OCELOVÉ PŘÍVĚSKY

Ocelové přívěšky vyrobené z chirurgické oceli 316L.

Zobrazit: seznam mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Tuto sadu z chirurgické oceli 316L tvoří přívěsek + řetízek. Kombinace černé a leštěné povrchové úpravy. Rozměr kříže (bez závěsného očka) je 4 x 3 cm. Šířka řetízku: 2 mm. Délka řetízku: 60  cm. Maximální doporučená šířka ře..
666Kč
Šperková sada kterou tvoří originální přívěsek ve tvaru symbolu, který se jmenuje Perunova Hvězda, vyrobený ze dřeva (Tygří dřevo) a ocelový řetízek Celtic. Rozměr přívěsku (průměr kruhu): 4 cm.  Přívěsek je precizně vyřezán z obou str..
890Kč
Šperková sada kterou tvoří originální přívěsek ve tvaru sekery, vyrobený ze dřeva (Eben) a ocelový řetízek v černé barvě. Rozměr sekery je na šířku 2,2 cm (šířka ostří sekery). Výška přívěsku je 3 cm. Šířka průvleku (maximální doporuče..
790Kč
Tuto sadu tvoří zdařile provedený odlitek přívěsku z chir.oceli ve tvaru Thorova kladiva Mjolnir + řetízek Celtic o síle 3 mm (délka dle výběru v koloncce: Dostupné Varianty). Kladivo je velmi zdařile provedená kopie historického ..
590Kč
Výrobce: EXEED
Přívěsek ve tvaru francouzského klíče, vyrobený z leštěné chirurgické oceli. Klíč je veliký 6 cm na délku a šířka v nejširším místě (hlavice - čelisti) je 2 cm. Na klíči je číslo 316L, což je mezinárodní označení ušlechtilé oceli 316, zvané..
390Kč
Tuto sadu tvoří velmi pěkně provedený odlitek přívěsku z chirurgické oceli ve tvaru Thorova kladiva Mjolnir + řetízek typu Anker. Síla řetízku je 4 mm (délka dle výběru v koloncce: Dostupné Varianty). Kladivo je nádherně provedeno..
590Kč
Sada z leštěné ušlechtilé oceli 316L. Přívěsek ve tvaru obráceného kříže +  řetízek typu Anker o síle 3 mm. Délka řetízku je 55 cm. Řetízek lze na požádání zkrátit. Rozměr kříže (bez závěsného očka) je 4 x 3&nb..
666Kč
Tuto sadu z leštěné chirurgické oceli 316l tvoří přívěsek + kouličkový řetízek o síle 3 mm. Délka: 60 cm. Řetízek lze na požádání zkrátit. Rozměr kříže (bez závěsného očka) je 5,5 x 3,5 cm. Maximální doporučená šířka řetízku pro v..
666Kč
Tuto sadu z leštěné chirurgické oceli 316l tvoří přívěsek + řetízek o síle 3 mm a délce 75 cm. Řetízek lze na požádání zkrátit. Rozměr kříže (bez závěsného očka) je 4,5 x 3 cm. Maximální doporučená šířka řetízku pro volný průchod ..
666Kč
Výrobce: EXEED
Velmi decentně provedený náhrdelník z leštěné chirurgické oceli, znázorňující lapač snů. Velikost přívěsku (průměr kruhu): 2 cm. Šířka řetízku je 1,5 mm. Délku řetízku si lze nastavovat dle potřeby díky koncovým kroužkům, do ..
390Kč
Výrobce: EXEED
Velice decentní a elegantní náhrdelník z leštěné chirurgické oceli, znázorňující strom života. Velikost stromu (průměr kruhu): 2 cm. Šířka řetízku: 1,5 mm. Délku řetízku si lze nastavovat dle potřeby díky koncovým kroužkům, do kterých ..
390Kč
Ocelový odlitek symbolu Valknut + řetízek Celtic 3 mm.  Velikost přívěsku (průměr kruhu): 3 cm. Vnitřní průměr průvlekového očka (maximální doporučená šířka řetízku): 4 mm. Délka řetízku dle výběru v kolonce: Dostupné varianty. ..
