ŘETÍZKY A NÁHRDELNÍKY

Ocelové náhrdelníky a řetízky vyrobené z chirurgické oceli 316L.

Zobrazit: seznam mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Masivní náhrdelník z chirurgické oceli v leštěném provedení se zapínání na karabinu. Šířka: 1,2 cm. Délka dle výběru v kolonce: Dostupné varianty. Náhrdelník lze na požádání zkrátit.  ..
690Kč
Extrémně masivní náhrdelník, vyrobený v nejvyšší kvalitě. Skládaná Královská Vazba v hranatém provedení o šířce 1,5 cm. Délka: 60 cm. Náhrdelník je vyveden ve vysokém lesku. Na požádání lze případně náhrdelník zkrátit. Zapínání náhrdelníku ..
3 599Kč
Výrobce: EXEED
Sada šperků, vyrobených z chirurgické oceli 316L v leštěném provedení. Náhrdelník + náramek. Šířka: 4 mm. Délka náhrdelníku je 55 cm. Délka náramku: 21 cm. Šperky lze na požádání zkrátit, nebo případně prodloužit. ..
650Kč
Originální, elegantní náhrdelník zn.PRIM, který tvoří přívěsek osazený křišťálem PRECIOSA + řetízek složený z tenkých ocelových lanek (23 tenkých, teflonem potažených lanek z chirurgické oceli). Uzávěr náhrdelníku je řešen otočným-pojistným..
990Kč
Výrobce: EXEED
Tuto sadu šperků z leštěné chirurgické oceli tvoří náhrdelník a náramek vzor Figaro o šířce: 1,1 cm. Dékla náramku: 22 cm. Délka náhrdelníku: 60 cm. Šperky lze na požádání zkrátit. ..
790Kč
Výrobce: EXEED
Pletený náhrdelník z černé kůže, která je vsazena do koncovek z leštěné chirurgické oceli. Zapínání na karabinku z chirurgické oceli. Šířka kůže je 4,5 mm. Šířka ocelových koncovek je 5 mm. Délka: 55 cm. ..
190Kč
Tuto decentní šperkovou sadu z chirurgické oceli 316L tvoří řetízek s přívěsky tří plaměňáků (průvlek skrze přívěsky) a náušnice se zapínáním na puzetu. Řetízek o síle 1,5 mm je v délce 45 cm. Velikost přívěsků je 1,5 cm. Velikost..
390Kč
Výrobce: EXEED
Tato šperková sada z leštěné chirurgické oceli je složena z náramku o délce 20 cm, náhrdelníku v délce 45 cm a kruhových náušnic o velikosti 2 cm. Na náušnicích i náhrdelníku jsou hvězdičky o velikosti 2 cm. Na náramku jsou dvě hvězdičky o velikosti ..
450Kč
Výrobce: EXEED
Velice jemná, elegantní sada z leštěné chirurgické oceli 316L. Sada je složena z náušnic a náhrdelníku. Náhrdelník je tvořen dvojitým řetízkem, na němž jsou přívěsky: srdíčko z oceli (0,7 cm) a perlička (6 mm). Oba ..
450Kč
Výrobce: EXEED
Tuto elegantní sadu z leštěné chirurgické oceli 316L tvoří náušnice a přívěsek s řetízkem. Do  vnitřního prostoru přívěsku je zavěšen kamínek čiré barvy (syntetický zirkon)  Velikost Přívěsku: 2 cm. Velikost náušnic: 1,5 cm. Řetíz..
450Kč
Výrobce: EXEED
Elegantní náhrdelník z chirurgické oceli 316L ve velmi jemném zpracování. Dva kroužky na jemném řetízku. Spodní, větší kroužek o průměru 1,5 cm je osazen kamínky čiré barvy (syntetický zirkon). Menší vrchní kroužek má průměr 1 cm. Délku náh..
450Kč
Výrobce: EXEED
Tuto elegantní sadu z leštěné chirurgické oceli 316L tvoří řetízek se třemi přívěsky Zámek, Srdíčko a Klíček osazený kamínkem čiré barvy. Přívěsky jsou na malé karabinc, kterou lze odepnout z řetízku. Řetízek o síle 1,5 mm je dlouhý 60 cm. ..
