ŘETÍZKY A NÁHRDELNÍKY

Ocelové náhrdelníky a řetízky vyrobené z chirurgické oceli 316L.

Zobrazit: seznam mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Tuto šperkovou sadu tvoří velmi zdařile odlévaný přívěsek z chirurgické oceli a řetízek. Šperk je inspirován přívěskem z legendárního fantasy filmu Nekonečný Příběh (Neverending Story).  Auryn (Órin) je o velikosti 4 cm na šířku  ..
590Kč
Tuto šperkovou sadu tvoří přívěsek z leštěné chirurgické oceli a řetízek celtic. Přívěsek zobrazuje symbol triskelion v kruhu se symbolem triquetra uprostřed. Velikost přívěsku (průměr kruhu) je 3,5 cm. Závěsné očko může pojmout řetízek o maximá..
490Kč
Nádherně provedený odlitek havrana z leštěné chirurgické oceli. Odlitek je oboustranný viz fotografie. Velikost přívěsku je 2,5 cm na výšku a na sířku (rozpětí křídel havrana) je 5 cm. Průvlekové očko pojme řetízek o maximálním průměru 4 mm..
450Kč
Náhrdelník z chirurgické oceli, složený z odlévaných lebek. Velikost jednoho článku (jedné lebky) je 1,3 cm na šířku a 2,2 cm na délku. Celková délka náhrdelníku je 62,5 cm a šířka 1,3 cm. Náhrdelník je možno na požádání zkrá..
2 490Kč
Masivní náhrdelník z leštěné chirurgické oceli, složený z odlévaných lebek. Velikost jednoho článku (jedné lebky) je 1,8 cm na šířku a 2,5 cm na délku. Celková délka náhrdelníku je 60,5 cm a šířka 1,8 cm. Náramek lze na požádání zkrátit. Za..
2 890Kč
Výrobce: EXEED
Náhrdelník z leštěné chirurgické oceli 316L. Přívěsek ve tvaru kostěného srdce je o velikosti cca 2,5 cm je přímo napojen na velmi jemný řetízek o síle 1 mm.  Délku náhrdelníku lze určovat pomocí karabinky, která se zapíná do koncových oček řetí..
390Kč
Masivní náhrdelník vyrobený z leštěné chirurgické oceli v černém provedení se zapínání na karabinu. Šířka: 0,5 cm. Délka dle výběru v kolonce: Dostupné varianty. Náhrdelník lze na požádání zkrátit. ..
550Kč
Výrobce: EXEED
Sada šperků, vyrobených z leštěné chirurgické oceli 316L. Poměrně masivní náhrdelník + náramek o šířce 8 mm. Délka náhrdelníku je 60 cm. Délka náramku: 22 cm. Šperky lze na požádání zkrátit. ..
990Kč
Výrobce: EXEED
Velmi jemný náhrdelník (vhodný též pro děti), který je složen z řetízku o síle 1mm a přívěsku ve tvaru čtyřlístku (složen ze čtyř srdíček). Přívěsek je o velikosti 1 cm. Délka řetízku je 40 - 46 cm (možno nastavit pomocí koncových oček do k..
290Kč
Výrobce: EXEED
Sada šperků, vyrobených z leštěné chirurgické oceli 316L. Náhrdelník + náramek. Šířka: 1 cm. Délka náhrdelníku je 55 cm. Délka náramku: 21 cm. Šperky lze na požádání zkrátit, nebo případně malinko prodloužit, p..
790Kč
Výrobce: EXEED
Sada šperků, vyrobených z chirurgické oceli. Náhrdelník + náramek. Kombinace leštěné a černé povrchové úpravy. Šířka: 6 mm. Délka náhrdelníku je 60 cm. Délka náramku: 21,5 cm. Šperky lze na požádání zkrátit, ne..
790Kč
Šperková sada, kterou tvoří originální přívěsek ve tvaru Thorova kladiva Mjolnir, vyrobený z Ebenového dřeva a ocelový řetízek Anker o síle 3 mm. Jedná se o oboustrannou dřevořezbu, tedy z obou stran je vyřezáno kladivo stejně. Ro..
