenem hnědé barvy. ..
290Kč
×
×
×
×
×
×
×