PŘÍVĚSKY ŽUŽU

Zobrazit: seznam mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Ocelový žužu přívěšek ve tvaru šnečka se zapínáním na karabinku. Velikost šnečka je 2,2 cm na délku a 1,1cm na výšku. ..
250Kč
Ocelový žužu přívěšek ve tvaru čarodějnice se zapínáním na karabinku. Velikost čarodějnice je 1,4 cm na šířku a  2 cm na výšku. ..
280Kč
Ocelový žužu přívěšek ve tvaru střevíce osazeného kamínky, se zapínáním na karabinku. Velikost střevíčku je 1 cm na šířku a  2 cm na výšku. ..
250Kč
Ocelový žužu přívěšek prstene s kamenem (synt.zirkon), se zapínáním na karabinku. Velikost přívěšku (prstýnku) je 1,8 cm. ..
380Kč
Ocelový žužu přívěšek ve tvaru srdíčka se vsazeným kamínkem čiré barvy (synt.zirkon), se zapínáním na karabinku. Velikost srdíčka je 1,7 cm na šířku a 2,2 cm na výšku. ..
190Kč
Ocelový žužu přívěšek ve tvaru ještěrky se zapínáním na karabinku. Velikost ještěrky je 2 cm na výšku a 1,5 cm na šířku. ..
250Kč
Ocelový žužu přívěšek ve tvaru květiny se vsazeným kamínkem čiré barvy ( synt.zirkon), se zapínáním na karabinku. Velikost květinky (kruhový průměr): 1,3 cm. ..
250Kč
Ocelový žužu přívěšek ve tvaru boxerských rukavic se zapínáním na karabinku. Velikost jedné rukavice je 1,3 cm na výšku a 1 cm na šířku. ..
380Kč
Ocelový žužu přívěšek ve tvaru srdce se zámkem. Závěsné očko tvoří karabinka. Velikost srdíčka je 1,5 cm na šířku a 1,9 cm na výšku. ..
250Kč
Ocelový žužu přívěšek ve tvaru otisku chodidel, se zapínáním na karabinku. Velikost přívěšku je 1,7 cm na výšku a 1,4 cm na šířku. ..
190Kč
Ocelový žužu přívěšek EXEED ve tvaru pout se zapínáním na karabinku. Velikost pout je 2,2 cm na výšku a 1,8 cm na šířku. ..
380Kč
Ocelový žužu přívěšek ve tvaru pantoflíčku osazeného kamínky, se zapínáním na karabinku. Velikost střevíčku je 1 cm na šířku a  2,2 cm na výšku. ..
250Kč
Výrobce: EXEED
Ocelový přívěšek v leštěném provedení ve tvaru křídla. Zapínání na karabinku umožňuje snadné zapínání a odepínání z řetízku. Velikost   1 cm na šířku a  3 cm na výšku. ..
290Kč
×
×
×
×
×
×
×