KAMENOVÉ PRSTENY

Ocelové prsteny se vsazenými kameny různých druhů.

Zobrazit: seznam mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Výrobce: ANDRE NICOL
Prsten vyrobený z leštěné chirurgické oceli 316L. Šířka prstenu je 4 mm. Prsten je z tenkého materiálu (1mm), je zaoblený a leštěný i z vnitřní strany. ..
250Kč
Prsten vyrobený z leštěné chirurgické oceli se vsazenými kameny (synt. zirkony). Šířka prstenu je 4 mm. Prsten je z poměrně tenkého materiálu (1 mm), je zaoblený a leštěný i z vnitřní strany. ..
580Kč
Prsten ve tvaru mašličky, vyrobený z leštěné chirurgické oceli 316L, se vsazeným kamenem čiré barvy (synt. zirkon) o velikosti 6 mm. ..
380Kč
Výrobce: ANDRE NICOL
Prsten zn.Andre Nicol, vyrobený z chirurgické oceli 316l v matném provedení. Do prstenu je vsazen kámen čiré barvy (synt. zirkon). Šířka prstenu: 6 mm. ..
250Kč
Výrazný prsten zn.EXEED, vyrobený z leštěné chirurgické oceli 316L v kombinaci se syntetickým kamenem černé barvy. Velikost kamene tvaru elipsy: 2,6 x 1,4 cm. ..
380Kč
Elegantní prsten zn.EXEED v leštěném provedení. Šperk jest velice decentně a precizně proveden. Do prstenu jsou vsazeny čtyři kameny čiré barvy (synt. zirkony) ve tvaru srdíček. ..
380Kč
Elegantní prsten zn.EXEED ve velice jemném a decentním prvedení. Do leštěné chirurgické oceli jsou vsazeny dva kameny oválného tvaru čiré barvy (synt.zirkony). ..
380Kč
Prsten v leštěném provedení, vyrobený z chirurgické oceli 316L v kombinaci se zlacením. Do prstenu je vsazen kamínek čiré rarvy (synt.zirkon). Šířka prstenu: 4 mm. ..
380Kč
Precizně zpracovaný prsten zn. Andre Nicol v leštěném provedení. Do prstenu je vsazen kamínek čiré barvy (synt.zirkon). ..
350Kč
Elegantní prsten zn. EXEED ve velmi jemném provedení, vyrobený z leštěné chirurgické oceli 316L se vsazenými kameny čiré barvy (synt.zirkony). ..
290Kč
Elegantní ocelový prsten zn. EXEED v jemném provedení. Prsten v leštěné povrchové úpravě je osazený perličkou bílé barvy. Velikost perličky: 7,5 mm. ..
290Kč
Prsten zn. EXEED vyrobený z matné chirurgické oceli se vsazenými kamínky (synt. zirkony) bílé a modré barvy. Šířka prstenu je 6 mm. ..
290Kč
Elegantní prsten zn. EXEED vyrobený z chirurgické oceli 316L, osazený synteticým kamenem hnědé barvy. ..
290Kč
Výrobce: PRIM
Výrazný elegantní prsten, vyrobený z leštěné chirurgické oceli. Do prstenu jsou vsazeny kameny kovově černé barvy (markazity). ..
750Kč
Elegantní prsten vyrobený v kombinaci černé keramiky a chirurgické oceli se vsazenými kameny (synt.zirkony) čiré barvy. ..
990Kč
Prsten ve tvaru čtyřlístku, vyrobený z leštěné chirurgické oceli, se vsazeným kamenem čiré barvy (synt. zirkon) o velikosti 6 mm. ..
380Kč
Ocelový prsten ve tvaru dvou delfínů, mezi nimiž je vsazen kámen čiré barvy (synt. zirkon) o průměru 6 mm. Oba delfíni společně s kamenem tvoří tvar srdce. ..
380Kč
×
×
×
×
×
×
×