OCELOVÉ PŘÍVĚSKY

Ocelové přívěšky vyrobené z chirurgické oceli 316L.

Zobrazit: seznam mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Šperková sada, kombinace exotického dřeva a chirurgické oceli. Přívěsek s vyobrazením vlčí hlavy je oboustanně vyřezán z exotického dřeva ZEBRANO. Velikost přívěsku (průměr kruhu) je 4,5 cm. Pletený řetízek z chirurgické oceli v l..
990Kč
Šeperkovou sadu tvoří odlévaný přívěsek ve tvaru kříže z chirurgické oceli v leštěném provedení + řetízek Hádě o síle 3 mm. Délku řetízku si určíte v kolonce: DOSTUPNÉ VATIANTY. Velikost kříže je 6,5 cm na výšku a 4 cm na šířku. Průvlek na ..
650Kč
Tuto šperkovou sadu tvoří originální vyřezávaný přívěsek ve tvaru buvolí lebky (Zebrano dřevo) + řetízek z leštěné chirurgické oceli vzoru Anker. Velikost přívěsku je 3 cm na výšku a 5 cm na šířku (rozpětí paroží). Síla řetízku je 4&nb..
890Kč
Sada z chirurgické oceli 316L, kterou tvoří přívěsek + kuličkový řetízek v černé barvě. Kombinace černé a leštěné povrchové úpravy. Rozměr kříže (bez závěsného očka) je 5 x 3 cm. Šířka řetízku: 2,4 mm. Délka řetízku: 60  cm.&..
666Kč
Odlévaný přívěsek z leštěné chirurgické oceli. Velikost 4,5 x 3,5 cm. Vnitřní průměr závěsného očka (maximální doporučená šířka řetízku): 5 mm.  ..
550Kč
Šperková sada, kterou tvoří originální, vyřezávaný přívěsek z Červeného Cedru, vybrazující strom YGGDRASIL. Tento strom symbolizuje propojení všech devíti světů  ze severské mytologie. Rozměr přívěsku (průměr kruhu): 4,8cm. Přívěs..
990Kč
Tuto šperkovou sadu tvoří originální přívěsek ve tvaru sekery slovanského boha Peruna, vyrobený z tygřího dřeva a ocelový řetízek. Rozměr sekery je na šířku 2,2 cm (šířka ostří sekery). Výška přívěsku je 5,1 cm. Šířka průvleku (ma..
890Kč
Šperková sada, kombinace dřeva a chirurgické oceli. Přívěsek ve tvaru Triquetry, vyrobený ze dřeva (Eben Amara) a ocelový řetízek Celtic. Rozměr Triquetry (bez závěsného očka) je 4,3 cm. Šířka průvlekového očka (maximáln..
990Kč
Výrobce: EXEED
Tuto šperkovou sadu z leštěné chirurgické oceli tvoří přívěsek zn.EXEED, který je osazen kamenem čiré barvy (synt.zirkon) + řetízek hádě 1 mm. Velikost přívěsku je 3,5 cm na výšku a 2,4 cm na šířku. Velikost kamene je 5 mm. Vnitřní průvlek ..
450Kč
Náhrdelník vyrobený v kombinaci chirurgické oceli a dvou druhů exotických dřevin. Přívěsek je vyroben z Tygřího dřeva a Červeného Cedru. Samotný symbol Valknut který tvoří střed přívěsku je vyřezán z Tygřího dřeva a prstenec do kterého je tento symbo..
1 390Kč
Šperková sada, kterou tvoří řetízek z chirurgické oceli a originální vyřezávaný přívěsek z exotického dřeva Zebrano. Přívěsek zobrazuje symboly zvěrokruhu, spojené se smbolem slunce. Očko a řetízek z chirurgické oceli 316l v leštěném proved..
