ROZTAHOVÁKY

Zobrazit: seznam mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Stylový odlitek ve tvaru býčí hlavy jako roztahovák z leštěné chirurgické oceli. Velikost roztahováku je na výšku (délku) cca 3 cm. V nejširším místě (horní oblouček) je roztahovák široký 4 mm. ..
390Kč
Piercingové náušnice (roztahováky) ve tvaru lilie z leštěné chirurgické oceli. Velikost roztahováku je na výšku (délku) cca 2,5 cm. V nejširším místě (horní oblouček) je roztahovák široký 4 mm. Náušnice se prodávají jako pár (tak jak jsou v..
290Kč
Krásný odlitek ve tvaru slona,vyrobený z leštěné chirurgické oceli. Velikost roztahováku je na výšku (délku) cca 2,5 cm. V nejširším místě (horní oblouček) je roztahovák široký 5 mm. ..
390Kč
Krásný odlitek ve tvaru slona z leštěné chirurgické oceli 316l. Velikost roztahováku je na výšku (délku) cca 2,3 cm. V nejširším místě (horní oblouček) je roztahovák široký 4 mm. ..
390Kč
Krásný odlitek ve tvaru draka z leštěné chirurgické oceli 316l. Velikost roztahováku je na výšku (délku) cca 3,4 cm. V nejširším místě (horní oblouček) je roztahovák široký 4 mm. ..
290Kč
Tvarovaný speciál (roztahovák) osazený kamenem (syntetický zirkon), vyrobený z leštěné chirurgické oceli. Průměry v nejširším bodě (viz foto č.2) je 5mm. Velikost Zirkonu je 1 cm. ..
390Kč
Speciální tvarovaný roztahovák ve tvaru podkovy, vyrobený z leštěné chirurgické oceli. Průměr roztahováku je v jeho nejširším místě 5mm. ..
290Kč
Speciální tvarovaný roztahovák, vyrobený z leštěné chirurgické oceli. Průměry roztahováku jsou v jednotlivých bodech (vyznačeny na produktové fotografii č.2): 3mm, 5mm a 7 mm. ..
290Kč
Roztahovák vyrobený z leštěné chirurgické oceli 316l. Průměr v nejširším bodě roztahováku je 6 mm. ..
290Kč
Roztahovák vyrobený z leštěné chirurgické oceli 316l. Průměr v nejširším bodě roztahováku je 4 mm. ..
200Kč
Roztahovák z bioplastu v bílé barvě. Velikost (průměr) dle výběru v kolonce: DOSTUPNÉ VARIANTY. Délka roztahováku je cca 4,5 cm. ..
150Kč
Roztahovák vyrobený z leštěné chir.oceli ve tvaru krokodýla. Průměr v nejširším bodě roztahováku je 6 mm. ..
390Kč
×
×
×
×
×
×
×