550Kč
Přívěsek z chirurgické oceli 316l v leštěném provedení. Velikost kříže je 6 cm na výšku a 4 cm na šířku. Závěsné očko na přívěsku může pojmout řetízek maximálně 5 mm široký. Symbol Anch (Ankh) je symbolem ze starověkého Egypta. Nazýván j..
390Kč
Velmi pěkně provedený odlitek přívěsku z chir.oceli ve tvaru malého Thorova kladiva Mjolnir Kladivo je nádherně provedeno z obou stran. Výška přívěšku je 3,3 cm. Šířka přívěšku: 2,4 cm. Vnitřní průměr průvleku pro řetízek (maximál..
390Kč
Tuto sadu tvoří zdařile provedený odlitek přívěsku z chir.oceli ve tvaru malého Thorova kladiva Mjolnir + Retízek typu Anker o séle 3 mm (délka dle výběru v koloncce: Dostupné Varianty). Kladivo je nádherně provedeno z obou stran. Výška pří..
550Kč
Výrobce: EXEED
Přívěšek vyrobený z leštěné chirurgické oceli se vsazeným kamínkem (synt.zirkon). Přívěšek se zavěšuje na průvlekové očko, které se nachází na zadní straně křídla. Toto závěsné očko je o velikosti vnitřního průměru 4,5 mm. Vážka má rozpětí ..
390Kč
Výrobce: EXEED
Odlévaný přívěsek v leštěném provedení ve tvaru antické přilbice. Přívěsek je 1,5 cm na šířku a 3 cm na výšku (bez závěsného očka). Maximální doporučená šířka řetízku, která pohodlně proklouzne závěsným očkem je 4 mm. Antickou helmici stejného, ne..
390Kč
Ocelový přívešek ve tvaru elektrické kytary. Kombinace leštěné oceli s černou povrchovou úpravou. Rozměr kytary: 5 cm x 2,5 cm. ..
290Kč
Odlévaný přívěšek z chir.oceli ve tvaru motorky. Výška (bez závěsného očka) je 3 cm. Délka motorky: 6 cm. Maximální šířka řetízku která projde závěsným očkem je 4,5 mm. ..
450Kč
Výrobce: PRIM
Odlévaný přívěsek z chirurgické oceli v leštěném provedení, ve tvaru hlavy indiánského náčelníka. Velikost přívěsku bez závěsného očka je 3 cm x 2,5cm. Maximální doporučená šířka řetízku je 4 mm.   ..
350Kč
Odlévaný přívěsek vlka Fenrira z chirurgické oceli. Velikost přívěsku bez závěsného očka je 5,5 x 5 cm. Maximální šířka řetízku která projde závěsným očkem je  7mm. Vlk Fenrir je nejstarším synem boha Lokiho a bohyně Angrbody ze severské myto..
450Kč
Tuto šperkovou sadu vyrobenou z chirurgické oceli tvoří amulet Vegvisir a řetízek. Amulet z chirurgické oceli má hrubě matnou povrchovou úpravu, která připomíná tmavou patinu. Velikost přívěsku (průměr kruhu) je 3,3 cm. Závěsné očko může po..
590Kč
Tuto šperkovou sadu tvoří odlitek ve tvaru mandaly + řetízek. Přívěsek i řetízek jsou vyrobeny z leštěné chirurgické oceli. Velikost přívěsku (kruh) bez závěsného očka je3,5 cm. Vnitřní průměr závěsného očka je 4 mm. Řetízek o síle 3&n..
550Kč
Tuto sadu tvoří odlitek ve tvaru lebky rohatého ďábla a řetízek o síle 3 mm. Velikost přívěsku je 3 cm na výšku (bez závěsného očka) a 5 cm na šířku (rozpětí rohů). Očko pro řetízek pojme řetízek o maximální šířce 6 mm. Řetízek se zapínáním na k..
666Kč
×
×
×
×
×
×
×