OCELOVÉ NÁUŠNICE

Ocelové náušnice vyrobené z chirurgické oceli 316L.

Zobrazit: seznam mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Výrobce: EXEED
Elegantní sada která zahrnuje náušnice a přívěsek s řetízkem. Kombinace leštěné chirurgické oceli do níž jsou vsazeny kamínky čiré barvy (synt.zirkony). Velikost Přívěsku (bez závěsného očka): 2,3 cm. Velikost Náušnic: 1..
690Kč
Výrazné a elegantní visací naušnice zn.EXEED, provedené v kombinaci leštěného a tepaného povrchu. Zapínání na puzetu. Čtverec o délce strany 4,5 cm. ..
450Kč
Elegantní naušnice zn. EXEED vyrobené z chirurgické oceli v leštěném provedení. Do naušnic jsou vsazeny kameny (zirkony). Zapínání na puzetu. Délka naušnice je 2,2 cm, šířka 0,7 cm. ..
290Kč
Elegantní visací naušnice zn. EXEED, vyrobené z leštěné chirurgické oceli ve tvaru leštěných penízků. Naušnice jsou dlouhé 6 cm. Zapínání na puzetu. ..
450Kč
Naušnice zn EXEED v leštěném provedení s čirými kameny , které jsou z vnější i vnitřní strany. Průměr kruhu 4 cm. ..
450Kč
Ocelové naušnice zn.EXEED v kombinaci oceli a černé glazury, která je zapuštěna v ornamentu. Kruh o průměru: 2 cm. K naušnicím lze objednat do sady Přívěšek zn.EXEED - Black II. ..
450Kč
Elegantní naušnice zn.EXEED, vyrobené z chirurgické oceli v leštěném provedení se vsazeným kamenem (zirkon). Naušnice mají zapínání na puzetu. Velikost naušnice je 1,5 cm na výšku a 0,3 cm na šířku. ..
150Kč
Elegantní naušnice zn.EXEED, vyrobené z chirurgické oceli v leštěném provedení se vsazeným kamenem (zirkon). Naušnice mají zapínání na puzetu. Velikost naušnice je 1,7 cm na výšku a 0,3 cm na šířku. ..
150Kč
Výrobce: EXEED
Elegantní naušnice zn.EXEED, vyrobené z chirurgické oceli v leštěném provedení se vsazeným kamenem (zirkon). Naušnice mají zapínání na puzetu. Velikost naušnice je 1,5 cm na výšku a 0,3 cm na šířku. ..
150Kč
Elegantní naušnice zn. EXEED, vyrobené z chirurgické oceli v kombinaci leštěného a matného provedení. Do naušnic jsou vsazeny kameny (zirkony). Zapínání na puzetu. Délka naušnice je 1,5 cm, šířka 0,5 cm. ..
150Kč
Ocelové naušnice zn.EXEED v kombinaci oceli a černé glazury, která je zapuštěna v ornamentu. Čtverec o rozměru 1,4 x 1,4 cm. K naušnicím lze objednat do sady Přívěšek EXEED -Black Square (3318Č) ..
450Kč
Elegantní naušnice zn.EXEED ve tvaru elipsy v leštěném provedení s modrými kameny. Velikost elipsy je 3,5 cm na šířku a 5 cm na výšku. ..
550Kč
Výrobce: PRIM
Elegantní visací naušnice v leštěném provedení. Délka: 8 cm. Šířka spirály je 1,3 cm. ..
550Kč
Naušnice zn. EXEED vyrobené z leštěné chirurgické oceli osazené kamínky. Naušnice jsou ve tvaru elipsy o rozměru 1,1 x 1,2 cm. ..
450Kč
Elegantní naušnice zn.EXEED, vyrobené z chirurgické oceli v matovaném provedení se vsazenými kameny (syntetické zirkony). Naušnice mají zapínání na puzetu. Průměr kruhu: 0,7 cm. ..
150Kč
Naušnice vyrobené v kombinaci leštěné chirurgické oceli a černé keramiky. Čtverce o straně 3 cm. Zapínání na puzetu. ..
550Kč
Naušnice ve tvaru kříže z chirurgické oceli zn.EXEED v matovaném provedení. Zapínání na puzetu. Velikost naušnice je 0,8 x 0,8 cm. ..
80Kč
Visací naušnice zn.EXEED, provedené v kombinaci leštěného a tepaného povrchu. Zapínání na puzetu. Kruhy o průměru 4,5 cm. ..
380Kč
Výrobce: PRIM
Kruhové naušnice vyrobené z chirurgické oceli v kombinaci leštěného a matného povrchu. Průměr kruhu: 1,3 cm. Šířka: 0,4 cm. ..
350Kč
Výrobce: PRIM
Kruhové naušnice vyrobené z chirurgické oceli v leštěném provedení. Průměr kruhu: 1,3 cm. Šířka: 0,7 cm. ..
250Kč
Výrazné a elegantní vysací naušnice provedené v kombinaci leštěného a tepaného povrchu. Zapínání na puzetu. Šířka: 1,2 cm. Délka: 8,5 cm. ..
450Kč
Elegantní naušnice zn.EXEED ve tvaru elipsy v leštěném provedení s černými kameny. Velikost elipsy je 3,5 cm na šířku a 5 cm na výšku. ..
550Kč
Naušnice vyrobené z chirurgické oceli se vsazeným kamenem (synt. zirkon) ve tvaru čtverce. Kámen je čiré barvy. Zapínání na puzetu. Velikost kamene je 0,5 x 0,5 cm. Naušnice míváme taktéž v jiných velikostech: ..
150Kč
×
×
×
×
×
×
×