NÁRAMKY A ŘETÍZKY NA NOHU

Řetízky a náramky na nohu, vyrobené z ušlechtilé oceli 316L.

Zobrazit: seznam mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Výrobce: ANDRE NICOL
Náramek vyrobený z leštěné chirurgické oceli, vzor Venezia o síle 2 mm. Délka dle aktuálního výběru v kolonce: DOSTUPNÉ VARIANTY. Délky od 25 cm jsou vhodné jako řetízek na nohu. V případě potřeby jiné délky, napište prosím do poznámky (na ..
190Kč
Výrobce: EXEED
Ocelový náramek o síle 3 mm, vyrobený z leštěné chirurgické oceli 316L. Délka dle aktuálního výběru v kolonce: DOSTUPNÉ VARIANTY. V delších Variantách (24,5 cm + ) je vhodný tento řetízek i na nohu. ..
150Kč
Výrobce: EXEED
Ocelový náramek vzor Figaro o síle 3mm, vyrobený z leštěné chirurgické oceli 316L. Délka dle aktuálního výběru v kolonce: DOSTUPNÉ VARIANTY. V delších Variantách (25 cm + ) je vhodný tento řetízek i na nohu. ..
150Kč
Náramek zn. EXEED, vyrobený z chir.oceli 316L v leštěném provedení. Šířka: 6 mm. Délka dle výběru v kolonce: DOSTUPNÉ VARIANTY. V delších délkách (24,5 cm +) je pak určen jakožto výraznější řetízek na nohu.  ..
220Kč
Náramek z chir.oceli 316L v leštěném provedení. Šířka řetízku 3 mm. Délka dle výběru v kolonce: DOSTUPNÉ VARIANTY.  (Pokud jsou dostupné varianty nad 23,5 cm lze využít jako řetízek na nohu). Řetízek lze na požádání zkrátit. K náramku lze p..
290Kč
×
×
×
×
×
×
×