Šperkové Sady

Zobrazit: seznam mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Tuto sadu šperků z chirurgické oceli tvoří náhrdelník a náušnice s vyobrazením pentagramu. Přívěsek náhrdelníku je trojúhelníkového tvaru o rozměru 4,5 cm na délku a 2 cm na šířku. Délka náhrdelníku (řetízku) je 46 cm. Visací náušnice jsou ve tv..
666Kč
Tuto šperkovou sadu tvoří originální vyřezávaný přívěsek ve tvaru buvolí lebky (Zebrano dřevo) + řetízek z leštěné chirurgické oceli vzoru Anker. Velikost přívěsku je 3 cm na výšku a 5 cm na šířku (rozpětí paroží). Síla řetízku je 4&nb..
890Kč
Sada z chirurgické oceli 316L, kterou tvoří přívěsek + kuličkový řetízek v černé barvě. Kombinace černé a leštěné povrchové úpravy. Rozměr kříže (bez závěsného očka) je 5 x 3 cm. Šířka řetízku: 2,4 mm. Délka řetízku: 60  cm.&..
666Kč
Šperková sada, kterou tvoří originální, vyřezávaný přívěsek z Červeného Cedru, vybrazující strom YGGDRASIL. Tento strom symbolizuje propojení všech devíti světů  ze severské mytologie. Rozměr přívěsku (průměr kruhu): 4,8cm. Přívěs..
990Kč
Tuto šperkovou sadu tvoří originální přívěsek ve tvaru sekery slovanského boha Peruna, vyrobený z tygřího dřeva a ocelový řetízek. Rozměr sekery je na šířku 2,2 cm (šířka ostří sekery). Výška přívěsku je 5,1 cm. Šířka průvleku (ma..
890Kč
Šperková sada, kombinace dřeva a chirurgické oceli. Přívěsek ve tvaru Triquetry, vyrobený ze dřeva (Eben Amara) a ocelový řetízek Celtic. Rozměr Triquetry (bez závěsného očka) je 4,3 cm. Šířka průvlekového očka (maximáln..
990Kč
Výrobce: EXEED
Tuto šperkovou sadu z leštěné chirurgické oceli tvoří přívěsek zn.EXEED, který je osazen kamenem čiré barvy (synt.zirkon) + řetízek hádě 1 mm. Velikost přívěsku je 3,5 cm na výšku a 2,4 cm na šířku. Velikost kamene je 5 mm. Vnitřní průvlek ..
450Kč
Náhrdelník vyrobený v kombinaci chirurgické oceli a dvou druhů exotických dřevin. Přívěsek je vyroben z Tygřího dřeva a Červeného Cedru. Samotný symbol Valknut který tvoří střed přívěsku je vyřezán z Tygřího dřeva a prstenec do kterého je tento symbo..
1 390Kč
Šperková sada, kterou tvoří řetízek z chirurgické oceli a originální vyřezávaný přívěsek z exotického dřeva Zebrano. Přívěsek zobrazuje symboly zvěrokruhu, spojené se smbolem slunce. Očko a řetízek z chirurgické oceli 316l v leštěném proved..
990Kč
Šperková sada, která se skládá z ocelového řetízku a originálního přívěsku ve tvaru kladiva Mjolnir, severského boha Thora. Přívěsek je ručně vyřezaný z Palisandru (druh exotického dřeva). Řetízek a závěsný kru..
890Kč
Šperková sada, kterou tvoří originální přívěsek ve tvaru figurky slovanského bůžka, jenž se nazývá Domovoj s řetízkem z chirurgické oceli. Domovoj je bůžek domácí, hlídá bydlení a pohodu v domě. Bůžek drží symbol Kolovrat, který&n..
1 390Kč
Šperková sada, kterou tvoří originální přívěsek ve tvaru kladiva Mjolnir, patřící severskému bohu Thorovi. Přívěsek je vyrobený z exotického dřeva Ziricote. Řetízek a závěsný kruh jsou z leštěné  chirurgické oceli. Řetízek o síle 3 mm ..
