Šperkové Sady

Zobrazit: seznam mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Tuto sadu z chirurgické oceli 316L tvoří přívěsek + řetízek. Kombinace černé a leštěné povrchové úpravy. Rozměr kříže (bez závěsného očka) je 4 x 3 cm. Šířka řetízku: 2 mm. Délka řetízku: 60  cm. Maximální doporučená šířka ře..
666Kč
Šperková sada kterou tvoří originální přívěsek ve tvaru symbolu, který se jmenuje Perunova Hvězda, vyrobený ze dřeva (Tygří dřevo) a ocelový řetízek Celtic. Rozměr přívěsku (průměr kruhu): 4 cm.  Přívěsek je precizně vyřezán z obou str..
890Kč
Šperková sada kterou tvoří originální přívěsek ve tvaru sekery, vyrobený ze dřeva (Eben) a ocelový řetízek v černé barvě. Rozměr sekery je na šířku 2,2 cm (šířka ostří sekery). Výška přívěsku je 3 cm. Šířka průvleku (maximální doporuče..
790Kč
Tuto sadu tvoří zdařile provedený odlitek přívěsku z chir.oceli ve tvaru Thorova kladiva Mjolnir + řetízek Celtic o síle 3 mm (délka dle výběru v koloncce: Dostupné Varianty). Kladivo je velmi zdařile provedená kopie historického ..
590Kč
Výrobce: EXEED
Sada šperků, vyrobených z chirurgické oceli. Náhrdelník + náramek. Kombinace leštěné a černé povrchové úpravy. Šířka: 6 mm. Délka náhrdelníku je 60 cm. Délka náramku: 21,5 cm. Šperky lze na požádání zkrátit, ne..
790Kč
Výrobce: EXEED
Masivní šperková sada kterou tvoří náramek a náhrdelník z leštěné chirurgické oceli. Řetěz o síle 1 cm. Délka náramku je 23 cm. Délku náhrdelníku lze zvolit v kolonce: DOSTUPNÉ VARIANTY. Náramek i náhrdelník lze na požádání zkrátit, přesně ..
690Kč
Tuto sadu tvoří velmi pěkně provedený odlitek přívěsku z chirurgické oceli ve tvaru Thorova kladiva Mjolnir + řetízek typu Anker. Síla řetízku je 4 mm (délka dle výběru v koloncce: Dostupné Varianty). Kladivo je nádherně provedeno..
590Kč
Sada z leštěné ušlechtilé oceli 316L. Přívěsek ve tvaru obráceného kříže +  řetízek typu Anker o síle 3 mm. Délka řetízku je 55 cm. Řetízek lze na požádání zkrátit. Rozměr kříže (bez závěsného očka) je 4 x 3&nb..
666Kč
Tuto sadu z leštěné chirurgické oceli 316l tvoří přívěsek + kouličkový řetízek o síle 3 mm. Délka: 60 cm. Řetízek lze na požádání zkrátit. Rozměr kříže (bez závěsného očka) je 5,5 x 3,5 cm. Maximální doporučená šířka řetízku pro v..
666Kč
Tuto sadu z leštěné chirurgické oceli 316l tvoří přívěsek + řetízek o síle 3 mm a délce 75 cm. Řetízek lze na požádání zkrátit. Rozměr kříže (bez závěsného očka) je 4,5 x 3 cm. Maximální doporučená šířka řetízku pro volný průchod ..
666Kč
Výrobce: EXEED
Tuto sadu šperků z leštěné chirurgické oceli tvoří náhrdelník a náramek o šířce: 0,5 cm. Dékla náramku je 21 cm. Délka náhrdelníku: 60 cm. Šperkyje možno na požádání zkrátit. ..
490Kč
Výrobce: EXEED
Sada šperků, vyrobených z chirurgické oceli 316L v kombinaci leštěné a černé povrchové úpravy. Náhrdelník + náramek. Šířka: 8 mm. Délka náhrdelníku je 55 cm. Délka náramku je 21 cm. Šperky lze na požádání zkrátit, n..
