Šperkové Sady

Zobrazit: seznam mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Tuto sadu z chirurgické oceli tvoří velmi zdařile provedený odlitek ve tvaru Thorova kladiva Mjolnir + řetízek typu Celtic. Síla řetízku je 3 mm (délka dle výběru v koloncce: Dostupné Varianty). Kladivo je stejným způsob..
590Kč
Výrobce: ANDRE NICOL
Šperková sada z leštěné chirurgické oceli 316L. Přívěsek zn.Andre Nicol je osazen kamenem čiré barvy (syntetický zirkon). Řetízek hádě je o průměru 1 mm. Velikost přívěsku je 2,5 cm na výšku a 4 mm na šířku. Velikost kamene j..
490Kč
Originální náhrdelník s kladivem Mjolnir (zbraň severského boha Thora). Přívěsek je vyřezán z velmi tvrdého stabilizovaného Javoru. Závěsný kruh je vyroben z Titanu a řetěz je z matné chirurgické oceli. Řetěz o..
1 190Kč
Výrobce: EXEED
Elegantní šperková sada, vyrobená z leštěné chirurgické oceli, kterou tvoří přívěsek zn.Exeed s řetízkem typu hádě. Přívěsek je osazen syntetickým kamenem fialové barvy. Velikost přívěsku na výšku (včetně průvlekového očka) je 4,2 cm a na šířku 2 cm...
550Kč
Náhrdelníkový komplet, který tvoří přívěsek a řetízek z chirurgické oceli. Přívěsek z chirurgické oceli má povrchovou úpravu tmavé patiny. Tmavou povrchovou úpravu má taktéž pletený ocelový řetízek o síle 5 mm. Délka řetízku je&nb..
690Kč
Šperková sada, kombinace exotického dřeva a chirurgické oceli. Přívěsek s vyobrazením vlčí hlavy je oboustanně vyřezán z exotického dřeva ZEBRANO. Velikost přívěsku (průměr kruhu) je 4,5 cm. Pletený řetízek z chirurgické oceli v l..
990Kč
Šeperkovou sadu tvoří odlévaný přívěsek ve tvaru kříže z chirurgické oceli v leštěném provedení + řetízek Hádě o síle 3 mm. Délku řetízku si určíte v kolonce: DOSTUPNÉ VATIANTY. Velikost kříže je 6,5 cm na výšku a 4 cm na šířku. Průvlek na ..
650Kč
Výrobce: EXEED
Sada šperků, vyrobených z leštěné chirurgické oceli 316L. Náhrdelník + náramek. Šířka: 0,8 cm. Délka náhrdelníku je 55 cm. Délka náramku: 22 cm. Šperky lze na požádání zkrátit, nebo případně malinko prodloužit,..
690Kč
Výrobce: EXEED
Sada šperků z leštěné chirurgické oceli. Náhrdelník a náramek vzor Panzer o šířce 0,7 cm. Dékla náramku: 21 cm. Délka náhrdelníku je 60 cm. Šperky lze na požádání zkrátit. ..
690Kč
Tuto sadu šperků z chirurgické oceli tvoří náhrdelník a náušnice s vyobrazením pentagramu. Přívěsek náhrdelníku je trojúhelníkového tvaru o rozměru 4,5 cm na délku a 2 cm na šířku. Délka náhrdelníku (řetízku) je 46 cm. Visací náušnice jsou ve tv..
666Kč
Tuto šperkovou sadu tvoří originální vyřezávaný přívěsek ve tvaru buvolí lebky (Zebrano dřevo) + řetízek z leštěné chirurgické oceli vzoru Anker. Velikost přívěsku je 3 cm na výšku a 5 cm na šířku (rozpětí paroží). Síla řetízku je 4&nb..
890Kč
Sada z chirurgické oceli 316L, kterou tvoří přívěsek + kuličkový řetízek v černé barvě. Kombinace černé a leštěné povrchové úpravy. Rozměr kříže (bez závěsného očka) je 5 x 3 cm. Šířka řetízku: 2,4 mm. Délka řetízku: 60  cm.&..
