Šperkové Sady

Zobrazit: seznam mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Výrobce: ANDRE NICOL
Sada šperků z chirurgické oceli. Přívěsek zn.Andre Nicol vyrobený v kombinaci leštěné a matné povrchové úpravy. je osazen kamenem bílé barvy (synt.zirkon). Vellikost přívěsku (průměr kruhu) je 2,5 cm. Průvlekové očko pojme řetízek o ma..
550Kč
Tuto šperkovou sadu vyrobenou z chirurgické oceli tvoří amulet Vegvisir a řetízek. Amulet z chirurgické oceli má hrubě matnou povrchovou úpravu, která připomíná tmavou patinu. Velikost přívěsku (průměr kruhu) je 3,3 cm. Závěsné očko může po..
590Kč
Šperková sada kterou tvoří originální přívěsek symbolu zvaného Kolovrat, vyrobený ze dřeva (lipové dřevo) a ocelový řetízek typu Celtic. Rozměr přívěsku (průměr kruhu): 4 cm. Přívěsek je oboustranný viz. foto č.2.  Přívěsek b..
890Kč
Originální šperk, náhrdelník vyrobený v kombinaci tygřího dřeva a chirurgické oceli. Přívěsek vikinské sekery, který je vyroben z tygřího dřeva je velmi zdařilou kopií bronzového originálu z 8. století, který byl nalezen v Dánsku. ..
1 190Kč
Tuto sadu z chirurgické oceli tvoří pletený náhrdelník s náramkem. Plochý pletenec o šířce 6 mm v leštěném provedení. Délka náramku je 21,5 cm a náhrdelníku 60 cm. Náramek i náhrdelník vám můžeme na požázkrátit, nicméně ..
590Kč
Tuto sadu z chirurgické oceli tvoří velmi zdařile provedený odlitek amuletu na němž je vyobrazen pohanský symbol KOLOVRAT + řetízek typu Celtic. Na závěsném očku je navíc symbol slovanského boha Velese. Velikost přívěšku (prů..
590Kč
Výrobce: EXEED
Sada šperků, vyrobených z chirurgické oceli 316L v kombinaci leštěné a černé povrchové úpravy. Náhrdelník + náramek. Šířka: 6 mm. Délka náhrdelníku je 60 cm. Délka náramku: 22 cm. Šperky lze na požádání zkrátit, neb..
790Kč
Výrobce: EXEED
Sada šperků z leštěné chirurgické oceli. Náhrdelník a náramek vzor Figaro o šířce 0,9 cm. Dékla náramku: 21 cm. Délka náhrdelníku je 60 cm. Šperky lze na požádání zkrátit. ..
690Kč
Originální náhrdelník vyrobený v kombinaci Tygřího dřeva a chirurgické oceli. Vyřezávaný přívěsek ve tvaru zlomeného šípu z Tygřího dřeva je 5 cm dlouhý a 2,2 cm široký. Jedná se o oboustannou řezbu, přívěsek je tedy z obou stran zpracován ..
890Kč
Originální náhrdelník vyrobený v kombinaci dřeva a chirurgické oceli. Liliový kruh, který je staroslovanským symbolem blahobytu, je vyřezán z Mahagonu a je o velikosti (průměru kruhu) 5,5 cm. Jedná se o oboustannou řezbu, přívěsek..
890Kč
Výrobce: PRIM
Elegantní šperková sada za zvýhodněnou cenu. Kombinace černé keramiky a leštěné chirurgické oceli. Šířka náhrdelníku i náramku (články ve tvaru kávového zrna) je 1,1 cm. Délka náhrdelníku je 48 cm a náramku 20 cm. Náhrdelník i nár..
1 590Kč
Výrobce: ANDRE NICOL
Šperková sada z chirurgické oceli, kterou tvoří přívěsek Andre Nicol ve tvaru srdíčka a řetízek typu hádě. Přívěsek i řetízek je v leštěném provedení. Velikost srdíčka je 2 cm. Řetízek v této šperkové sadě je o síle 1 mm..
