Šperkové Sady

Zobrazit: seznam mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Výrobce: EXEED
Elegantní sada která zahrnuje náušnice a přívěsek s řetízkem. Kombinace leštěné chirurgické oceli do níž jsou vsazeny kamínky čiré barvy (synt.zirkony). Velikost Přívěsku (bez závěsného očka): 2,3 cm. Velikost Náušnic: 1..
690Kč
Náhrdelník zn. EXEED s přívěškem ve tvaru slunce a se zirkonem. Kombinace matovaného a leštěného povrchu. Délka: 50 cm. Řetízek lze na požádání zkrátit. ..
590Kč
Výrobce: EXEED
Náhrdelník zn.EXEED vyrobený z chirurgické oceli s ocelovým přívěškem pout. Pouta jsou funkční a dají se otevřít. Velikost pout je 2 cm x 1,8 cm. Délka náhrdelníku je 50 cm. Šířka oček řetízku je 6 mm. Náhrdelník lze na požádání zkrátit. ..
590Kč
Přívěšek vyrobený z chirurgické oceli zn. EXEED ve tvaru vojenské známky, dodávaný jako komlet i s vojenským řetízkem (samozřejmě taktéž z chir.oceli). Rozměr obou destiček je 2,5 cm x 4 cm. Délka řetízku je 60 cm. Délku řetízku lze upravit ucva..
490Kč
Ocelový náhrdelník s přívěskem boxerských rukavic. Šířka náhrdelníku (očka řetízku) je 5 mm. Délka: 55 cm. Náhrdelník lze na požádání zkrátit. ..
650Kč
Ocelový náhrdelník v leštěném provedení s přívěskem, který lze odepnout(karabinka). Přívěsek je v kombinaci s červenou pryskyřicí. V kruhu s nápisem L´AMOURE (Láska), do nějž se zapíná přívěšek, je vsazen kámen čiré barvy (syntetický zirkon). Šířka n..
490Kč
Kompletní sada (přívěšek a vojenský řetízek) vyrobený z chirurgické oceli zn.Andre Nicol, ve tvaru vojenské známky s templářským křížem, vyřezaným do jedné ze dvou destiček. Rozměr obou destiček je 3 cm x 1,6 cm. Délka řetízku je 60 cm. Řetízek lze z..
340Kč
Přívěsek se vsazeným kamínkem (synt.zirkon) + řetízek. Srdíčko i řetízek jsou v leštěném provedení. Rozměr srdíčka: 2,5  x 1,8 cm. Řetízek typu Anker o šířce 1,5 mm a délce 50 cm. Řetízek lze na požádání zkrátit. ..
390Kč
Přívěšek vyrobený z chirurgické oceli ve tvaru vojenské známky s černým gumovým rámováním (samozřejmě snímatelné), dodávaný jako komplet i s vojenským řetízkem (taktéž z chir.oceli). Rozměr destičky je 3 x 5 cm. Délka řetízku: 70 cm. Délku řetízku lz..
390Kč
Ocelový náhrdelníku zn.EXEED s přívěškem ve tvaru srdce. Šířka řetízku je 0,7 cm. Délka řetízku dle kolonky: DOSTUPNÉ VARIANTY. Velikost přívěšku je 2 x 2 cm. Náhrdelník lze na požádání zkrátit. ..
590Kč
Výrobce: EXEED
Tuto elegantní sadu tvoří náušnice a přívěsek s řetízkem. Kombinaci leštěné chirurgické oceli a černé keramiky podrthují vsazené kameny (synt.zirkony) čiré barvy. Velikost kroužků je 2 cm. Řetízek o síle 1 mm je zakončen několika konco..
1 390Kč
Výrobce: EXEED
Elegantní sada vyrobená z chirurgické oceli, která zahrnuje náušnice a přívěsek s řetízkem. Kombinace leštěné chirurgické oceli s glazurami různých barev. Do přívěsku jsou vsazeny kamínky čiré barvy (synt.zirkony). Velikost Přívěsku (p..
780Kč
Výrobce: EXEED
Elegantní sada zahrnuje náušnice a přívěsek s řetízkem. Kombinace leštěné chirurgické oceli do níž jsou vsazeny kamínky čiré barvy (synt.zirkony). Velikost Přívěsku (bez závěsného očka): 2,5 cm. Velikost Náušnic: 1,5 cm...
720Kč
Tuto sadu z chirurgické oceli 316l tvoří řívěsek + řetízek. Kombinace černé a leštěné povrchové úpravy. Rozměr kříže (bez závěsného očka) je 3,7 x 2,3 cm. Šířka řetízku: 3 mm. Délka řetízku: 45 cm. Maximální doporučená šířka ..
666Kč
Elegantní sadu zn.EXEED z leštěné chirurgické oceli, tvoří odlévaný přívěsek a řetízek. Přívěsek je osazen kamínkem čiré barvy (synt.zirkon). Rrozměry přívěsku: 2,8 x 1,8 cm na šířku. Řetízek o délce 45 cm je široký 2 mm. ..
290Kč
Výrobce: EXEED
Elegantní sada zn.EXEED z leštěné chirurgické oceli, kterou tvoří odlévaný přívěsek a řetízek. Přívěsek je osazen kamínkem čiré barvy (synt.zirkon). Rrozměry přívěsku: 3 x 1,1 cm na šířku.  Vnitřní  rozměr průvleku ..
290Kč
Výrobce: ANDRE NICOL
Tuto elegantní sadu tvoří přívěsek zn.Andre Nicol, jehož kombinaci matného a leštěného povrchu podtrhuje kamínek čiré barvy (syntetický zirkon) a řetízek. Z přední strany (kde je vsazen kámen) je přívěsek matný, ze zbylých stran je leš..
250Kč
×
×
×
×
×
×
×