ŘETÍZKY A NÁHRDELNÍKY

Ocelové náhrdelníky a řetízky vyrobené z chirurgické oceli 316L.

Zobrazit: seznam mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Tuto sadu šperků z chirurgické oceli tvoří náhrdelník a náušnice s vyobrazením pentagramu. Přívěsek náhrdelníku je trojúhelníkového tvaru o rozměru 4,5 cm na délku a 2 cm na šířku. Délka náhrdelníku (řetízku) je 46 cm. Visací náušnice jsou ve tv..
666Kč
Tuto šperkovou sadu tvoří originální vyřezávaný přívěsek ve tvaru buvolí lebky (Zebrano dřevo) + řetízek z leštěné chirurgické oceli vzoru Anker. Velikost přívěsku je 3 cm na výšku a 5 cm na šířku (rozpětí paroží). Síla řetízku je 4&nb..
890Kč
Sada z chirurgické oceli 316L, kterou tvoří přívěsek + kuličkový řetízek v černé barvě. Kombinace černé a leštěné povrchové úpravy. Rozměr kříže (bez závěsného očka) je 5 x 3 cm. Šířka řetízku: 2,4 mm. Délka řetízku: 60  cm.&..
666Kč
Šperková sada, kterou tvoří originální, vyřezávaný přívěsek z Červeného Cedru, vybrazující strom YGGDRASIL. Tento strom symbolizuje propojení všech devíti světů  ze severské mytologie. Rozměr přívěsku (průměr kruhu): 4,8cm. Přívěs..
990Kč
Tuto šperkovou sadu tvoří originální přívěsek ve tvaru sekery slovanského boha Peruna, vyrobený z tygřího dřeva a ocelový řetízek. Rozměr sekery je na šířku 2,2 cm (šířka ostří sekery). Výška přívěsku je 5,1 cm. Šířka průvleku (ma..
890Kč
Šperková sada, kombinace dřeva a chirurgické oceli. Přívěsek ve tvaru Triquetry, vyrobený ze dřeva (Eben Amara) a ocelový řetízek Celtic. Rozměr Triquetry (bez závěsného očka) je 4,3 cm. Šířka průvlekového očka (maximáln..
990Kč
Výrobce: EXEED
Tuto šperkovou sadu z leštěné chirurgické oceli tvoří přívěsek zn.EXEED, který je osazen kamenem čiré barvy (synt.zirkon) + řetízek hádě 1 mm. Velikost přívěsku je 3,5 cm na výšku a 2,4 cm na šířku. Velikost kamene je 5 mm. Vnitřní průvlek ..
450Kč
Výrobce: EXEED
Masivní náhrdelník v leštěném provedení zn.EXEED, vyrobený z chirurgické oceli. Délka: 55 cm. Šířka: 1 cm. Náhrdelník lze na požádání zkrátit. ..
690Kč
Výrobce: EXEED
Masivní náhrdelník zn.EXEED, vyrobený z leštěné chirurgické oceli 316L. Náhrdelník je široký 0,8 cm a 60 cm dlouhý. Náhrdelník lze na požádání zkrátit. Zapínání je řešeno karabinkou.  ..
790Kč
Výrobce: EXEED
Poměrně masivní náhrdelník zn.EXEED, vyrobený z chirurgické oceli 316L. Kombinované ploché články v matném a leštěném provedení. Délka: 60 cm. Šířka: 1 cm. Náhrdelník lze na požádání zkrátit. Náhrdelník si velmi pěkně "lehne" ..
690Kč
Výrobce: PRIM
Náhrdelník vyrobený z leštěné chirurgické oceli 316L. Šířka: 6 mm. Délku lze vybrat dle možností v kolonce: DOSTUPNÉ VARIANTY. Náhrdelník lze na požádání přesně zkrátit na požadovanou délku. ..
890Kč
Náhrdelník vyrobený v kombinaci chirurgické oceli a dvou druhů exotických dřevin. Přívěsek je vyroben z Tygřího dřeva a Červeného Cedru. Samotný symbol Valknut který tvoří střed přívěsku je vyřezán z Tygřího dřeva a prstenec do kterého je tento symbo..
