Šperkové Sady

Zobrazit: seznam mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Náhrdelník z chirurgické oceli. Velmi zdařile provedený odlitek ve tvaru Thorova kladiva Mjolnir s řetízkem (síla řetízku je 3 mm). Délku řetízku lze vybrat v kolonce: Dostupné Varianty. Kladivo je stejným způsobem&..
650Kč
Náhrdelník vyrobený z chirurgické oceli, který tvoří řetízek o síle 3 mm a velmi pěkný odlitek Baphometa, který je ze zadní strany opatřen Luciferovou pečetí (na druhé straně přívěsku, viz foto č.3). Velikost přívěsku je 3,5  x 3 cm.&n..
666Kč
Odlévaný, ocelový náhrdelník z leštěné chirurgické oceli. Náhrdelník tvoří přívěsek a řetízek. Kruh na kterém je vybrazen Ornament -  pltenec je zavěšen na řetízku o síle 3mm. Řetízek je o šířce 3 mm a délce 60 cm. Přívěsek (kruh) je o..
550Kč
Vykované Thorovo kladivo z damaškové oceli, které je skutečným originálem. Tento přívěsek byl vyroben/vykován, našim kolegou. Vykoval překládáním jednotlivých částí oceli damaškovou ocel a z této damaškové oceli posléze vznikl ..
1 790Kč
Precizně provedený odlitek ve tvaru hada . Velikost přívěsku je 4,2 cm. Průvlekové očko pojme řetízek o maximální šířce 4 mm. ..
350Kč
Šperková sada z chirurgické oceli, kterou tvoří precizně provedený odlitek ve tvaru hada a řetízek. Velikost přívěsku je 4 cm na délku a 2,5 cm na šířku. Přívěsek lze koupit buď samostatně, nebo s řetízkem o šířce 2 mm (..
350Kč
Přívěsek vyrobený z leštěné chirurgické oceli s velmi dobře vsazenými kameny, znázorňující strom života. Velikost přívěsku je 2,5 cm. Průvlekové očko pojme řetízek o maximální šířce 3,5 mm. Přívěsek lze zakoupit buď samostatně, nebo s řetízkem typu h..
390Kč
Přívěsek z chirurgické oceli, vyrobený v kombinaci černé a leštěné povrchové úpravy. Rozměr kříže (bez závěsného očka) je 6 x 4 cm. Velikost průvlekového očka (maximální doporučená šířka řetízku) : 4 mm. Přívěsek lze obj..
666Kč
Tuto šperkovou sadu, tvoří náhrdelník + náraemk z chirurgické oceli 316L v matném provedení s černou patinou. Šířka: 0,5 cm. Délka náhrdelníku je 55 cm, délka náramku je 22 cm.  ..
690Kč
Tuto sadu dvou šperků, která je za zvýhodněnou cenu, tvoří náhrdelník + náraemk, vyrobený z chirurgické oceli 316L v matném provedení s černou patinou. Šířka: 1 cm. Délka náhrdelníku je 55 cm, délka náramku je 21 cm. Náhrdelník + náramek lz..
750Kč
Tuto sadu z chirurgické oceli tvoří odlévaný přívěsek znaku Lucifera, který obepíná had. Velikost přívěsku (průměr kruhu) je 4,5 cm. Řetízek v černé barvě o síle 3mm je v délce 55 cm a lze jej případně na požádání zkrátit.  ..
666Kč
Šperková sada, kterou tvoří originální přívěsek na němž je vyobrazen symbol Triskelion, vyrobený z dubového dřeva a ocelový řetízek Rings o síle 2 mm. Rozměr přívěsku (průměr kruhu): 3 cm. Přívěsek byl po dokončení ošetřen dřevařským l..
990Kč
Opravdu krásný přívěsek - odlitek čarodějnice na koštěti, vyrobený z chirurgické oceli v sadě s řetízkem. Přívěsek čarodějnice má rozměry 4 cm na výšku a 3,5 na šířku. Je možno zakoupit buď samostatný přívěsek, nebo s řetízkem, jehož délku lze z..
450Kč
Krásně provedený odlitek z chirurgické oceli 316l, znázorňující severského boha Odina a jeho dva posly, krkavce jménem Huginn a Muninn. Přívěsek je o rozměru 3,5 cm na výšku (bez závěsného očka) a 2 cm na šířku. Přívěsek lze zakoupit buď s řetíz..
390Kč
Velmi detailně propracovaný odlitek z chirurgické oceli znázorňující dva propletené draky. Velikost přívěsku (bez závěsného očka) je 5 cm na výšku a 4,2 cm na šířku(rozpětí křídel). Přívěsek lze zakoupit buď samostatně, nebo s  pleteným řetízkem..
390Kč
Náhrdelník z chirurgické oceli, který tvoří řetízek (kulaté hádě) o síle 3 mm a velmi pěkný odlitek pentagramu, který je propleten hadem. Velikost přívěsku (průměr kruhu) je 3,5 cm.  Vnitřní velikost závěsného očka (maximální dopo..
666Kč
Sada z chirurgické oceli 316L, kterou tvoří přívěsek + řetízek. Rozměr kříže (bez závěsného očka) je 3 x 2,5 cm. Šířka řetízku: 2,4 mm. Délka řetízku: 60  cm. (lze na požádání zkrátit). Maximální doporučená šířka řetízku pro volný..
666Kč
Sada z chirurgické oceli 316L, kterou tvoří přívěsek + řetízek. Kombinace černé a leštěné povrchové úpravy se syntetickým zirkonem, který je vazen uprostřed kříže. Rozměr kříže (bez závěsného očka) je 3,5 x 3 cm. Šířka řetízku: 2&..
666Kč
Výrobce: EXEED
Sada šperků, vyrobených z leštěné chirurgické oceli 316L. Poměrně masivní náhrdelník + náramek o šířce 6 mm. Délka náhrdelníku je 55 cm. Délka náramku: 22 cm. Šperky lze na požádání zkrátit. ..
890Kč
Precizně provedený odlitek z leštěné chirurgické oceli ve tvaru Smrtihlava. Přívěsek tohoto motýla je o velikosti 4,5 cm na délku (výška přívěsku bez závěsného očka) a 6 cm na šířku (rozpětí křídel). Přívěsek lze koupit  samostatn..
450Kč
Výrobce: EXEED
Pozlacený ocelový náhrdelníku zn.EXEED s přívěškem ve tvaru srdce.  Šířka řetízku je 0,7 cm. Délka: 50 cm. Velikost přívěšku je 2 x 2 cm. Náhrdelník lze na požádání zkrátit. ..
590Kč
Nádherný odlitek bájného ptáka Fénixe, odlévaný z chirurgické oceli. Prodloužený ocas je pohyblivý ze strany na stranu a dodává tomuto přívěsku jedinečný šmrnc. Je to velmi výrazný šperk hodící se i do dekoltu. Velikost přívěsku je na výšku..
550Kč
Přívěsek z chirurgické oceli, Thorovo kladivo Mjolnir, ve skutečně malém, přesto však velmi detailním zpracování. Kladivo je nádherný odlitek jež má z každé strany jinak zpracovaný ornament. Kladivo lze zakoupit jak samo..
450Kč
Náhrdelník vyrobený z leštěné chirurgické oceli, který tvoří přívěsek a řetízek. Přívěsek z leštěné chirurgické oceli - strom života, je osazen kameny čiré barvy (synt.zirkony). Velikost přívěsku (stromu) je 2 cm.  ..
450Kč
×
×
×
×
×
×
×