OCELOVÉ PŘÍVĚSKY

Ocelové přívěšky vyrobené z chirurgické oceli 316L.

Zobrazit: seznam mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Šperková sada, kterou tvoří originální přívěsek ve tvaru figurky slovanského bůžka, jenž se nazývá Domovoj s řetízkem z chirurgické oceli. Domovoj je bůžek domácí, hlídá bydlení a pohodu v domě. Bůžek drží symbol Kolovrat, který&n..
1 390Kč
Výrobce: EXEED
Odlévaný přívěsek z chirurgické oceli ve tvaru štítu, do jehož zadní části se zasunuje meč. Na štítu je vyobrazena hlava lva. Meč drží v přívěsku velmi dobře a navíc je jištěn řetízkem. Rozměr štítu je 4 cm na výšku a 2,3 cm na šířku. Samot..
490Kč
Výrobce: EXEED
Nádherný odlitek z leštěné chirurgické oceli ve tvaru draka. Drak je krásně zpracován z obou stran. Velikost draka je 5 cm x 4 cm. Velikost očka (maximální doporučená šířka řetízku): 5 mm. ..
490Kč
Výrobce: EXEED
Náhrdelník vyrobený z chirurgické oceli v leštěném provedení. Do přívěsku ve tvaru křídel je vsazen kámen v tvaru srdce (syntetický zirkon). Velikost přívěsku (rozpětí křídel) je 2,8 cm. Velikost kamínku je 5 mm. Šířka řetízku je 1,5 mm. Náhrdelník l..
390Kč
Šperková sada, kterou tvoří originální přívěsek ve tvaru kladiva Mjolnir, patřící severskému bohu Thorovi. Přívěsek je vyrobený z exotického dřeva Ziricote. Řetízek a závěsný kruh jsou z leštěné  chirurgické oceli. Řetízek o síle 3 mm ..
890Kč
Šperková sada kterou tvoří originální přívěsek ve tvaru symbolu, který se jmenuje Perunova Hvězda, vyrobený z exotického dřeva Ziricote a ocelový řetízek Celtic. Rozměr přívěsku (průměr kruhu) je 4 cm.  Přívěsek je precizně vyřezá..
890Kč
Odlévaný přívěsek ve tvaru kříže z chirurgické oceli v leštěném provedení. Velikost kříže bez závěsného očka) je 6,8 cm na výšku a 3,4 cm na šířku. Maximální doporučená šířka řetízku je 7 mm. ..
450Kč
Šperková sada kterou tvoří originální přívěsek slovanského symbolu zvaného Bodlák Štěstí, vyrobený z exotického dřeva (Tygří dřevo) a ocelový řetízek Rings o síle 3mm. Rozměr přívěsku je  3 x 3 cm. Přívěsek je oboustranný, tedy je iden..
890Kč
Šperková sada kterou tvoří originální přívěsek slovanského symbolu zvaného Kolovrat, vyrobený z exotického dřeva (Ziricote) a ocelový řetízek typu Celtic. Rozměr přívěsku (průměr kruhu): 3,5 cm. Přívěsek je oboustranný, tedy je identicky vy..
890Kč
Odlévaný přívěsek ve tvaru kříže z chirurgické oceli v leštěném provedení. Velikost kříže na výšku (bez závěsného očka) je 5,5 cm. Šířka je 4 cm. Kříž je ze zadní strany taktéž leštěný, ale je hladký a bez ornamentu. Maximální doporuče..
450Kč
Šperková sada, kterou tvoří originální přívěsek ve tvaru Thorova kladiva Mjolnir, vyrobený z exotického dřeva (tygří dřevo) a ocelový řetízek Celtic. Rozměr přívěsku na výšku (bez závěsného očka): 4 cm. Šířka: 3 cm. Tloušťka: 7 mm..
890Kč
Šperková sada, kterou tvoří originální přívěsek na němž je vyobrazen symbol Triskelion, vyrobený z exotického dřeva (Padouk dřevo) a ocelový řetízek Rings o síle 2 mm. Rozměr přívěsku (průměr kruhu): 3 cm. Přívěsek byl po dokončen..
