ŘETÍZKY A NÁHRDELNÍKY

Ocelové náhrdelníky a řetízky vyrobené z chirurgické oceli 316L.

Zobrazit: seznam mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Náhrdelník z chirurgické oceli. Velmi zdařile provedený odlitek ve tvaru Thorova kladiva Mjolnir s řetízkem (síla řetízku je 3 mm). Délku řetízku lze vybrat v kolonce: Dostupné Varianty. Kladivo je stejným způsobem&..
650Kč
Náhrdelník vyrobený z chirurgické oceli, který tvoří řetízek o síle 3 mm a velmi pěkný odlitek Baphometa, který je ze zadní strany opatřen Luciferovou pečetí (na druhé straně přívěsku, viz foto č.3). Velikost přívěsku je 3,5  x 3 cm.&n..
666Kč
Odlévaný, ocelový náhrdelník z leštěné chirurgické oceli. Náhrdelník tvoří přívěsek a řetízek. Kruh na kterém je vybrazen Ornament -  pltenec je zavěšen na řetízku o síle 3mm. Řetízek je o šířce 3 mm a délce 60 cm. Přívěsek (kruh) je o..
550Kč
Výrobce: EXEED
Kroužkový řetízek vyrobený z chirurgické oceli s povrchovou úpravou tmavé patiny . Šířka řetízku je 2 mm. Délka dle výběru v kolonce: DOSTUPNÉ VARIANTY. Na požádání lze řetízek zkrátit.  ..
290Kč
Vykované Thorovo kladivo z damaškové oceli, které je skutečným originálem. Tento přívěsek byl vyroben/vykován, našim kolegou. Vykoval překládáním jednotlivých částí oceli damaškovou ocel a z této damaškové oceli posléze vznikl ..
1 790Kč
Precizně provedený odlitek ve tvaru hada . Velikost přívěsku je 4,2 cm. Průvlekové očko pojme řetízek o maximální šířce 4 mm. ..
350Kč
Šperková sada z chirurgické oceli, kterou tvoří precizně provedený odlitek ve tvaru hada a řetízek. Velikost přívěsku je 4 cm na délku a 2,5 cm na šířku. Přívěsek lze koupit buď samostatně, nebo s řetízkem o šířce 2 mm (..
350Kč
Ocelový náhrdelník s přívěskem ve tvaru srdíčka. Délka náhrdelníku je 45 cm. Velikost srdíčka je cca 1, 6 cm.  ..
490Kč
Velmi originální náhrdelník, složený ze tří řetízků, každý o různé šířce. Nejširší z nich (vrchní) je o šířce 3,5 mm. Další dva jsou v šířce 3 a 2 mm. Délku náhrdelníku si lze nastavt, díky koncovým kroužkům (řetízek) do kterých se zapíná k..
590Kč
Přívěsek vyrobený z leštěné chirurgické oceli s velmi dobře vsazenými kameny, znázorňující strom života. Velikost přívěsku je 2,5 cm. Průvlekové očko pojme řetízek o maximální šířce 3,5 mm. Přívěsek lze zakoupit buď samostatně, nebo s řetízkem typu h..
390Kč
Velmi pevný ocelový řetízek (chirurgická ocel 316L) v leštěném provedení. Síla řetízku je 2 mm. Délka dle výběru v kolonce: DOSTUPÉ VARIANTY. ..
220Kč
Přívěsek z chirurgické oceli, vyrobený v kombinaci černé a leštěné povrchové úpravy. Rozměr kříže (bez závěsného očka) je 6 x 4 cm. Velikost průvlekového očka (maximální doporučená šířka řetízku) : 4 mm. Přívěsek lze obj..
666Kč
Masivní náhrdelník vyrobený z leštěné chirurgické oceli 316L, který je složen z odlévaných článků ve tvaru písmene S. Odlitky jsou propleteny a tvoří v profilu kulatinku. Náhrdelník je široký 0,5 cm. a jeho délka je 60 cm. Náhrdelník l..
650Kč
Tuto šperkovou sadu, tvoří náhrdelník + náraemk z chirurgické oceli 316L v matném provedení s černou patinou. Šířka: 0,5 cm. Délka náhrdelníku je 55 cm, délka náramku je 22 cm.  ..
690Kč
Tuto sadu dvou šperků, která je za zvýhodněnou cenu, tvoří náhrdelník + náraemk, vyrobený z chirurgické oceli 316L v matném provedení s černou patinou. Šířka: 1 cm. Délka náhrdelníku je 55 cm, délka náramku je 21 cm. Náhrdelník + náramek lz..
750Kč
Masivní náhrdelník vyrobený z chirurgické oceli 316L v lmatném provedení s černou patinou. Šířka: 1 cm. Délka náhrdelníku je 55 cm. Náhrdelník lze na požádání zkrátit. ..
450Kč
Tuto sadu z chirurgické oceli tvoří odlévaný přívěsek znaku Lucifera, který obepíná had. Velikost přívěsku (průměr kruhu) je 4,5 cm. Řetízek v černé barvě o síle 3mm je v délce 55 cm a lze jej případně na požádání zkrátit.  ..
666Kč
Šperková sada, kterou tvoří originální přívěsek na němž je vyobrazen symbol Triskelion, vyrobený z dubového dřeva a ocelový řetízek Rings o síle 2 mm. Rozměr přívěsku (průměr kruhu): 3 cm. Přívěsek byl po dokončení ošetřen dřevařským l..
990Kč
Opravdu krásný přívěsek - odlitek čarodějnice na koštěti, vyrobený z chirurgické oceli v sadě s řetízkem. Přívěsek čarodějnice má rozměry 4 cm na výšku a 3,5 na šířku. Je možno zakoupit buď samostatný přívěsek, nebo s řetízkem, jehož délku lze z..
450Kč
Velmi detailně propracovaný odlitek z chirurgické oceli znázorňující dva propletené draky. Velikost přívěsku (bez závěsného očka) je 5 cm na výšku a 4,2 cm na šířku(rozpětí křídel). Přívěsek lze zakoupit buď samostatně, nebo s  pleteným řetízkem..
390Kč
Náhrdelník z chirurgické oceli, který tvoří řetízek (kulaté hádě) o síle 3 mm a velmi pěkný odlitek pentagramu, který je propleten hadem. Velikost přívěsku (průměr kruhu) je 3,5 cm.  Vnitřní velikost závěsného očka (maximální dopo..
666Kč
Výrobce: EXEED
Sada šperků, vyrobených z leštěné chirurgické oceli 316L. Poměrně masivní náhrdelník + náramek o šířce 6 mm. Délka náhrdelníku je 55 cm. Délka náramku: 22 cm. Šperky lze na požádání zkrátit. ..
890Kč
Precizně provedený odlitek z leštěné chirurgické oceli ve tvaru Smrtihlava. Přívěsek tohoto motýla je o velikosti 4,5 cm na délku (výška přívěsku bez závěsného očka) a 6 cm na šířku (rozpětí křídel). Přívěsek lze koupit  samostatn..
450Kč
Výrobce: EXEED
Pozlacený ocelový náhrdelníku zn.EXEED s přívěškem ve tvaru srdce.  Šířka řetízku je 0,7 cm. Délka: 50 cm. Velikost přívěšku je 2 x 2 cm. Náhrdelník lze na požádání zkrátit. ..
590Kč
×
×
×
×
×
×
×