ŘETÍZKY A NÁHRDELNÍKY

Ocelové náhrdelníky a řetízky vyrobené z chirurgické oceli 316L.

Zobrazit: seznam mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Šperková sada, kterou tvoří originální přívěsek ve tvaru kladiva Mjolnir, patřící severskému bohu Thorovi. Přívěsek je vyrobený z exotického dřeva Ziricote. Řetízek a závěsný kruh jsou z leštěné  chirurgické oceli. Řetízek o síle 3 mm ..
890Kč
Šperková sada kterou tvoří originální přívěsek ve tvaru symbolu, který se jmenuje Perunova Hvězda, vyrobený z exotického dřeva Ziricote a ocelový řetízek Celtic. Rozměr přívěsku (průměr kruhu) je 4 cm.  Přívěsek je precizně vyřezá..
890Kč
Výrobce: PRIM
Elegantní ocelový náhrdelník, vyrobený v kombinaci leštěné chirurgické oceli a černé keramiky. Šířka náhrdelníku (článku ve tvaru kávového zrna) je 1,1 cm. Délka náhrdelníku je 48 cm. Náhrdelník lze na požádání zkrátit, nebo též decentně prodlou..
1 290Kč
Šperková sada kterou tvoří originální přívěsek slovanského symbolu zvaného Bodlák Štěstí, vyrobený z exotického dřeva (Tygří dřevo) a ocelový řetízek Rings o síle 3mm. Rozměr přívěsku je  3 x 3 cm. Přívěsek je oboustranný, tedy je iden..
890Kč
Šperková sada kterou tvoří originální přívěsek slovanského symbolu zvaného Kolovrat, vyrobený z exotického dřeva (Ziricote) a ocelový řetízek typu Celtic. Rozměr přívěsku (průměr kruhu): 3,5 cm. Přívěsek je oboustranný, tedy je identicky vy..
890Kč
Výrobce: EXEED
Náhrdelník vyrobenýh z chirurgické oceli 316L v kombinaci leštěné a černé povrchové úpravy. Šířka: 8 mm. Délka náhrdelníku je 55 cm. Šperk lze na požádání zkrátit, nebo případně prodloužit přidáním několika koncových kroužků (samo..
550Kč
Výrobce: EXEED
Náhrdelník z leštěné chirurgické oceli o šířce: 0,5 cm. Délka náhrdelníku: 60 cm. Náhrdelník lze případně na požádání zkrátit. ..
350Kč
Výrobce: EXEED
Řetízek v hranatém provedení vzor Figaro, vyrobený z leštěné chirurgické oceli. Hranol o šířce 4 mm a délce 60 cm. Řetízek lze případně na požádání zkrátit.  ..
450Kč
Výrobce: EXEED
Náhrdelník vzor Panzer o šířce 1 cm, vyrobený z chirurgické oceli. Délka náhrdelníku je 55 cm. Náhrdelník je vyleštěný do vysokého lesku. Na požádání lze náhrdelník zkrátit. ..
450Kč
Výrobce: EXEED
Tuto sadu šperků z leštěné chirurgické oceli tvoří náhrdelník a náramek vzor Panzer o šířce: 1 cm. Dékla náramku je 21 cm. Délka náhrdelníku: 55 cm. Šperky lze na požádání zkrátit. ..
790Kč
Šperková sada, kterou tvoří originální přívěsek ve tvaru Thorova kladiva Mjolnir, vyrobený z exotického dřeva (tygří dřevo) a ocelový řetízek Celtic. Rozměr přívěsku na výšku (bez závěsného očka): 4 cm. Šířka: 3 cm. Tloušťka: 7 mm..
890Kč
Šperková sada, kterou tvoří originální přívěsek na němž je vyobrazen symbol Triskelion, vyrobený z exotického dřeva (Padouk dřevo) a ocelový řetízek Rings o síle 2 mm. Rozměr přívěsku (průměr kruhu): 3 cm. Přívěsek byl po dokončen..
