OCELOVÉ NÁUŠNICE

Ocelové náušnice vyrobené z chirurgické oceli 316L.

Zobrazit: seznam mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Kruhové náušnice vyrobené z leštěné chirurgické oceli. Půměr náušnice (kruhu): 1,5 cm. Šířka: 7 mm.  Zapínání na zacvaknutí. ..
250Kč
Výrobce: PRIM
Náušnice kruhy, vyrobené z leštěné chirurgické oceli 316l. Velikost náušnic (průměr kruhu) je 5 cm.  ..
390Kč
Výrobce: PRIM
Náušnice kruhy, vyrobené z leštěné chirurgické oceli 316l. Velikost náušnic (průměr kruhu) je 4 cm.  ..
250Kč
Výrobce: PRIM
Náušnice vyrobené z leštěné chirurgické oceli ve tvaru srdíček v kombinaci s černou výplní (černý karbon). Velikost náušnic je 1 cm. Zapínání na puzetu. ..
250Kč
Výrobce: EXEED
Tato šperková sada z leštěné chirurgické oceli je složena z náramku o délce 20 cm, náhrdelníku v délce 45 cm a kruhových náušnic o velikosti 2 cm. Na náušnicích i náhrdelníku jsou hvězdičky o velikosti 2 cm. Na náramku jsou dvě hvězdičky o velikosti ..
450Kč
Výrobce: EXEED
Kruhové náušnice vyrobené z leštěné chirurgické oceli 316L v kombinaci se syntetickým kamenem modré (Tyrkysové) barvy se třpytkovým efektem. Průměr kruhu: 1,4 cm. Šířka: 7 mm. ..
190Kč
Výrobce: EXEED
Kruhové náušnice vyrobené z chirurgické oceli v kombinaci leštěného a pískovaného povrchu. Průměr náušnice (kruhu): 1,3 cm. Šířka: 3 mm.  Zapínání na zacvaknutí. ..
250Kč
Výrobce: EXEED
Velice jemná, elegantní sada z leštěné chirurgické oceli 316L. Sada je složena z náušnic a náhrdelníku. Náhrdelník je tvořen dvojitým řetízkem, na němž jsou přívěsky: srdíčko z oceli (0,7 cm) a perlička (6 mm). Oba ..
450Kč
Výrobce: EXEED
Tuto elegantní sadu z leštěné chirurgické oceli 316L tvoří náušnice a přívěsek s řetízkem. Do  vnitřního prostoru přívěsku je zavěšen kamínek čiré barvy (syntetický zirkon)  Velikost Přívěsku: 2 cm. Velikost náušnic: 1,5 cm. Řetíz..
450Kč
Výrobce: EXEED
Tuto elegantní sadu z leštěné chirurgické oceli 316L tvoří řetízek se třemi přívěsky Zámek, Srdíčko a Klíček osazený kamínkem čiré barvy. Přívěsky jsou na malé karabinc, kterou lze odepnout z řetízku. Řetízek o síle 1,5 mm je dlouhý 60 cm. ..
190Kč
Náušnice z ušlechtilé oceli 316l ( chirurgická ocel ) v leštěném provedení. Velikost 3 cm. Šířka 4 mm. Náušnice jsou duté, což znamená že pro ucho nejsou těžké. ..
290Kč
Výrobce: EXEED
Ocelové náušnice v leštěném provedení ve tvaru lístků. Délka náušnic je 4,5 cm. Velikost samotného lístku je na délku 2,7 x 2 cm na šířku. Zapínání na puzetu.    ..
250Kč
Výrobce: EXEED
Tuto velmi jemnou a elegantní sadu z leštěné chirurgické oceli 316L tvoří náušnice a přívěsek s řetízkem. Kamínek čiré barvy ve tvaru srdíčka, jenž je v prostřed řetízku má rozměr 5 mm. Řetízek o síle 1 mm je možno nastavovat dle potře..
390Kč
Výrobce: EXEED
Tuto elegantní sadu z leštěné chirurgické oceli 316L tvoří náušnice a přívěsek s řetízkem. Do  šperků jsou vsazeny kamínky čiré barvy (synt.zirkony). Velikost Přívěsku: 2 cm. Velikost náušnic: 1,5 cm. Řetízek o síle 1,5 ..
650Kč
Výrobce: PRIM
Kruhové náušnice vyrobené z chirurgické oceli v černé barvě. Průměr náušnic je 2 cm. Šířka: 2 mm.  Zapínání na zacvaknutí. ..
390Kč
Výrobce: PRIM
Kruhové náušnice vyrobené z chirurgické oceli v černé barvě. Průměr náušnic je 2 cm. Šířka: 5 mm.  Zapínání na zacvaknutí. ..
450Kč
Výrobce: PRIM
Náušnice symbolizující protiklady Jin a Jang, vyrobené z leštěné chirurgické oceli. Velikost náušnice (průměr kruhu): 1 cm. Zapínání na puzetu. ..
90Kč
Výrobce: PRIM
Ocelové náušnice ve tvaru pentagramu v leštěném provedení. Ve vnitřním prostoru náušnice je malý kamínek čiré barvy. Velikost náušnic (průměr kruhu): 2 cm. Zapínání na puzetu. ..
290Kč
Kruhové náušnice vyrobené z  leštěné chirurgické oceli. Do každé náušnice jsou vsazeny tři kamínky čiré barvy (syntetické zirkony). Průměr kruhu: 1,5 cm. Šířka: 5 mm. Zapínání na zacvaknutí. ..
290Kč
Kruhové náušnice vyrobené z chirurgické oceli v leštěném provedení. Do každé náušnice jsou vsazeny tři kamínky čiré barvy (syntetické zirkony). Průměr kruhu: 1,5 cm. Šířka: 5 mm. ..
290Kč
×
×
×
×
×
×
×