Šperkové Sady

Zobrazit: seznam mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Tuto šperkovou sadu tvoří odlitek ve tvaru mandaly + řetízek. Přívěsek i řetízek jsou vyrobeny z leštěné chirurgické oceli. Velikost přívěsku (kruh) bez závěsného očka je3,5 cm. Vnitřní průměr závěsného očka je 4 mm. Řetízek o síle 3&n..
550Kč
Výrobce: EXEED
Sada šperků, vyrobených z chirurgické oceli 316L v leštěném provedení. Náhrdelník + náramek. Šířka: 4 mm. Délka náhrdelníku je 55 cm. Délka náramku: 21 cm. Šperky lze na požádání zkrátit, nebo případně prodloužit. ..
650Kč
Originální, elegantní náhrdelník zn.PRIM, který tvoří přívěsek osazený křišťálem PRECIOSA + řetízek složený z tenkých ocelových lanek (23 tenkých, teflonem potažených lanek z chirurgické oceli). Uzávěr náhrdelníku je řešen otočným-pojistným..
990Kč
Tuto sadu tvoří odlitek ve tvaru lebky rohatého ďábla a řetízek o síle 3 mm. Velikost přívěsku je 3 cm na výšku (bez závěsného očka) a 5 cm na šířku (rozpětí rohů). Očko pro řetízek pojme řetízek o maximální šířce 6 mm. Řetízek se zapínáním na k..
666Kč
Výrobce: EXEED
Tuto sadu šperků z leštěné chirurgické oceli tvoří náhrdelník a náramek vzor Figaro o šířce: 1,1 cm. Dékla náramku: 22 cm. Délka náhrdelníku: 60 cm. Šperky lze na požádání zkrátit. ..
790Kč
Tuto decentní šperkovou sadu z chirurgické oceli 316L tvoří řetízek s přívěsky tří plaměňáků (průvlek skrze přívěsky) a náušnice se zapínáním na puzetu. Řetízek o síle 1,5 mm je v délce 45 cm. Velikost přívěsků je 1,5 cm. Velikost..
390Kč
Výrobce: EXEED
Tato šperková sada z leštěné chirurgické oceli je složena z náramku o délce 20 cm, náhrdelníku v délce 45 cm a kruhových náušnic o velikosti 2 cm. Na náušnicích i náhrdelníku jsou hvězdičky o velikosti 2 cm. Na náramku jsou dvě hvězdičky o velikosti ..
450Kč
Výrobce: EXEED
Velice jemná, elegantní sada z leštěné chirurgické oceli 316L. Sada je složena z náušnic a náhrdelníku. Náhrdelník je tvořen dvojitým řetízkem, na němž jsou přívěsky: srdíčko z oceli (0,7 cm) a perlička (6 mm). Oba ..
450Kč
Výrobce: EXEED
Tuto elegantní sadu z leštěné chirurgické oceli 316L tvoří náušnice a přívěsek s řetízkem. Do  vnitřního prostoru přívěsku je zavěšen kamínek čiré barvy (syntetický zirkon)  Velikost Přívěsku: 2 cm. Velikost náušnic: 1,5 cm. Řetíz..
450Kč
Výrobce: EXEED
Tuto elegantní sadu z leštěné chirurgické oceli 316L tvoří řetízek se třemi přívěsky Zámek, Srdíčko a Klíček osazený kamínkem čiré barvy. Přívěsky jsou na malé karabinc, kterou lze odepnout z řetízku. Řetízek o síle 1,5 mm je dlouhý 60 cm. ..
190Kč
Výrobce: EXEED
Tuto velmi jemnou a elegantní sadu z leštěné chirurgické oceli 316L tvoří náušnice a přívěsek s řetízkem. Kamínek čiré barvy ve tvaru srdíčka, jenž je v prostřed řetízku má rozměr 5 mm. Řetízek o síle 1 mm je možno nastavovat dle potře..
390Kč
Výrobce: EXEED
Tuto elegantní sadu z leštěné chirurgické oceli 316L tvoří náušnice a přívěsek s řetízkem. Do  šperků jsou vsazeny kamínky čiré barvy (synt.zirkony). Velikost Přívěsku: 2 cm. Velikost náušnic: 1,5 cm. Řetízek o síle 1,5 ..
