ŘETÍZKY A NÁHRDELNÍKY

Ocelové náhrdelníky a řetízky vyrobené z chirurgické oceli 316L.

Zobrazit: seznam mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Amulet Valknut / Vegvisir z chirurgické oceli o velikosti 2,5 cm (průměr kruhu) a řetízek. Amulet je z přední strany kde je vyobrazen symbol Valknut (Odinův uzel) leštěný a z druhé strany s vyobrazením symbolu Vegvisir je matný. Závěsné očko můž..
390Kč
Přívěsek z leštěné chirurgické oceli, strom života, který je osazen kameny čiré barvy. Velikost přívěsku (průměr kruhu): 3,7 cm. Vnitřní velikost závěsného očka (maximální doporučená šířka řetízku): 4 mm. Přívěsek lze zakoupit s ř..
490Kč
Odlévaný ocelový přívěsek v leštěném provedení ve tvaru symbolu Triquetra. Velikost přívěsku je 4 cm. Velikost průvlekového očka (max. doporučená šířka řetízku): 5 mm. Přívěsek lze zakoupit i s řetízkem typu Celtic (viz foto), nebo bez..
450Kč
Tuto originální šperkovou sadu tvoří přívěsek Thorova kladiva Mjolnir, které je vyřezáno z ořechového dřeva a řetízek o síle 5 mm z chirurgické oceli vzoru Celtic. Rozměr přívěsku na výšku: 5,5 cm, šířka: 4,8 c..
990Kč
Tuto sadu tvoří velmi pěkně provedený odlitek přívěsku z chirurgické oceli ve tvaru Thorova kladiva Mjolnir + řetízek typu Anker. Síla řetízku je 4 mm (délka dle výběru v koloncce: Dostupné Varianty). Kladivo je nádherně provedeno..
590Kč
Výrobce: EXEED
Velmi jemný řetízek z chirurgické oceli, který je v délkách 40 - 42 cm vhodný taktéž pro děti (na požádání lze případně upravit i na kratší).  Šířka 1,5 mm. Délku lze zvolit v kolonce: DOSTUPNÉ VARIANTY. Řetízek lze na požádá..
120Kč
Tuto sadu vyrobrnou z chirurgické oceli tvoří přívěsek s řetízkem. Ocelový přívěsek z matné chirurgické oceli ve tvaru destičky s vyobrazením tří černých čtverců je o rozměru 1 cm x 3 cm. Průvlek v přívěsku pojme řetízek o ma..
590Kč
Tuto sadu tvoří přívěsek s řetízkem. Ocelový přívěsek z matné chirurgické oceli ve tvaru destičky o rozměru 1,4 cm x 2,6 cm s vyřezaným ornamentem pavoučka pro štěstí. Závěsné očko pojme řetízek o maximální šířce 3,5 mm. Kuličkový řetízek z chir..
250Kč
Šperková sada z leštěné chirurgické oceli 316l, kterou tvoří přívěsek osazený černým syntetickým kamenem a řetízek Valis o síle 2 mm. Velikost přívěsku (průměr kruhu) je 3 cm. Závěsné očko na přívěsku pojme řetízek (maximálně) o šířce ..
490Kč
Originální náhrdelník vyrobený z chirurgické oceli 316L. Přívěsek z matné chirurgické oceli je osazen křišťály Preciosa. Velikost přívěsku je (bez závěsného očka) 3,2 cm na výšku a 1,4 na šířku. Pruvlekové očko pojme řetízek o maximáln..
690Kč
Tuto šperkovou sadu tvoří přívěsek z leštěné chirurgické oceli a řetízek celtic. Přívěsek zobrazuje symbol triskelion v kruhu s runami (futhark). Velikost přívěsku (průměr kruhu) je 3,5 cm. Závěsné očko může pojmout řetízek o maximání šířce 4 mm..
490Kč
Originální náhrdelník z chirurgické oceli, sestávajíc z velmi zdařilého odlitku dračí hlavy a silnějšího řetízku. Přívěsek je rozměrově cca 3,5 cm x 3,5 cm. Řetízek je o šířce 5 mm a délce 55 cm se zapínáním na karabinku. Na požádání lze případn..
