ŘETÍZKY A NÁHRDELNÍKY

Ocelové náhrdelníky a řetízky vyrobené z chirurgické oceli 316L.

Zobrazit: seznam mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Výrobce: PRIM
Originální náhrdelník z chirurgické oceli 316L v leštěném provedení. Pružná obruč o síle 2 mm na jejímž konci je kulička o průměru 2 cm drží přirozený tvar kruhu o průměru 13, 5 cm. Náhrdelník - pružná obruč se zapíná a rozepíná zaháknutím za kuličku..
550Kč
Výrobce: PRIM
Jemný, elegantní náhrdelník z leštěné chirurgické oceli 316L. Do ozdoby je vsazen kámen bílé barvy. Velikost ozdoby (rovnostranný trojúhelník): 2 cm. Šířka řetízku je 1,5 mm. Délku řetízku lze nastavovat dle potřeby díky koncovým kroužkům, do kt..
390Kč
Výrobce: PRIM
Elegantní náhrdelník zn.PRIM vyrobený z chirurgické oceli 316L. Kombinované články v matném a leštěném provedení mají ze spodní strany magnety. Délka: 50 cm. Šířka: 0,7 cm. Náhrdelník lze na požádání zkrátit. ..
590Kč
Ocelový náhrdelník vyrobený z chirurgické oceli v leštěném provedení. Šířka hranolu: 0,6 cm. Délka náhrdelníku: 60 cm. Náhrdelník lze na požádání zkrátit, avšak proces zkrácení je nevratný, neboť články tohoto řetězu jsou pájeny. ..
790Kč
Výrobce: EXEED
Elegantní řetízek vyrobený z leštěné chirurgické oceli 316L. Řetízek se hodí jak na některé druhy přívěsků, tak je vhodný i jako samostatný šperk. Šířka: 1,5 mm. Délka dle výběru v kolonce: Dostupné Varianty. ..
250Kč
Výrobce: PRIM
Výrazný náhrdelník vyrobený z chirurgické oceli 316L v leštěném provedení. Náhrdelník má profil hranolu o síle 5 x 5 mm. Délka náhrdelníku je 60 cm. Náhrdelník lze na požádání zkrátit. ..
690Kč
Sada vyrobená z chirurgiceké oceli 316L, kterou tvoří odlévaný přívěsek ve tvaru kruhu s vyobrazením severských run + pletený řetízek o šířce 3 mm a délce 60 cm. Kruh o průměru 3,5 cm je z obou stran proveden zcela identicky. ..
590Kč
Tuto náhrdelníkovou sadu tvoří 3 lebky z leštěné chirurgické oceli, kterými je provlečena černá hladká kůže o kulatém průměru 2,5 mm. Jedna větší lebka je doplněna o dvě menší lebky, které jsou po stranách. Malé lebky mají rozměr ..
490Kč
Výrazný náhrdelník z chirurgické oceli 316L v leštěném provedení. Tento poměrně masivnější náhrdelník má profil dvojitého hranolu o síle 8 mm x 4 mm. Jeho články jsou pájeny. Délka náhrdelníku je 60 cm. Náhrdelník je pájený a nelze jej..
790Kč
Výrobce: EXEED
Řetízek zn.EXEED typu anker, vyrobený z leštěné chirurgické oceli 316L. Šířka: 0,6 cm. Délka dle výběru v kolonce: DOSTUPNÉ VARIANTY. Náhrdelník lze na požádání zkrátit. ..
390Kč
Masivní náhrdelník figaro, vyrobený z chirurgické oceli 316L v leštěném provedení. Šířka náhrdelníku: 1,1 cm. Délka dle výběru v kolonce: Dostupné Varianty. Řetízek lze na požádání případně zkrátit. ..
650Kč
Výrobce: EXEED
Náhrdelník zn.EXEED typu anker, vyrobený z leštěné chirurgické oceli 316L. Šířka: 0,8 cm. Délka dle výběru v kolonce: DOSTUPNÉ VARIANTY. Náhrdelník lze na požádání zkrátit. ..
