ŘETÍZKY A NÁHRDELNÍKY

Ocelové náhrdelníky a řetízky vyrobené z chirurgické oceli 316L.

Zobrazit: seznam mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Výrobce: EXEED
Elegantní sada která zahrnuje náušnice a přívěsek s řetízkem. Kombinace leštěné chirurgické oceli do níž jsou vsazeny kamínky čiré barvy (synt.zirkony). Velikost Přívěsku (bez závěsného očka): 2,3 cm. Velikost Náušnic: 1..
690Kč
Náhrdelník Andre Nicol, vyrobený z chirurgické oceli 316L v leštěném provedení. Články jsou kulatina o průměru 6 mm. Délka náhrdelníku je 55 cm. Náhrdelník lze na požádání zkrátit. ..
690Kč
Náhrdelník zn. EXEED s přívěškem ve tvaru slunce a se zirkonem. Kombinace matovaného a leštěného povrchu. Délka: 50 cm. Řetízek lze na požádání zkrátit. ..
590Kč
Elegantní náhrdelník v leštěném provedení zn. EXEED vyrobený z chirurgické oceli. Šířka náhrdelníku (nejširší zdobené kroužky): 2 cm.  Šířka oček řetízku: 5 mm. Delka náhrdelníku: 50 cm. ..
1 100Kč
Ocelový řetízek EXEED v leštěném provedení. Šířka 4 mm. Délka dle výběru v kolonce: Dostupné varianty. Řetízek lze na požádání zkrátit. ..
350Kč
Pletený náhrdelník z leštěných kroužků zn.Andre Nicol. Délka dle výběru v kolonce: Dostupné Varianty. Šířka: 0,8 cm. Náhrdelník lze na požádání zkrátit. ..
490Kč
Výrobce: EXEED
Náhrdelník zn.EXEED vyrobený z chirurgické oceli s ocelovým přívěškem pout. Pouta jsou funkční a dají se otevřít. Velikost pout je 2 cm x 1,8 cm. Délka náhrdelníku je 50 cm. Šířka oček řetízku je 6 mm. Náhrdelník lze na požádání zkrátit. ..
590Kč
Masivní náhrdelník vyrobený z leštěné chirurgické oceli se zapínání na karabinu. Šířka: 0,8 cm. Délka dle výběru v kolonce: Dostupné varianty. Náhrdelník lze na požádání zkrátit. ..
790Kč
Řetízek z chirurgické oceli 316L v leštěném provedení. Šířka řetízku bez koncového očka: 2 mm. Délka dle výběru v kolonce: Dostupné varianty. Řetízek lze na požádání zkrátit. ..
250Kč
Řetízek z chirurgické oceli 316L v leštěném provedení. Šířka řetízku bez koncového očka je 3 mm. Délka dle výběru v kolonce: Dostupné varianty. Řetízek lze na požádání zkrátit. ..
250Kč
Řetízek z chirurgické oceli 316L v leštěném provedení. Šířka řetízku bez koncového očka: 3 mm. Šířka koncových nábojů do nichž je řetízek zapuštěn: 4 mm. Délka dle výběru v kolonce: Dostupné varianty. Řetízek nelze ..
350Kč
Elegantní plochý náhrdelník zn. EXEED z chir.oceli v kombinaci matovaného a leštěného povrchu. Délka: 50 cm. Šířka: 0,7 cm. Náhrdelník lze zkrátit. ..
590Kč
Řetízek z chir.oceli 316L v leštěném provedení zn. EXEED. Šířka řetízku (bez koncového očka ) 7 mm. Délka: 60 cm. Řetízek lze na požádání zkrátit. ..
450Kč
Náhrdelník vyrobený z chirurgické oceli v leštěném provedení s odlévanými ozdobami ve tvaru okřídlené lebky. Šířka oček náhrdelníku je 4 mm. Délka náhrdelníku je 52 cm. náhrdelník lze na požádání zkrátit, nebo případně taktéž prodloužit. ..
890Kč
Masivní náhrdelník v leštěném provedení, vyrobený z chirurgické oceli zn.EXEED. Délka: 50 cm. Šířka: 1 cm. Náhrdelník lze zkrátit. ​K náhrdelníku lze do sady pořídit Náramek EXEED (677) ..
1 550Kč
Elegantní plochý náhrdelník zn.EXEED, vyrobený z chirurgické oceli v  leštěném provedení. Šířka: 0,5cm. Délka: 45 cm. Náhrdelník nelze zkracovat. Na požádání lze provést případné prodloužení a to přidáním několika koncových oček. ..
450Kč
Řetízek z chir.oceli 316L v leštěném provedení. Šířka řetízku (bez koncového očka ) 3 mm. Délka dle výběru v kolonce: Dostupné varianty. Řetízek lze na požádání zkrátit.  ..
450Kč
Masivní řetězový náhrdelník z chir. oceli doplněný černými ozdobami ve tvaru hranolu. Délka 55 cm. Šířka : 0,8 cm. Náhrdelník lze na požádání zkrátit, nebo případně i prodloužit přidáním několika koncových oček. ..
990Kč
Masivní náhrdelník z chirurgické oceli v leštěném provedení se zapínání na karabinu. Šířka: 1,2 cm. Délka dle výběru v kolonce: Dostupné varianty. Náhrdelník lze na požádání zkrátit. K náhrdelníku lze pořídit do sady Náramek - Chain (5462) ..
890Kč
Řetízek z chirurgické oceli 316L v leštěném provedení. Šířka řetízku bez koncového očka: 5 mm. Délka dle výběru v kolonce: Dostupné varianty. Řetízek lze na požádání zkrátit. ..
490Kč
Řetízek zn.EXEED v jemném provedení z chirurgické oceli. Šířka 3mm. Délka dle výběru v kolonce: Dostupné varianty.  Řetízek lze na požádání zkrátit. ..
350Kč
Řetízek zn.EXEED v jemném provedení z chirurgické oceli. Šířka 2mm. Délka dle výběru v kolonce Dostupné varianty. Řetízek lze na požádání zkrátit. ..
350Kč
Řetízek z chir.oceli 316L v leštěném provedení. Šířka řetízku (bez koncového očka ) 3,5 mm. Délka dle výběru v kolonce: Dostupné varianty. Řetízek lze na požádání zkrátit. ..
250Kč
Řetízek zn.EXEED typu anker, vyrobený z leštěné chirurgické oceli. Šířka 3,5 mm. Délka dle výběru v kolonce: Dostupné varianty. Řetízek lze na požádání zkrátit.  ..
350Kč
×
×
×
×
×
×
×