650Kč
Tuto šperkovou sadu tvoří odlévaný přívěsek z leštěné chirurgické oceli ve tvaru chameleona + náhrdelník z černé pletené kůže o šířce 4 mm a délce 60 cm.  Velikost přívěsku  je 3,5 x 3 cm. Velikost očka (maximální doporučená šířka řetí..
490Kč
Tuto sadu z leštěné chirurgické oceli 316l tvoří přívěsek + řetízek. Rozměr kříže (bez závěsného očka) je 4,5 x 2,5 cm. Šířka řetízku: 3 mm. Délka řetízku: 55 cm. Maximální doporučená šířka řetízku pro volný průchod závěsným očkem je 4..
666Kč
Tuto šperkovou sadu tvoří přívěsek + řetízek. Přívěsek i řetízek jsou vyrobeny z leštěné chirurgické oceli. Přívěsek znázorňující oko boha Hora. Velikost (kruh) bez závěsného očka: 3,5 cm. Řetízek o síle 3 mm a délce 60 cm lze na požád..
550Kč
Sada vyrobená z chirurgiceké oceli 316L, kterou tvoří odlévaný přívěsek ve tvaru kruhu s vyobrazením severských run + pletený řetízek o šířce 3 mm a délce 60 cm. Kruh o průměru 3,5 cm je oboustranný odlitek viz.foto. ..
590Kč
Tuto náhrdelníkovou sadu tvoří 3 lebky z leštěné chirurgické oceli, kterými je provlečena černá hladká kůže o kulatém průměru 2,5 mm. Jedna větší lebka je doplněna o dvě menší lebky, které jsou po stranách. Malé lebky mají rozměr ..
490Kč
Výrobce: EXEED
Šperková sad z chirurgické oceli v leštěném provedení. Tři ocelová srdíčka jsou v kombinaci růžového a klasického žlutého zlacení. Velikost jednotlivých srdíček je 1 cm x 1,3 cm. Srdíčka jsou z plné oceli a na řetízku jsou provlečena. ..
450Kč
Šperková sada z leštěné chirurgické oceli, kterou tvoří zdobená vikinská sekera + řetízek o šířce 3 mm. Na sekeře jsou vyobrazeni poslové severského boha Odina: vlk a havran. Na vrcholu je symbol Valknut. Velikost sekery je 3,5 x 4 cm...
590Kč
Tuto sadu vyrobenou z leštěné chirurgické oceli 316L, tvoří Přívěsek Thotrova Kladiva + Řetěz s dračími hlavami. Délka řetězu je 65 cm a šířka 0,8 cm. Velikost Thorova kladiva Mjolnir:  5,5 x 4 cm. Vnitřní průměr pr..
1 190Kč
Výrobce: EXEED
Elegantní náhrdelník vyrobený z leštěné chirurgické oceli 316L. Do přívěsku znázorňujícího ležatou osmičkou nekonečno,  jsou vsazeny kameny čiré barvy (synt.zirkony). Celkově je náhrdelník velmi jemně a decentně proveden. Velikost osmi..
490Kč
Ocelový odlitek symbolu Valknut + řetízek Celtic 3 mm.  Velikost přívěsku (průměr kruhu): 3 cm. Vnitřní průměr průvlekového očka (maximální doporučená šířka řetízku): 3,5 mm. Délka řetízku dle výběru v kolonce: Dostupné varianty. ..
550Kč
Výrobce: EXEED
Šperková sada z chirurgické oceli ve tvaru vojenských známek s černým gumovým rámováním (samozřejmě snímatelné), dodávaná s vojenským řetízkem (taktéž z chir.oceli). Rozměr destiček: 3 x 5 cm. Délka řetízku: 60 cm. Délku..
490Kč
Šperkový komplet z chirurgické oceli, který tvoří odlitek hlavy Vetřelce + řetízek o síle 3 mm. Délku řetízku lze zvolit dle výběru v kolonce: Dostupné Varianty. Velikost přívěsku je 4,5 x 2,5 cm. Průvlek přívěskem (maximální doporučená šířka řetízku..
690Kč
×
×
×
×
×
×
×