OCELOVÉ NÁUŠNICE

Ocelové náušnice vyrobené z chirurgické oceli 316L.

Zobrazit: seznam mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Výrobce: EXEED
Originální náušnice vyrobené z chirurgické oceli 316L. Kombinace matné a černé povrchové úpravy. Průměr kruhu: 1,4 cm. Šířka: 3 mm. Zapínání na zacvaknutí. ..
290Kč
Visací náušnice vyrobené z leštěné chirurgické oceli kruhového tvaru s prořezaným ornamentem zobrazující spirálu. Velikost náušnic (průměr kruhu): 3,5 cm. Závěsné háčky náušnic jsou jištěny silikonovými puzetami. ..
250Kč
Výrobce: EXEED
Drobné kruhové náušnice vyrobené z leštěné chirurgické oceli 316L do nichž jsou vsazeny 3 kameny bílé barvy (synt.zirkony). Průměr kruhu: 1 cm. Šířka: 4 mm. Náušničky jsou díky své malé velikosti vhodné i pro děti. Zapín..
250Kč
Výrobce: EXEED
Náušnice vyrobené z chirurgické oceli s pískovanou povrchovou úpravou. Průměr kruhu: 1,3 cm. Šířka: 2 mm. Zapínání na zacvaknutí. ..
190Kč
Ocelové visací náušnice ve tvaru trojúhelníku s vyobrazením pentagramu. Náušnice jsou o délce 8 cm a šířce 3 cm. Závěsné háčky náušnic jsou jištěny puzetami. ..
250Kč
Visací náušnice vyrobené z leštěné chirurgické oceli. Srdíčka jsou zavěšena na řetízcích. Délka řetízku je cca 3 cm. Celková délka náušnic včetně hvězdičky je 5,5 cm Hvězdička o velikosti 2 cm je dutá, tedy náušnice nejs..
190Kč
Originální visací náušnice, kombinace dřeva a chirurgické oceli. Dračí křídla jsou vyřezána z velmi tvrdého stabilizovaného javoru a jsou zavěšena na háčky z chirurgické oceli, které jsou doplněný silikonovou puzetkou. Velikost náušnic..
890Kč
Náušnice vyrobené z chirurgické oceli 316l v leštěném provedení, znázorňující symbol Valknut. Velikost 1 cm. Zapínání na puzetu. ..
120Kč
Tuto šperkovou sadu z leštěné chirurgické oceli tvoří visací náušnice a přívěsek na řetízku. Vyobrazené symboly pentagram a triquetra jsou propojeny se symbolem měsíce, který zároveň tvoří kruh.   Velikost náušnic i..
490Kč
Náušnice kroužky, vyrobené z chirurgické oceli. Velikost náušnic je 1,4 cm (průměr kruhu), šířka 4 mm. Kroužky jsou v matném provedení a žiletka je leštěná. Zapínání na zacvaknutí. ..
350Kč
Výrobce: EXEED
Elegantní šperková sada, náušnice a přívěsek s řetízkem, je vyrobena v kombinaci chirurgické oceli a černé keramiky. Šmrnc této šperkové dsady podtrhují kameny bílé barvy (syntetické zirkony), které jsou do šperků vsazen..
890Kč
Výrobce: EXEED
Stylové náušnice z leštěné chirurgické oceli 316L značky EXEED. Velikost náušnic (délka) je 4,5 cm. Zapínání na puzetu. ..
280Kč
Kruhové náušnice vyrobené z chirurgické oceli v leštěném provedení. Náušnice jsou menšího průměru a šířky, tedy jsou vhodné taktéž i pro děti. Průměr náušnice (kruhu): 10 mm. Šířka: 3 mm.  Zapínání na zacvaknutí. ..
190Kč
Výrobce: EXEED
Ocelové náušnice (pecky) vyrobené z leštěné chirurgické oceli 316l. Velikost kuliček je 3 mm. Zapínání na puzetu. ..
60Kč
Výrobce: EXEED
Ocelové náušnice (pecky) vyrobené z leštěné chirurgické oceli 316l. Velikost kuliček je 5 mm. Zapínání na puzetu. ..
60Kč
Náušnice z chirurgické oceli v kombinaci s krémovoě bílou syntetickou perličkou. Velikost perličky je 5 mm. Zapínání na puzetu. Náušnice jsou vhodné i pro děti. ..
80Kč
Výrobce: EXEED
Ocelové náušnice z leštěné chirurgické oceli se vsazeným kamenem čiré barvy (crystal), ve tvaru srdce o velikost  1 cm. Náušnice jsou na patentní uzávěr. Tento model náušnic může být také vhodný i pro děti. ..
250Kč
Výrobce: EXEED
Ocelové náušnice z leštěné chirurgické oceli se vsazeným kamenem tyrkysové barvy o velikost 7 mm. Náušnice jsou na patentní uzávěr. Tento model náušnic může být také vhodný i pro děti. ..
190Kč
Výrobce: EXEED
Kruhové náušnice vyrobené z chirurgické oceli v kombinaci leštěného a matného povrchu s vybroušeným tribalovým ornamentem. Průměr kruhu: 1,3 cm. Šířka: 4 mm. Zapínání na zacvaknutí. ..
190Kč
Náušnice vyrobené z chirurgické oceli v kombinaci pískovaného povrchu. Šířka: 1,3 cm. Výška: 1,7 cm. Zapínání na puzetu. ..
280Kč
Výrobce: EXEED
Kruhové náušnice vyrobené z leštěné chirurgické oceli s vypískovaným ornamentem šachovnice. Průměr kruhu: 1,4 cm. Šířka: 7 mm. Zapínání na zacvaknutí. ..
190Kč
Výrobce: ANDRE NICOL
Velmi drobné náušničky z leštěné chirurgické oceli se vsazeným kamínkem čiré bary (synt.zirkon). Velikost náušnic je 1 cm. Velikost vsazeného kamínku: 3 mm. Zapínání na puzetu. Náušnice jsou díky své velikosti vhodné tak..
150Kč
Náušnice z leštěné chirurgické oceli se vsazeným kamínkem čiré bary (synt.zirkon) ve tvaru květiny. Velikost 9 mm. Velikost kamínku je 1 mm. Zapínání na puzetu. Náušnice jsou díky své velikosti vhodné i pro malé děti. ..
150Kč
Drobné náušničky, vyrobené z leštěné chirurgické oceli. Velikost srdíček je 6 mm. Náušnice jsou vhodné i pro děti. Zapínání na puzetu.  ..
150Kč
×
×
×
×
×
×
×