Snubní Prsteny

Prsteny vyrobené z chirurgické oceli 316L, vhodné k pužití jakožto snubní.

Zobrazit: seznam mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Výrobce: ANDRE NICOL
Prsten vyrobený z leštěné chirurgické oceli 316L. Šířka prstenu je 4 mm. Prsten je z tenkého materiálu (1mm), je zaoblený a leštěný i z vnitřní strany. ..
250Kč
Prsten vyrobený z leštěné chirurgické oceli se vsazenými kameny (synt. zirkony). Šířka prstenu je 4 mm. Prsten je z poměrně tenkého materiálu (1 mm), je zaoblený a leštěný i z vnitřní strany. ..
580Kč
Výrobce: ANDRE NICOL
Prsten zn.Andre Nicol, vyrobený z chirurgické oceli 316l v matném provedení. Do prstenu je vsazen kámen čiré barvy (synt. zirkon). Šířka prstenu: 6 mm. ..
250Kč
Prsten v leštěném provedení, vyrobený z chirurgické oceli 316L v kombinaci se zlacením. Do prstenu je vsazen kamínek čiré rarvy (synt.zirkon). Šířka prstenu: 4 mm. ..
380Kč
Prsten v leštěném provedení, vyrobený z chirurgické oceli 316L v kombinaci se zlacením. Šířka prstenu: 4 mm. ..
290Kč
Prsten zn.Andre Nicol, vyrobený z chirurgické oceli 316l v matném provedení. Do prstenu je vsazen kámen čiré barvy (synt. zirkon). Vyrytá linka je vyplněna černou barvou. ..
250Kč
Ocelový prsten zn.EXEED v kombinaci leštěného a pískovaného povrchu. Prsten je z vnitřní strany zaoblený a vyleštěný, což umocňuje velice příjemný pocit z jeho nošení. Šířka prstenu je 6 mm. Model je též vhodný jakožto snubní. ..
290Kč
Ocelový prsten v kombinaci pískovaného a zlaceného povrchu. Z vnitřní strany je prsten zaoblený a leštěný, velice příjemný pocitově na nošení. Šířka prstenu je 5 mm. Model je vodný taktéž jakožto snubní. ..
350Kč
Prsten vyrobený z leštěné chirurgické oceli. Šířka prstenu je 0,5 cm. Prsten je z poměrně tenkého materiálu, je zaoblený a leštěný i z vnitřní strany. ..
250Kč
Prsten vyrobený z leštěné chirurgické oceli se třemi vsazenými kameny (synt. zirkony). Šířka prstenu je 0,5 cm. Prsten je z poměrně tenkého materiálu, je zaoblený a leštěný i z vnitřní strany. ..
390Kč
Prsten vyrobený z leštěné chirurgické oceli se čtyřmi vsazenými kameny (synt. zirkony). Šířka prstenu je 0,7 cm. Prsten je z poměrně tenkého materiálu a je zaoblený a leštěný i z vnitřní strany. ..
450Kč
Prsten z chirurgické oceli s ornamentem vybroušeným speciální mikro technologií, způsobující zvláštní odlesk, měnící se při různých úhlech dopadu světla. Šířka prstenu: 0,7 cm. ..
250Kč
Prsten z chirurgické oceli s ornamentem vybroušeným speciální mikro technologií, způsobující zvláštní odlesk, měnící se při různých úhlech dopadu světla. Šířka prstenu: 0,7 cm. ..
250Kč
Pískovaný prsten zn. EXEED s prvky zlacení, vyrobený z chirurgické oceli. Vhodný též jako snubní prsten. ..
350Kč
Pískovaný prsten s prvky zlacení, vyrobený z chirurgické oceli. Vhodný též jako snubní prsten. Šířka prstenu 0,8 cm. Pozn. v nabídce míváme i podobný vzor prstenu (Prsten Chesseboard Bicolour 0,6) jeho šířka je 0,6 cm. Prsteny jsou ale jinak naprosto..
350Kč
Pískovaný prsten s prvky zlacení, vyrobený z chirurgické oceli. Vhodný též jako snubní prsten. Šířka prstenu 0,6 cm. Pozn. v nabídce míváme i podobný vzor prstenu (Prsten Chesseboard Bicolour 0,8) jeho šířka je 0,8 cm. Prsteny jsou ale jinak naprosto..
350Kč
×
×
×
×
×
×
×