890Kč
Výrobce: EXEED
Tuto elegantní šperkovou sadu z leštěné chirurgické oceli tvoří přívěsek ve tvaru hvězdičky, osazený kamenem bílé barvy (syntetický zirkon) + Řetízek. Hvězdička má rozměr 3 x 3 cm. Řetízek je o kulatém průměru (síle) 1,5 mm. Délka řetí..
390Kč
Odlévaný přívěsek z leštěné chirurgické oceli ve tvaru Eso karty s vyobrazením železného kříže a lebky. Velikost karty je na výšku 4 cm (bez závěsného očka) a na šířku 2,5 cm. Vojenský kuličkový řetízek o síle 2,4 mm je dlouhý 55 cm. Vojenský řetízek..
490Kč
Šperková sada, kterou tvoří originální přívěsek na němž je vyobrazen pentagram a strom života, vyrobený ze dřeva (Mahagonové dřevo) a ocelový řetízek Rings o síle 2 mm. Rozměr přívěsku (průměr kruhu): 4,7cm. Přívěsek byl po dokonč..
890Kč
Šperková sada kterou tvoří originální přívěsek slovanského boha hojnosti Radegasta, vyrobený ze dřeva (Padouk dřevo) a ocelový řetízek typu Anker. Rozměr přívěsku je 3 cm na výšku (bez závěsného očka) a 3 cm na šířku. &n..
890Kč
Tuto sadu z chirurgické oceli 316L tvoří přívěsek + řetízek. Kombinace černé a leštěné povrchové úpravy. Rozměr kříže (bez závěsného očka) je 4 x 3 cm. Šířka řetízku: 2 mm. Délka řetízku: 60  cm. Maximální doporučená šířka ře..
666Kč
Šperková sada kterou tvoří originální přívěsek ve tvaru symbolu, který se jmenuje Perunova Hvězda, vyrobený ze dřeva (Tygří dřevo) a ocelový řetízek Celtic. Rozměr přívěsku (průměr kruhu): 4 cm.  Přívěsek je precizně vyřezán z obou str..
890Kč
Šperková sada kterou tvoří originální přívěsek ve tvaru sekery, vyrobený ze dřeva (Eben) a ocelový řetízek v černé barvě. Rozměr sekery je na šířku 2,2 cm (šířka ostří sekery). Výška přívěsku je 3 cm. Šířka průvleku (maximální doporuče..
890Kč
Tuto sadu tvoří zdařile provedený odlitek přívěsku z chir.oceli ve tvaru Thorova kladiva Mjolnir + řetízek Celtic o síle 3 mm (délka dle výběru v koloncce: Dostupné Varianty). Kladivo je velmi zdařile provedená kopie historického ..
590Kč
Výrobce: EXEED
Přívěsek ve tvaru francouzského klíče, vyrobený z leštěné chirurgické oceli. Klíč je veliký 6 cm na délku a šířka v nejširším místě (hlavice - čelisti) je 2 cm. Na klíči je číslo 316L, což je mezinárodní označení ušlechtilé oceli 316, zvané..
390Kč
Tuto sadu tvoří velmi pěkně provedený odlitek přívěsku z chirurgické oceli ve tvaru Thorova kladiva Mjolnir + řetízek typu Anker. Síla řetízku je 4 mm (délka dle výběru v koloncce: Dostupné Varianty). Kladivo je nádherně provedeno..
590Kč
Sada z leštěné ušlechtilé oceli 316L. Přívěsek ve tvaru obráceného kříže +  řetízek typu Anker o síle 3 mm. Délka řetízku je 55 cm. Řetízek lze na požádání zkrátit. Rozměr kříže (bez závěsného očka) je 4 x 3&nb..
666Kč
Tuto sadu z leštěné chirurgické oceli 316l tvoří přívěsek + kouličkový řetízek o síle 3 mm. Délka: 60 cm. Řetízek lze na požádání zkrátit. Rozměr kříže (bez závěsného očka) je 5,5 x 3,5 cm. Maximální doporučená šířka řetízku pro v..
666Kč
×
×
×
×
×
×
×