890Kč
Výrobce: EXEED
Tuto elegantní šperkovou sadu z leštěné chirurgické oceli tvoří přívěsek ve tvaru hvězdičky, osazený kamenem bílé barvy (syntetický zirkon) + Řetízek. Hvězdička má rozměr 3 x 3 cm. Řetízek je o kulatém průměru (síle) 1,5 mm. Délka řetí..
390Kč
Šperková sada, kterou tvoří originální přívěsek na němž je vyobrazen pentagram a strom života, vyrobený ze dřeva (Mahagonové dřevo) a ocelový řetízek Rings o síle 2 mm. Rozměr přívěsku (průměr kruhu): 4,7cm. Přívěsek byl po dokonč..
890Kč
Šperková sada kterou tvoří originální přívěsek slovanského boha hojnosti Radegasta, vyrobený ze dřeva (Padouk dřevo) a ocelový řetízek typu Anker. Rozměr přívěsku je 3 cm na výšku (bez závěsného očka) a 3 cm na šířku. &n..
890Kč
Výrobce: EXEED
Elegantní náhrdelník, vyrobený z leštěné chirurgické oceli. Tato tenká obruč je univerzální velikosti a hodí se skutečně na kterýkoli typ postavy. Je již předem vytvarována a krásně sedí na jakémkoli krku. Lze ji samozřejmě taktéž poměrně snadno..
390Kč
Výrobce: EXEED
Elegantní náhrdelník řetězového typu, vyrobený z leštěné chirurgické oceli. Šířka náhrdelníku: 0,7 cm. Délka: 75 cm. Náhrdelník lze na požádání zkrátit. ..
350Kč
Šperková sada kterou tvoří originální přívěsek ve tvaru symbolu, který se jmenuje Perunova Hvězda, vyrobený ze dřeva (Tygří dřevo) a ocelový řetízek Celtic. Rozměr přívěsku (průměr kruhu): 4 cm.  Přívěsek je precizně vyřezán z obou str..
890Kč
Šperková sada kterou tvoří originální přívěsek ve tvaru sekery, vyrobený ze dřeva (Eben) a ocelový řetízek v černé barvě. Rozměr sekery je na šířku 2,2 cm (šířka ostří sekery). Výška přívěsku je 3 cm. Šířka průvleku (maximální doporuče..
890Kč
Tuto sadu tvoří zdařile provedený odlitek přívěsku z chir.oceli ve tvaru Thorova kladiva Mjolnir + řetízek Celtic o síle 3 mm (délka dle výběru v koloncce: Dostupné Varianty). Kladivo je velmi zdařile provedená kopie historického ..
590Kč
Výrobce: EXEED
Sada šperků, vyrobených z chirurgické oceli. Náhrdelník + náramek. Kombinace leštěné a černé povrchové úpravy. Šířka: 6 mm. Délka náhrdelníku je 60 cm. Délka náramku: 21,5 cm. Šperky lze na požádání zkrátit, ne..
790Kč
Masivní náhrdelník zn. EXEED vyrobený z chirurgické oceli v leštěném provedení, se zapínání na karabinu. Délka náhrdelníku: 52 cm. Šířka: 1 cm. Náhrdelník lze na požádání zkrátit na přesně požadovanou délku. ..
490Kč
Výrobce: EXEED
Řetízek zn.EXEED typu anker, vyrobený z leštěné chirurgické oceli. Šířka 3 mm. Délka dle výběru v kolonce: Dostupné varianty. Řetízek lze na požádání zkrátit.  ..
190Kč
Tuto sadu tvoří velmi pěkně provedený odlitek přívěsku z chirurgické oceli ve tvaru Thorova kladiva Mjolnir + řetízek typu Anker. Síla řetízku je 4 mm (délka dle výběru v koloncce: Dostupné Varianty). Kladivo je nádherně provedeno..
590Kč
×
×
×
×
×
×
×