890Kč
Výrobce: EXEED
Tuto sadu šperků z leštěné chirurgické oceli tvoří náhrdelník a náramek vzor Panzer o šířce: 0,7 cm. Dékla náramku je 21 cm. Délka náhrdelníku: 60 cm. Šperky lze na požádání zkrátit. ..
690Kč
Výrobce: EXEED
Tuto sadu šperků z leštěné chirurgické oceli tvoří náhrdelník a náramek vzor Anker o šířce: 1,1 cm. Dékla náramku je 21 cm. Délka náhrdelníku: 60 cm. Šperky lze na požádání zkrátit. ..
690Kč
Výrobce: EXEED
Tuto sadu šperků z leštěné chirurgické oceli tvoří náhrdelník a náramek vzor Figaro o šířce: 1,1 cm. Dékla náramku: 22 cm. Délka náhrdelníku: 55 cm. Šperky lze na požádání zkrátit. ..
690Kč
Výrobce: EXEED
Velice decentní a elegantní náhrdelník z leštěné chirurgické oceli, znázorňující strom života. Velikost stromu (průměr kruhu): 2 cm. Šířka řetízku: 1,5 mm. Délku řetízku si lze nastavovat dle potřeby díky koncovým kroužkům, do kterých ..
390Kč
Výrobce: EXEED
Sada šperků, vyrobených z chirurgické oceli 316L v kombinaci leštěné a černé povrchové úpravy. Náhrdelník + náramek. Šířka: 4 mm. Délka náhrdelníku je 60 cm. Délka náramku: 21 cm. Šperky lze na požádání zkrátit, nebo pří..
690Kč
Ocelový odlitek symbolu Valknut + řetízek Celtic 3 mm.  Velikost přívěsku (průměr kruhu): 3 cm. Vnitřní průměr průvlekového očka (maximální doporučená šířka řetízku): 4 mm. Délka řetízku dle výběru v kolonce: Dostupné varianty. ..
550Kč
Tuto sadu tvoří zdařile provedený odlitek přívěsku z chir.oceli ve tvaru malého Thorova kladiva Mjolnir + Retízek typu Anker o séle 3 mm (délka dle výběru v koloncce: Dostupné Varianty). Kladivo je nádherně provedeno z obou stran. Výška pří..
550Kč
Tuto šperkovou sadu vyrobenou z chirurgické oceli tvoří amulet Vegvisir a řetízek. Amulet z chirurgické oceli má hrubě matnou povrchovou úpravu, která připomíná tmavou patinu. Velikost přívěsku (průměr kruhu) je 3,3 cm. Závěsné očko může po..
590Kč
Tuto šperkovou sadu tvoří odlitek ve tvaru mandaly + řetízek. Přívěsek i řetízek jsou vyrobeny z leštěné chirurgické oceli. Velikost přívěsku (kruh) bez závěsného očka je3,5 cm. Vnitřní průměr závěsného očka je 4 mm. Řetízek o síle 3&n..
550Kč
Výrobce: EXEED
Sada šperků, vyrobených z chirurgické oceli 316L v leštěném provedení. Náhrdelník + náramek. Šířka: 4 mm. Délka náhrdelníku je 55 cm. Délka náramku: 21 cm. Šperky lze na požádání zkrátit, nebo případně prodloužit. ..
650Kč
Originální, elegantní náhrdelník zn.PRIM, který tvoří přívěsek osazený křišťálem PRECIOSA + řetízek složený z tenkých ocelových lanek (23 tenkých, teflonem potažených lanek z chirurgické oceli). Uzávěr náhrdelníku je řešen otočným-pojistným..
990Kč
Tuto sadu tvoří odlitek ve tvaru lebky rohatého ďábla a řetízek o síle 3 mm. Velikost přívěsku je 3 cm na výšku (bez závěsného očka) a 5 cm na šířku (rozpětí rohů). Očko pro řetízek pojme řetízek o maximální šířce 6 mm. Řetízek se zapínáním na k..
666Kč
×
×
×
×
×
×
×