PŘÍVĚSKY ŽUŽU

Zobrazit: seznam mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Výrobce: EXEED
Ocelový přívěšek v leštěném provedení ve tvaru křídla. Zapínání na karabinku umožňuje snadné zapínání a odepínání z řetízku. Velikost   1 cm na šířku a  3 cm na výšku. ..
290Kč
Ocelový žužu přívěšek ve tvaru pantoflíčku osazeného kamínky, se zapínáním na karabinku. Velikost střevíčku je 1 cm na šířku a  2,2 cm na výšku. ..
250Kč
Ocelový žužu přívěšek ve tvaru otisku chodidel, se zapínáním na karabinku. Velikost přívěšku je 1,7 cm na výšku a 1,4 cm na šířku. ..
190Kč
Ocelový žužu přívěšek ve tvaru srdce se zámkem. Závěsné očko tvoří karabinka. Velikost srdíčka je 1,5 cm na šířku a 1,9 cm na výšku. ..
250Kč
Ocelový žužu přívěšek ve tvaru boxerských rukavic se zapínáním na karabinku. Velikost jedné rukavice je 1,3 cm na výšku a 1 cm na šířku. ..
380Kč
Ocelový žužu přívěšek ve tvaru květiny se vsazeným kamínkem čiré barvy ( synt.zirkon), se zapínáním na karabinku. Velikost květinky (kruhový průměr): 1,3 cm. ..
250Kč
Ocelový žužu přívěšek ve tvaru ještěrky se zapínáním na karabinku. Velikost ještěrky je 2 cm na výšku a 1,5 cm na šířku. ..
250Kč
Ocelový žužu přívěšek ve tvaru srdíčka se vsazeným kamínkem čiré barvy (synt.zirkon), se zapínáním na karabinku. Velikost srdíčka je 1,7 cm na šířku a 2,2 cm na výšku. ..
190Kč
Ocelový žužu přívěšek prstene s kamenem (synt.zirkon), se zapínáním na karabinku. Velikost přívěšku (prstýnku) je 1,8 cm. ..
380Kč
Ocelový žužu přívěšek ve tvaru střevíce osazeného kamínky, se zapínáním na karabinku. Velikost střevíčku je 1 cm na šířku a  2 cm na výšku. ..
250Kč
Ocelový žužu přívěšek ve tvaru čarodějnice se zapínáním na karabinku. Velikost čarodějnice je 1,4 cm na šířku a  2 cm na výšku. ..
280Kč
Ocelový žužu přívěšek ve tvaru šnečka se zapínáním na karabinku. Velikost šnečka je 2,2 cm na délku a 1,1cm na výšku. ..
250Kč
×
×
×
×
×
×
×