ŘETÍZKY A NÁHRDELNÍKY

Ocelové náhrdelníky a řetízky vyrobené z chirurgické oceli 316L.

Zobrazit: seznam mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Výrobce: EXEED
Elegantní náhrdelník řetězového typu, vyrobený z leštěné chirurgické oceli. Šířka náhrdelníku: 0,7 cm. Délka: 75 cm. Náhrdelník lze na požádání zkrátit. ..
350Kč
Šperková sada kterou tvoří originální přívěsek ve tvaru symbolu, který se jmenuje Perunova Hvězda, vyrobený ze dřeva (Tygří dřevo) a ocelový řetízek Celtic. Rozměr přívěsku (průměr kruhu): 4 cm.  Přívěsek je precizně vyřezán z obou str..
890Kč
Šperková sada kterou tvoří originální přívěsek ve tvaru sekery, vyrobený ze dřeva (Eben) a ocelový řetízek v černé barvě. Rozměr sekery je na šířku 2,2 cm (šířka ostří sekery). Výška přívěsku je 3 cm. Šířka průvleku (maximální doporuče..
790Kč
Tuto sadu tvoří zdařile provedený odlitek přívěsku z chir.oceli ve tvaru Thorova kladiva Mjolnir + řetízek Celtic o síle 3 mm (délka dle výběru v koloncce: Dostupné Varianty). Kladivo je velmi zdařile provedená kopie historického ..
590Kč
Výrobce: EXEED
Sada šperků, vyrobených z chirurgické oceli. Náhrdelník + náramek. Kombinace leštěné a černé povrchové úpravy. Šířka: 6 mm. Délka náhrdelníku je 60 cm. Délka náramku: 21,5 cm. Šperky lze na požádání zkrátit, ne..
790Kč
Masivní náhrdelník zn. EXEED vyrobený z chirurgické oceli v leštěném provedení, se zapínání na karabinu. Délka náhrdelníku: 52 cm. Šířka: 1 cm. Náhrdelník lze na požádání zkrátit na přesně požadovanou délku. ..
490Kč
Výrobce: EXEED
Řetízek zn.EXEED typu anker, vyrobený z leštěné chirurgické oceli. Šířka 3 mm. Délka dle výběru v kolonce: Dostupné varianty. Řetízek lze na požádání zkrátit.  ..
190Kč
Tuto sadu tvoří velmi pěkně provedený odlitek přívěsku z chirurgické oceli ve tvaru Thorova kladiva Mjolnir + řetízek typu Anker. Síla řetízku je 4 mm (délka dle výběru v koloncce: Dostupné Varianty). Kladivo je nádherně provedeno..
590Kč
Sada z leštěné ušlechtilé oceli 316L. Přívěsek ve tvaru obráceného kříže +  řetízek typu Anker o síle 3 mm. Délka řetízku je 55 cm. Řetízek lze na požádání zkrátit. Rozměr kříže (bez závěsného očka) je 4 x 3&nb..
666Kč
Tuto sadu z leštěné chirurgické oceli 316l tvoří přívěsek + kouličkový řetízek o síle 3 mm. Délka: 60 cm. Řetízek lze na požádání zkrátit. Rozměr kříže (bez závěsného očka) je 5,5 x 3,5 cm. Maximální doporučená šířka řetízku pro v..
666Kč
Tuto sadu z leštěné chirurgické oceli 316l tvoří přívěsek + řetízek o síle 3 mm a délce 75 cm. Řetízek lze na požádání zkrátit. Rozměr kříže (bez závěsného očka) je 4,5 x 3 cm. Maximální doporučená šířka řetízku pro volný průchod ..
666Kč
Výrobce: EXEED
Tuto sadu šperků z leštěné chirurgické oceli tvoří náhrdelník a náramek o šířce: 0,5 cm. Dékla náramku je 21 cm. Délka náhrdelníku: 60 cm. Šperkyje možno na požádání zkrátit. ..
