OCELOVÉ NÁUŠNICE

Ocelové náušnice vyrobené z chirurgické oceli 316L.

Zobrazit: seznam mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Výrobce: EXEED
Kruhové náušnice vyrobené z leštěné chirurgické oceli. Průměr kruhu: 1,4 cm. Šířka: 4 mm.  Zapínání na zacvaknutí. ..
190Kč
Výrobce: EXEED
Kruhové náušnice vyrobené z leštěné chirurgické oceli s vybroušeným ornamentem. Průměr kruhu: 1,4 cm. Šířka: 6 mm.  Zapínání na zacvaknutí. ..
190Kč
Výrobce: EXEED
Kruhové náušnice vyrobené z leštěné chirurgické oceli. Průměr kruhu: 1,4 cm. Šířka: 4 mm.  Zapínání na zacvaknutí. ..
190Kč
Kruhové náušnice vyrobené z leštěné chirurgické oceli. Průměr kruhu: 2 cm. Šířka: 4 mm.  Zapínání na zacvaknutí. ..
190Kč
Výrobce: EXEED
Kroužkové náušnice z chirurgické oceli 316L v leštěném provedení. Průměr náušnice je 15 mm. Šířka: 3 mm.  Zapínání na zacvaknutí. ..
190Kč
Výrobce: EXEED
Kruhové náušnice z leštěné chirurgické oceli 316L se vsazenými kameny (syntetické zirkony) bílé/čiré barvy. Velikost kroužků je 2 cm. Šířka 3 mm. Zapínání na zacvaknutí. ..
390Kč
Výrobce: EXEED
Kruhové náušnice vyrobené z chirurgické oceli v kombinaci leštěného a vybrušovaného povrchu. Průměr náušnice (kruhu): 16 mm. Šířka: 7 mm.  Zapínání na zacvaknutí. ..
190Kč
Výrobce: PRIM
Ocelové náušnice PRIM Steel v černém-leštěném provedení. Náušnice jsou odlévány ze dvou kusů a jsou odlehčené. Velikost náušnic je 1,4 cm. Zapínání na zacvaknutí. ..
450Kč
Výrobce: EXEED
Průvlekové náušnice z chirurgické oceli. Velmi elegantně a jemně provedená kombinace řetízku s tyčinkou, na jehož konci je přívěsek motýlka, který je vyveden v kombinaci leštěné a pískované povrchové úpravy. Motýlek je o velikosti 1,2 cm. Délka řetíz..
350Kč
Výrobce: PRIM
Náušnice vyrobené z leštěné chirurgické oceli se vsazeným kamenem černé barvy. Syntetický černý kámen je o velikosti 0,7 cm. S ocelovou obrubou je průměr náušnice 1 cm. Zapínání na klasickou puzetku. ..
380Kč
Výrobce: PRIM
Ocelové náušnice PRIM Steel v leštěném provedení. Velikost náušnic je 1,4 cm. Zapínání na zacvaknutí. ..
450Kč
Kruhové náušnice z chirurgické oceli v kombinaci leštěného a pískovaného povrchu. Z boční strany jsou náušnice leštěné. Průměr náušnice (kruhu): 1,4 cm. Šířka: 4 mm.  Zapínání na zacvaknutí. ..
190Kč
Výrobce: EXEED
Kruhové náušnice z chirurgické oceli v kombinaci leštěného a pískovaného povrchu s vybroušenými linkami XX. Z boční strany jsou náušnice leštěné. Průměr náušnice (kruhu): 1,4 cm. Šířka: 4 mm.  Zapínání na zacvaknutí. ..
190Kč
Výrobce: EXEED
Elegantní ocelové náušnice ve tvaru srdce, v kombinaci se syntetickým kamenem modré barvy. Rozměr: 1,4 x 1,4 cm. Zavírání na puzetu. ..
250Kč
Kruhové náušnice z  leštěné chirurgické oceli 316L s vybroušenými linkami. Do každé náušnice jsou vsazeny dva kamínky čiré barvy (syntetické zirkony). Průměr kruhu: 1,5 cm. Šířka: 5 mm. Zapínání na zacvaknutí. ..
290Kč
Kruhové náušnice z chirurgické oceli v kombinaci černé povrchové úpravy s vyboušeným ornamentem. Průměr náušnice: 14 mm. Šířka: 5 mm.  Zapínání na zacvaknutí. ..
250Kč
Kruhové náušnice vyrobené z chirurgické oceli v kombinaci leštěného a vybrušovaného povrchu. Náušnice jsou menšího průměru a šířky, tedy jsou vhodné taktéž i pro děti. Průměr náušnice (kruhu): 10 mm. Šířka: 3 mm.  Z..
190Kč
Výrobce: PRIM
Originální náušnice vyrobené z leštěné chirurgické oceli 316L se vsazeným kamenem černé barvy. Syntetický černý kámen je o velikosti 0,7 cm. Celkově i s ocelovou obrubou je průměr náušnice cca 1 cm. Zapínání na klasickou puzetku. ..
450Kč
Náušnice vyrobené z chirurgické oceli 316l v leštěném provedení, znázorňující symbol Triquetra. Velikost 1 cm. Zapínání na puzetu. Symbol TRIQUETRA je historicky spjat, stejně tak jako Triskelion s pohanskými kulturami a původním ná..
120Kč
Náušnice vyrobené z chirurgické oceli 316l v leštěném provedení, znázorňující symbol Triskelion. Velikost 1 cm. Zapínání na puzetu. Symbol TRISKELION je v mnoha polyteistických náboženstvích symbolem slunce a všeobecně velmi pozitivní energie..
120Kč
Výrobce: EXEED
Visací náušnice vyrobené z leštěné chirurgické oceli. Prořezávané lístky v leštném provedení jsou doplněny bílým kamenem (synt.zirkon). Jemné řetízky typu hádě jsou o síle 1 mm. Náušnice jsou dlouhé 7 cm. Samotné Lítky jsou o rozměru 3 x 3 cm. K..
390Kč
Výrobce: EXEED
Kruhové náušnice vyrobené z chirurgické oceli. Kombinace leštěného a vybrušovaného povrchu. Náušnice jsou z boční strany leštěné a z přední strany mají hranu upravenou mikro-vybroušením, což jim dodává třpitivý efekt. Průměr kruhu: 16&..
190Kč
Výrobce: EXEED
Kruhové náušnice vyrobené z leštěné chirurgické oceli. Průměr kruhu: 14 mm. Šířka: 2,5 mm.  Zapínání na zacvaknutí. ..
190Kč
×
×
×
×
×
×
×