666Kč
Šperková sada, kterou tvoří originální, vyřezávaný přívěsek z Červeného Cedru, vybrazující strom YGGDRASIL. Tento strom symbolizuje propojení všech devíti světů  ze severské mytologie. Rozměr přívěsku (průměr kruhu): 4,8cm. Přívěs..
990Kč
Tuto šperkovou sadu tvoří originální přívěsek ve tvaru sekery slovanského boha Peruna, vyrobený z tygřího dřeva a ocelový řetízek. Rozměr sekery je na šířku 2,2 cm (šířka ostří sekery). Výška přívěsku je 5,1 cm. Šířka průvleku (ma..
890Kč
Šperková sada, kombinace dřeva a chirurgické oceli. Přívěsek ve tvaru Triquetry, vyrobený ze dřeva (Eben Amara) a ocelový řetízek Celtic. Rozměr Triquetry (bez závěsného očka) je 4,3 cm. Šířka průvlekového očka (maximáln..
990Kč
Výrobce: EXEED
Tuto šperkovou sadu z leštěné chirurgické oceli tvoří přívěsek zn.EXEED, který je osazen kamenem čiré barvy (synt.zirkon) + řetízek hádě 1 mm. Velikost přívěsku je 3,5 cm na výšku a 2,4 cm na šířku. Velikost kamene je 5 mm. Vnitřní průvlek ..
450Kč
Náhrdelník vyrobený v kombinaci chirurgické oceli a dvou druhů exotických dřevin. Přívěsek je vyroben z Tygřího dřeva a Červeného Cedru. Samotný symbol Valknut který tvoří střed přívěsku je vyřezán z Tygřího dřeva a prstenec do kterého je tento symbo..
1 390Kč
Šperková sada, kterou tvoří řetízek z chirurgické oceli a originální vyřezávaný přívěsek z exotického dřeva Zebrano. Přívěsek zobrazuje symboly zvěrokruhu, spojené se smbolem slunce. Očko a řetízek z chirurgické oceli 316l v leštěném proved..
990Kč
Šperková sada, která se skládá z ocelového řetízku a originálního přívěsku ve tvaru kladiva Mjolnir, severského boha Thora. Přívěsek je ručně vyřezaný z Palisandru (druh exotického dřeva). Řetízek a závěsný kru..
890Kč
Šperková sada, kterou tvoří originální přívěsek ve tvaru figurky slovanského bůžka, jenž se nazývá Domovoj s řetízkem z chirurgické oceli. Domovoj je bůžek domácí, hlídá bydlení a pohodu v domě. Bůžek drží symbol Kolovrat, který&n..
1 390Kč
Šperková sada, kterou tvoří originální přívěsek ve tvaru kladiva Mjolnir, patřící severskému bohu Thorovi. Přívěsek je vyrobený z exotického dřeva Ziricote. Řetízek a závěsný kruh jsou z leštěné  chirurgické oceli. Řetízek o síle 3 mm ..
890Kč
Šperková sada kterou tvoří originální přívěsek ve tvaru symbolu, který se jmenuje Perunova Hvězda, vyrobený z exotického dřeva Ziricote a ocelový řetízek Celtic. Rozměr přívěsku (průměr kruhu) je 4 cm.  Přívěsek je precizně vyřezá..
890Kč
Šperková sada kterou tvoří originální přívěsek slovanského symbolu zvaného Bodlák Štěstí, vyrobený z exotického dřeva (Tygří dřevo) a ocelový řetízek Rings o síle 3mm. Rozměr přívěsku je  3 x 3 cm. Přívěsek je oboustranný, tedy je iden..
890Kč
Šperková sada kterou tvoří originální přívěsek slovanského symbolu zvaného Kolovrat, vyrobený z exotického dřeva (Ziricote) a ocelový řetízek typu Celtic. Rozměr přívěsku (průměr kruhu): 3,5 cm. Přívěsek je oboustranný, tedy je identicky vy..
890Kč
×
×
×
×
×
×
×