490Kč
Výrobce: EXEED
Kroužkový řetízek vyrobený z chirurgické oceli s černou povrchovou úpravou. Šířka řetízku je 2 mm. Délka dle výběru v kolonce: DOSTUPNÉ VARIANTY. Na požádání lze řetízek zkrátit.  ..
250Kč
Výrobce: EXEED
Řetízek vyrobený z chirurgické oceli s černou povrchovou úpravou. Šířka řetízku je 3 mm. Délka dle výběru v kolonce: DOSTUPNÉ VARIANTY. Na požádání lze řetízek zkrátit.  ..
250Kč
Výrobce: EXEED
Sada šperků, vyrobených z chirurgické oceli 316L v kombinaci leštěné a černé povrchové úpravy. Náhrdelník + náramek. Šířka: 8 mm. Délka náhrdelníku je 55 cm. Délka náramku je 21 cm. Šperky lze na požádání zkrátit, n..
890Kč
Výrobce: EXEED
Tuto sadu šperků z leštěné chirurgické oceli tvoří náhrdelník a náramek vzor Panzer o šířce: 0,7 cm. Dékla náramku je 21 cm. Délka náhrdelníku: 60 cm. Šperky lze na požádání zkrátit. ..
690Kč
Výrobce: EXEED
Tuto sadu šperků z leštěné chirurgické oceli tvoří náhrdelník a náramek vzor Anker o šířce: 1,1 cm. Dékla náramku je 21 cm. Délka náhrdelníku: 60 cm. Šperky lze na požádání zkrátit. ..
690Kč
Výrobce: EXEED
Tuto sadu šperků z leštěné chirurgické oceli tvoří náhrdelník a náramek vzor Figaro o šířce: 1,1 cm. Dékla náramku: 22 cm. Délka náhrdelníku: 55 cm. Šperky lze na požádání zkrátit. ..
690Kč
Výrobce: EXEED
Velice decentní a elegantní náhrdelník z leštěné chirurgické oceli, znázorňující strom života. Velikost stromu (průměr kruhu): 2 cm. Šířka řetízku: 1,5 mm. Délku řetízku si lze nastavovat dle potřeby díky koncovým kroužkům, do kterých ..
390Kč
Výrobce: EXEED
Sada šperků, vyrobených z chirurgické oceli 316L v kombinaci leštěné a černé povrchové úpravy. Náhrdelník + náramek. Šířka: 4 mm. Délka náhrdelníku je 60 cm. Délka náramku: 21 cm. Šperky lze na požádání zkrátit, nebo pří..
690Kč
Tuto sadu tvoří zdařile provedený odlitek přívěsku z chir.oceli ve tvaru malého Thorova kladiva Mjolnir + Retízek typu Anker o séle 3 mm (délka dle výběru v koloncce: Dostupné Varianty). Kladivo je nádherně provedeno z obou stran. Výška pří..
550Kč
Tuto šperkovou sadu vyrobenou z chirurgické oceli tvoří amulet Vegvisir a řetízek. Amulet z chirurgické oceli má hrubě matnou povrchovou úpravu, která připomíná tmavou patinu. Velikost přívěsku (průměr kruhu) je 3,3 cm. Závěsné očko může po..
590Kč
Extrémně masivní náhrdelník, vyrobený v nejvyšší kvalitě. Skládaná Královská Vazba v hranatém provedení o šířce 1,5 cm. Délka: 60 cm. Náhrdelník je vyveden ve vysokém lesku. Na požádání lze případně náhrdelník zkrátit. Zapínání náhrdelníku ..
3 599Kč
Výrobce: EXEED
Sada šperků, vyrobených z chirurgické oceli 316L v leštěném provedení. Náhrdelník + náramek. Šířka: 4 mm. Délka náhrdelníku je 55 cm. Délka náramku: 21 cm. Šperky lze na požádání zkrátit, nebo případně prodloužit. ..
650Kč
×
×
×
×
×
×
×