450Kč
Výrobce: EXEED
Šperková sad z chirurgické oceli v leštěném provedení. Tři ocelová srdíčka jsou v kombinaci růžového a klasického žlutého zlacení. Velikost jednotlivých srdíček je 1 cm x 1,3 cm. Srdíčka jsou z plné oceli a na řetízku jsou provlečena. ..
450Kč
Šperková sada z leštěné chirurgické oceli, kterou tvoří zdobená vikingská sekera + řetízek o šířce 3 mm. Na sekeře jsou vyobrazeni poslové severského boha Odina: vlk a havran. Na vrcholu je symbol Valknut. Velikost sekery je 3,5 x 4 cm..
590Kč
Tuto sadu vyrobenou z leštěné chirurgické oceli 316L, tvoří Přívěsek Thotrova Kladiva + Řetěz s dračími hlavami. Délka řetězu je 65 cm a šířka 0,8 cm. Velikost Thorova kladiva Mjolnir:  5,5 x 4 cm. Vnitřní průměr pr..
1 190Kč
Výrobce: EXEED
Elegantní náhrdelník vyrobený z leštěné chirurgické oceli 316L. Do přívěsku znázorňujícího ležatou osmičkou nekonečno,  jsou vsazeny kameny čiré barvy (synt.zirkony). Celkově je náhrdelník velmi jemně a decentně proveden. Velikost osmi..
490Kč
Výrobce: EXEED
Masivní pletený náhrdelník zn.EXEED, vyrobený z leštěné chirurgické oceli 316L, se zapínání na karabinu. Délka: 55 cm. Šířka: 1 cm. ..
590Kč
Výrobce: PRIM
Pevný náhrdelník z leštěné chirurgické oceli ve tvaru podkovy. Šířka (průměr kulatinky): 3 mm. Velikost kuliček: 0,8 cm. Podkova o průměru cca 13 - 17 cm (dle individuální úpravy-velikost lze částečně upravit rozevřením, nebo stažením). ..
390Kč
Výrobce: EXEED
Zdobný náhrdelník zn.EXEED v leštěném provedení. Šířka náhrdelníku: 5 mm. Délka: 60 cm. Řetízek lze na požádání zkrátit. ..
450Kč
Výrobce: PRIM
Elegantní náhrdelník zn.PRIM vyrobený z leštěné chirurgické oceli 316L, osazený křišťálky zn.PRECIOSA. Velikost přívěsku 1,9 x 1,4 cm. Řetízek o síle 1,5 mm. Délku řetízku lze upravovat dle libosti v rozmezí 45 -50 cm (řetíze..
990Kč
Výrobce: PRIM
Elegantní náhrdelník zn.PRIM vyrobený z leštěné ušlechtilé oceli 316L, osazený křišťálky zn.PRECIOSA. Velikost přívěsku 1,9 x 0,9 cm. Řetízek o síle 1,5 mm. Délku řetízku lze upravovat dle libosti v rozmezí 45 -50 cm (řetízek má na kon..
990Kč
Výrobce: PRIM
Elegantní náhrdelník zn.PRIM, vyrobený z leštěné chirurgické oceli. Šířka oček náhrdelníku je 7 mm. Délka: 45 cm. Zapínání na průvlekové očko s tyčinkou, která je osazena křišťály zn.PRECIOSA. ..
1 190Kč
Výrobce: EXEED
Šperková sada z chirurgické oceli ve tvaru vojenských známek s černým gumovým rámováním (samozřejmě snímatelné), dodávaná s vojenským řetízkem (taktéž z chir.oceli). Rozměr destiček: 3 x 5 cm. Délka řetízku: 60 cm. Délku..
490Kč
Výrobce: EXEED
Elegantní řetízek z chirurgické oceli o síle 1 mm v leštěném provedení. Délka 50 cm. Řetízek nelze zkracovat. ..
250Kč
×
×
×
×
×
×
×