190Kč
Výrobce: EXEED
Tuto velmi jemnou a elegantní sadu z leštěné chirurgické oceli 316L tvoří náušnice a přívěsek s řetízkem. Kamínek čiré barvy ve tvaru srdíčka, jenž je v prostřed řetízku má rozměr 5 mm. Řetízek o síle 1 mm je možno nastavovat dle potře..
390Kč
Výrobce: EXEED
Tuto elegantní sadu z leštěné chirurgické oceli 316L tvoří náušnice a přívěsek s řetízkem. Do  šperků jsou vsazeny kamínky čiré barvy (synt.zirkony). Velikost Přívěsku: 2 cm. Velikost náušnic: 1,5 cm. Řetízek o síle 1,5 ..
650Kč
Elegantní ocelový náhrdelník z leštěné chirurgické oceli, znázorňující strom života i s kořeny. Do přívěsku je vsazen křišťálek čiré barvy (PRECIOSA crystal). Velikost stromu (průměr kruhu): 2,8 cm. Šířka řetízku je 1,5 mm. Délku ..
490Kč
Výrobce: EXEED
Velice jemný náhrdelník z leštěné chirurgické oceli. Přívěsek ve tvaru kapky (velikost 1,4 cm x 0,9 cm) do kterého je uzavřen kamínek čiré barvy (velikost 7 mm) je zavěšen na řetízku o síle 1 mm. Délku náhrdelníku si lze částečně určov..
390Kč
Výrobce: PRIM
Originální náhrdelník z chirurgické oceli 316l v leštěném provedení. Dvě ozdoby v  podobě lístků (velikost lístku je 4x2 cm) jsou na ocelovém řetízku-háděti o průměru 1 mm, zavěšeny pod ocelovým korálkem, který lze po řetízku posunovat..
450Kč
Výrobce: PRIM
Ocelový řetěz, vyrobený z leštěné chirurgické oceli 316L. Šířka náhrdelníku je 8 mm, délka: 55 cm. Náhrdelník lze na požádání zkrátit. ..
550Kč
Výrobce: PRIM
Elegantní a velice originální náhrdelník, vyrobený z leštěné chirurgické oceli 316L. Pružná kruhová obruč o síle 1 mm s visací ozdobou ve tvaru tyčinky, která se průvlekem volně pohybuje po obruči. Jako další součást náhrdelníku je řetíezk (délk..
590Kč
Výrobce: PRIM
Originální náhrdelník z chirurgické oceli 316L v leštěném provedení. Pružná obruč o síle 2 mm na jejímž konci je kulička o průměru 2 cm drží přirozený tvar kruhu o průměru 13, 5 cm. Náhrdelník - pružná obruč se zapíná a rozepíná zaháknutím za kuličku..
550Kč
Výrobce: PRIM
Jemný, elegantní náhrdelník z leštěné chirurgické oceli 316L. Do ozdoby je vsazen kámen bílé barvy. Velikost ozdoby (rovnostranný trojúhelník): 2 cm. Šířka řetízku je 1,5 mm. Délku řetízku lze nastavovat dle potřeby díky koncovým kroužkům, do kt..
390Kč
Výrobce: PRIM
Elegantní náhrdelník zn.PRIM vyrobený z chirurgické oceli 316L. Kombinované články v matném a leštěném provedení mají ze spodní strany magnety. Délka: 50 cm. Šířka: 0,7 cm. Náhrdelník lze na požádání zkrátit. ..
590Kč
Ocelový náhrdelník vyrobený z chirurgické oceli v leštěném provedení. Šířka hranolu: 0,6 cm. Délka náhrdelníku: 60 cm. Náhrdelník lze na požádání zkrátit, avšak proces zkrácení je nevratný, neboť články tohoto řetězu jsou pájeny. ..
790Kč
Výrobce: EXEED
Elegantní řetízek vyrobený z leštěné chirurgické oceli 316L. Řetízek se hodí jak na některé druhy přívěsků, tak je vhodný i jako samostatný šperk. Šířka: 1,5 mm. Délka dle výběru v kolonce: Dostupné Varianty. ..
250Kč
×
×
×
×
×
×
×