890Kč
Masivní náhrdelník vyrobený z leštěné chirurgické oceli v černém provedení se zapínání na karabinu. Šířka: 0,8 cm. Délka dle výběru v kolonce: Dostupné varianty. Náhrdelník lze na požádání zkrátit. ..
750Kč
Originální náhrdelník vyrobený v kombinaci dřeva a chirurgické oceli. Krkavčí lebka která je vyřezána ze Stabilizovaného Javoru má délku 6 cm a široká je 2,8 cm. Přívěsek byl po dokončení zalakován dřevařským lakem. Řetízek z chir..
990Kč
Tuto šperkovou sadu z chirurgické oceli tvoří precizně provedený odlitek ve tvaru hada a řetízek. Velikost přívěsku je 4 cm na délku a 2,5 cm na šířku. Závěsným očkem lze provléci řetízek o maximální šířce 4 mm.&nbs..
390Kč
Hustě pletený řetízek o kulatém průměru 3 mm, vyrobený z leštěné chirurgické oceli.  Délka: 60 cm. Zapínání na klasickou karabinku. Řetízek lze na požádání zkrátit, proces zkrtácení, je ale nevratyný (pokud budete požadovat zkrácení, je nut..
390Kč
Náhrdelník z chirurgické oceli, který tvoří řetízek (kulaté hádě) o síle 3 mm a velmi pěkný odlitek Baphometa v kombinaci s Leviathanovou pečetí (na druhé straně přívěsku viz foto). Velikost přívěsku (průměr kruhu) je 3,5 cm.  Vnitřní ..
666Kč
Originální náhrdelník s přívěskem lebky. Přívěsek ve tvaru lebky je vyřezaný z jeleního paroží a je osazen očkem z chirurgické oceli. Pletená kůže o průměru 4 mm je zakončena koncovými náboji a karabinkou z chirurgické oceli...
990Kč
Tuto sadu tvoří pěkně provedený odlitek přívěsku z chirurgické oceli ve tvaru Thorova kladiva (Mjolnir) + pletený řetízek typu Celtic. Síla řetízku je 3 mm (délka dle výběru v kolonce: Dostupné Varianty). Kladivo je nádherně prove..
590Kč
Originální náhrdelník s přívěskem druida. Přívěsek ve tvaru druida, vyřezaný z jeleního paroží je osazen očkem z chirurgické oceli. Pletená kůže o průměru 4 mm je zakončena koncovými náboji a karabinkou z chirurgické oceli. Délka ..
990Kč
Elegantní náhrdelník z chirurgické oceli 316L. Šířka: 0,7 cm. Délka: 53,5 cm. Náhrdelník lze na požádání zkrátit. Zapínání na průvlekové očko s tyčinkou (v případě zájmu lze vyměnit za karabinku). ..
590Kč
Tuto sadu z chirurgické oceli 316L tvoří přívěsek + řetízek. Kombinace černé a leštěné povrchové úpravy. Rozměr kříže (bez závěsného očka) je 4,5 x 3 cm. Šířka řetízku: 2 mm. Délka řetízku: 60  cm. Maximální doporučená šířka ..
666Kč
Odlévaný přívěsek z chirurgické oceli v leštěném provedení s vyobrazením havrana ve zdobeném kruhu. Velikost přívěsku (průměr kruhu) je 3,8 cm a rozpětí křídel havrana je 4,8 cm. Průvlekové očko pojme řetízek o maximálním průměru 4,5 mm. Přívěsek lze..
450Kč
Šperková sada kterou tvoří originální přívěsek symbolu zvaného Kolovrat ze dřeva (ořech) a ocelový řetízek typu Celtic. Rozměr přívěsku (průměr kruhu): 4 cm. Přívěsek je oboustranný a je vyřezán stejně i z druhé strany.  Přív..
890Kč
×
×
×
×
×
×
×