490Kč
Originální náhrdelník vyrobený v kombinaci dřeva a chirurgické oceli. Krkavčí lebka která je vyřezána z Tygřího dřeva je dlouhá 6 cm a široká 2,5 cm. Přívěsek byl po dokončení zalakován dřevařským lakem. Řetízek z chirurgické oceli typu hád..
990Kč
Sada vyrobená z chirurgické oceli 316L. Decentní přívěsek ve tvaru obráceného kříže v leštěném provedení +  řetízek v černém provedení o síle 2 mm. Délka dle výběru v kolonce: DOSTUPNÉ VARIANTY. Rozměr kříže (bez závěsného očka)&n..
666Kč
Sada vyrobená z chirurgické oceli 316L. Decentní přívěsek ve tvaru obráceného kříže +  řetízek v černém provedení o síle 2 mm. Délka dle výběru v kolonce: DOSTUPNÉ VARIANTY. Rozměr kříže (bez závěsného očka) je 2,9 x 1,8 cm. ..
666Kč
Tuto sadu z chirurgické oceli tvoří velmi zdařile provedený odlitek ve tvaru Thorova kladiva Mjolnir + řetízek typu Celtic. Síla řetízku je 3 mm (délka dle výběru v koloncce: Dostupné Varianty). Kladivo je stejným způsob..
590Kč
Originální náhrdelník s kladivem Mjolnir (zbraň severského boha Thora). Přívěsek je vyřezán z velmi tvrdého stabilizovaného Javoru. Závěsný kruh je vyroben z Titanu a řetěz je z matné chirurgické oceli. Řetěz o..
1 190Kč
Výrobce: EXEED
Elegantní šperková sada, vyrobená z leštěné chirurgické oceli, kterou tvoří přívěsek zn.Exeed s řetízkem typu hádě. Přívěsek je osazen syntetickým kamenem fialové barvy. Velikost přívěsku na výšku (včetně průvlekového očka) je 4,2 cm a na šířku 2 cm...
550Kč
Šperková sada, kombinace exotického dřeva a chirurgické oceli. Přívěsek s vyobrazením vlčí hlavy je oboustanně vyřezán z exotického dřeva ZEBRANO. Velikost přívěsku (průměr kruhu) je 4,5 cm. Pletený řetízek z chirurgické oceli v l..
990Kč
Šeperkovou sadu tvoří odlévaný přívěsek ve tvaru kříže z chirurgické oceli v leštěném provedení + řetízek Hádě o síle 3 mm. Délku řetízku si určíte v kolonce: DOSTUPNÉ VATIANTY. Velikost kříže je 6,5 cm na výšku a 4 cm na šířku. Průvlek na ..
650Kč
Výrobce: EXEED
Sada šperků, vyrobených z leštěné chirurgické oceli 316L. Náhrdelník + náramek. Šířka: 0,8 cm. Délka náhrdelníku je 55 cm. Délka náramku: 22 cm. Šperky lze na požádání zkrátit, nebo případně malinko prodloužit,..
690Kč
Výrobce: EXEED
Sada šperků z leštěné chirurgické oceli. Náhrdelník a náramek vzor Panzer o šířce 0,7 cm. Dékla náramku: 21 cm. Délka náhrdelníku je 60 cm. Šperky lze na požádání zkrátit. ..
690Kč
Tuto šperkovou sadu tvoří originální přívěsek ve tvaru sekery slovanského boha Peruna, vyrobený z tygřího dřeva a ocelový řetízek. Rozměr sekery je na šířku 2,2 cm (šířka ostří sekery). Výška přívěsku je 5,1 cm. Šířka průvleku (ma..
890Kč
Výrobce: EXEED
Tuto šperkovou sadu z leštěné chirurgické oceli tvoří přívěsek zn.EXEED, který je osazen kamenem čiré barvy (synt.zirkon) + řetízek hádě 1 mm. Velikost přívěsku je 3,5 cm na výšku a 2,4 cm na šířku. Velikost kamene je 5 mm. Vnitřní průvlek ..
450Kč
×
×
×
×
×
×
×