890Kč
Šperková sada kterou tvoří originální přívěsek ve tvaru symbolu, který se jmenuje Perunova Hvězda, vyrobený z exotického dřeva Ziricote a ocelový řetízek Celtic. Rozměr přívěsku (průměr kruhu) je 4 cm.  Přívěsek je precizně vyřezá..
890Kč
Šperková sada kterou tvoří originální přívěsek slovanského symbolu zvaného Bodlák Štěstí, vyrobený z exotického dřeva (Tygří dřevo) a ocelový řetízek Rings o síle 3mm. Rozměr přívěsku je  3 x 3 cm. Přívěsek je oboustranný, tedy je iden..
890Kč
Šperková sada kterou tvoří originální přívěsek slovanského symbolu zvaného Kolovrat, vyrobený z exotického dřeva (Ziricote) a ocelový řetízek typu Celtic. Rozměr přívěsku (průměr kruhu): 3,5 cm. Přívěsek je oboustranný, tedy je identicky vy..
890Kč
Skutečně velmi jemně provedená šperková sada, vyrobená z leštěné chirurgické oceli, kterou tvoří náhrdelník a náušnice. Na ocelovém řetízku jsou navlečena tři malá ocelová srdíčka. Řetízek prochází průvlekem přímo skrze srdíčka. Náušničky jsou s..
350Kč
Výrobce: EXEED
Tuto sadu šperků z leštěné chirurgické oceli tvoří náhrdelník a náramek vzor Panzer o šířce: 1 cm. Dékla náramku je 21 cm. Délka náhrdelníku: 55 cm. Šperky lze na požádání zkrátit. ..
790Kč
Šperková sada, kterou tvoří originální přívěsek ve tvaru Thorova kladiva Mjolnir, vyrobený z exotického dřeva (tygří dřevo) a ocelový řetízek Celtic. Rozměr přívěsku na výšku (bez závěsného očka): 4 cm. Šířka: 3 cm. Tloušťka: 7 mm..
890Kč
Šperková sada, kterou tvoří originální přívěsek na němž je vyobrazen symbol Triskelion, vyrobený z exotického dřeva (Padouk dřevo) a ocelový řetízek Rings o síle 2 mm. Rozměr přívěsku (průměr kruhu): 3 cm. Přívěsek byl po dokončen..
890Kč
Výrobce: EXEED
Tuto elegantní šperkovou sadu z leštěné chirurgické oceli tvoří přívěsek ve tvaru hvězdičky, osazený kamenem bílé barvy (syntetický zirkon) + Řetízek. Hvězdička má rozměr 3 x 3 cm. Řetízek je o kulatém průměru (síle) 1,5 mm. Délka řetí..
390Kč
Odlévaný přívěsek z leštěné chirurgické oceli ve tvaru Eso karty s vyobrazením železného kříže a lebky. Velikost karty je na výšku 4 cm (bez závěsného očka) a na šířku 2,5 cm. Vojenský kuličkový řetízek o síle 2,4 mm je dlouhý 55 cm. Vojenský řetízek..
490Kč
Šperková sada, kterou tvoří originální přívěsek na němž je vyobrazen pentagram a strom života, vyrobený ze dřeva (Mahagonové dřevo) a ocelový řetízek Rings o síle 2 mm. Rozměr přívěsku (průměr kruhu): 4,7cm. Přívěsek byl po dokonč..
890Kč
Šperková sada kterou tvoří originální přívěsek slovanského boha hojnosti Radegasta, vyrobený ze dřeva (Padouk dřevo) a ocelový řetízek typu Anker. Rozměr přívěsku je 3 cm na výšku (bez závěsného očka) a 3 cm na šířku. &n..
890Kč
Tuto sadu z chirurgické oceli 316L tvoří přívěsek + řetízek. Kombinace černé a leštěné povrchové úpravy. Rozměr kříže (bez závěsného očka) je 4 x 3 cm. Šířka řetízku: 2 mm. Délka řetízku: 60  cm. Maximální doporučená šířka ře..
666Kč
×
×
×
×
×
×
×