1 390Kč
Šperková sada, kterou tvoří řetízek z chirurgické oceli a originální vyřezávaný přívěsek z exotického dřeva Zebrano. Přívěsek zobrazuje symboly zvěrokruhu, spojené se smbolem slunce. Očko a řetízek z chirurgické oceli 316l v leštěném proved..
990Kč
Šperková sada, která se skládá z ocelového řetízku a originálního přívěsku ve tvaru kladiva Mjolnir, severského boha Thora. Přívěsek je ručně vyřezaný z Palisandru (druh exotického dřeva). Řetízek a závěsný kru..
890Kč
Šperková sada, kterou tvoří originální přívěsek ve tvaru figurky slovanského bůžka, jenž se nazývá Domovoj s řetízkem z chirurgické oceli. Domovoj je bůžek domácí, hlídá bydlení a pohodu v domě. Bůžek drží symbol Kolovrat, který&n..
1 390Kč
Výrobce: PRIM
Plochý, článkový náhrdelník, vyrobený z chirurgické oceli 316L. Kombinované články v matném a leštěném provedení. Délka: 46 cm. Šířka: 0,8 cm. Náhrdelník lze na požádání zkrátit. Náhrdelník si velmi pěkně "lehne" na krk a nep..
550Kč
Výrobce: EXEED
Náhrdelník vyrobený z chirurgické oceli v leštěném provedení. Do přívěsku ve tvaru křídel je vsazen kámen v tvaru srdce (syntetický zirkon). Velikost přívěsku (rozpětí křídel) je 2,8 cm. Velikost kamínku je 5 mm. Šířka řetízku je 1,5 mm. Náhrdelník l..
390Kč
Šperková sada, kterou tvoří originální přívěsek ve tvaru kladiva Mjolnir, patřící severskému bohu Thorovi. Přívěsek je vyrobený z exotického dřeva Ziricote. Řetízek a závěsný kruh jsou z leštěné  chirurgické oceli. Řetízek o síle 3 mm ..
890Kč
Šperková sada kterou tvoří originální přívěsek ve tvaru symbolu, který se jmenuje Perunova Hvězda, vyrobený z exotického dřeva Ziricote a ocelový řetízek Celtic. Rozměr přívěsku (průměr kruhu) je 4 cm.  Přívěsek je precizně vyřezá..
890Kč
Výrobce: PRIM
Elegantní ocelový náhrdelník, vyrobený v kombinaci leštěné chirurgické oceli a černé keramiky. Šířka náhrdelníku (článku ve tvaru kávového zrna) je 1,1 cm. Délka náhrdelníku je 48 cm. Náhrdelník lze na požádání zkrátit, nebo též decentně prodlou..
1 290Kč
Šperková sada kterou tvoří originální přívěsek slovanského symbolu zvaného Bodlák Štěstí, vyrobený z exotického dřeva (Tygří dřevo) a ocelový řetízek Rings o síle 3mm. Rozměr přívěsku je  3 x 3 cm. Přívěsek je oboustranný, tedy je iden..
890Kč
Šperková sada kterou tvoří originální přívěsek slovanského symbolu zvaného Kolovrat, vyrobený z exotického dřeva (Ziricote) a ocelový řetízek typu Celtic. Rozměr přívěsku (průměr kruhu): 3,5 cm. Přívěsek je oboustranný, tedy je identicky vy..
890Kč
Výrobce: EXEED
Náhrdelník vyrobenýh z chirurgické oceli 316L v kombinaci leštěné a černé povrchové úpravy. Šířka: 8 mm. Délka náhrdelníku je 55 cm. Šperk lze na požádání zkrátit, nebo případně prodloužit přidáním několika koncových kroužků (samo..
550Kč
Výrobce: EXEED
Náhrdelník z leštěné chirurgické oceli o šířce: 0,5 cm. Délka náhrdelníku: 60 cm. Náhrdelník lze případně na požádání zkrátit. ..
350Kč
×
×
×
×
×
×
×