890Kč
Šperkovou sadu z chirurgické oceli tvoří velmi povedený odlitek ve tvaru hada a řetízek. Velikost přívěsku je 4,8 cm na délku a 2,1 cm na šířku. Tlamou hada lze provléci řetízek o maximální šířce 3,5 mm. Přívěsek lze koupit buď samosta..
390Kč
Výrobce: EXEED
Elegantní náhrdelník, kombinace chirurgické oceli a černé keramiky. Přívěsek v kombinaci leštěné chirurgické oceli a černé keramiky je osazen kameny bílé barvy (syntetické zirkony). Velikost kroužků je 2,2 cm. Řetízek o ..
490Kč
Šperková sada z leštěné chirurgické oceli, kterou tvoří přívěsek zn.Andre Nicol a jemný kuličkový řetízek. Do přívěsku je vsazen kamínek čiré barvy (syntetický zirkon). Velikost přívěsku je 2,5 cm. Průvleková dírka v přívěsku pojme řetízek o max..
250Kč
Šperková sada z chirurgické oceli, kterou tvoří přívěsek ve tvaru velrybí ploutve a řetízek. Velrybí ploutve s polyneským ornamentem je široká 4,8 cm a na výšku měří 3,3 cm. Průvlek ze zadní strany ploutve pojme řetízek o maximální šířce 4 mm. Ř..
550Kč
Tuto šperkovou sadu z leštěné chirurgické oceli tvoří visací náušnice a přívěsek na řetízku. Vyobrazené symboly pentagram a triquetra jsou propojeny se symbolem měsíce, který zároveň tvoří kruh.   Velikost náušnic i..
490Kč
Originální šperková sada, kterou tvoří přívěsek Thorova kladiva Mjolnir a řetízek vzor Celtic. Kladivo je vyřezáno z ořechového dřeva. Rozměr přívěsku na výšku je 5,5 cm, šířka 4,5 cm a tloušťka 1 cm...
1 190Kč
Tuto originální šperkovou sadu tvoří přívěsek Thorova kladiva Mjolnir, jež je vyřezáno z ořechového dřeva a silnější řetízek z chirurgické oceli vzoru Celtic. Rozměr přívěsku na výšku (bez závěsného očka) je 5,8 cm,..
1 190Kč
Výrobce: EXEED
Elegantní šperková sada, náušnice a přívěsek s řetízkem, je vyrobena v kombinaci chirurgické oceli a černé keramiky. Šmrnc této šperkové dsady podtrhují kameny bílé barvy (syntetické zirkony), které jsou do šperků vsazen..
890Kč
Výrobce: ANDRE NICOL
Sada šperků z chirurgické oceli. Přívěsek zn.Andre Nicol vyrobený v kombinaci leštěné a matné povrchové úpravy. je osazen kamenem bílé barvy (synt.zirkon). Vellikost přívěsku (průměr kruhu) je 2,5 cm. Průvlekové očko pojme řetízek o ma..
550Kč
Tuto šperkovou sadu vyrobenou z chirurgické oceli tvoří amulet Vegvisir a řetízek. Amulet z chirurgické oceli má hrubě matnou povrchovou úpravu, která připomíná tmavou patinu. Velikost přívěsku (průměr kruhu) je 3,3 cm. Závěsné očko může po..
590Kč
Šperková sada kterou tvoří originální přívěsek symbolu zvaného Kolovrat, vyrobený ze dřeva (lipové dřevo) a ocelový řetízek typu Celtic. Rozměr přívěsku (průměr kruhu): 4 cm. Přívěsek je oboustranný viz. foto č.2.  Přívěsek b..
890Kč
Originální šperk, náhrdelník vyrobený v kombinaci tygřího dřeva a chirurgické oceli. Přívěsek vikinské sekery, který je vyroben z tygřího dřeva je velmi zdařilou kopií bronzového originálu z 8. století, který byl nalezen v Dánsku. ..
1 190Kč
×
×
×
×
×
×
×