990Kč
Šperková sada, která se skládá z ocelového řetízku a originálního přívěsku ve tvaru kladiva Mjolnir, severského boha Thora. Přívěsek je ručně vyřezaný z Palisandru (druh exotického dřeva). Řetízek a závěsný kru..
890Kč
Šperková sada, kterou tvoří originální přívěsek ve tvaru figurky slovanského bůžka, jenž se nazývá Domovoj s řetízkem z chirurgické oceli. Domovoj je bůžek domácí, hlídá bydlení a pohodu v domě. Bůžek drží symbol Kolovrat, který&n..
1 390Kč
Výrobce: EXEED
Odlévaný přívěsek z chirurgické oceli ve tvaru štítu, do jehož zadní části se zasunuje meč. Na štítu je vyobrazena hlava lva. Meč drží v přívěsku velmi dobře a navíc je jištěn řetízkem. Rozměr štítu je 4 cm na výšku a 2,3 cm na šířku. Samot..
490Kč
Výrobce: EXEED
Nádherný odlitek z leštěné chirurgické oceli ve tvaru draka. Drak je krásně zpracován z obou stran. Velikost draka je 5 cm x 4 cm. Velikost očka (maximální doporučená šířka řetízku): 5 mm. ..
490Kč
Výrobce: EXEED
Náhrdelník vyrobený z chirurgické oceli v leštěném provedení. Do přívěsku ve tvaru křídel je vsazen kámen v tvaru srdce (syntetický zirkon). Velikost přívěsku (rozpětí křídel) je 2,8 cm. Velikost kamínku je 5 mm. Šířka řetízku je 1,5 mm. Náhrdelník l..
390Kč
Šperková sada, kterou tvoří originální přívěsek ve tvaru kladiva Mjolnir, patřící severskému bohu Thorovi. Přívěsek je vyrobený z exotického dřeva Ziricote. Řetízek a závěsný kruh jsou z leštěné  chirurgické oceli. Řetízek o síle 3 mm ..
890Kč
Šperková sada kterou tvoří originální přívěsek ve tvaru symbolu, který se jmenuje Perunova Hvězda, vyrobený z exotického dřeva Ziricote a ocelový řetízek Celtic. Rozměr přívěsku (průměr kruhu) je 4 cm.  Přívěsek je precizně vyřezá..
890Kč
Odlévaný přívěsek ve tvaru kříže z chirurgické oceli v leštěném provedení. Velikost kříže bez závěsného očka) je 6,8 cm na výšku a 3,4 cm na šířku. Maximální doporučená šířka řetízku je 7 mm. ..
450Kč
Šperková sada kterou tvoří originální přívěsek slovanského symbolu zvaného Bodlák Štěstí, vyrobený z exotického dřeva (Tygří dřevo) a ocelový řetízek Rings o síle 3mm. Rozměr přívěsku je  3 x 3 cm. Přívěsek je oboustranný, tedy je iden..
890Kč
Šperková sada kterou tvoří originální přívěsek slovanského symbolu zvaného Kolovrat, vyrobený z exotického dřeva (Ziricote) a ocelový řetízek typu Celtic. Rozměr přívěsku (průměr kruhu): 3,5 cm. Přívěsek je oboustranný, tedy je identicky vy..
890Kč
Odlévaný přívěsek ve tvaru kříže z chirurgické oceli v leštěném provedení. Velikost kříže na výšku (bez závěsného očka) je 5,5 cm. Šířka je 4 cm. Kříž je ze zadní strany taktéž leštěný, ale je hladký a bez ornamentu. Maximální doporuče..
450Kč
Šperková sada, kterou tvoří originální přívěsek ve tvaru Thorova kladiva Mjolnir, vyrobený z exotického dřeva (tygří dřevo) a ocelový řetízek Celtic. Rozměr přívěsku na výšku (bez závěsného očka): 4 cm. Šířka: 3 cm. Tloušťka: 7 mm..
890Kč
Šperková sada, kterou tvoří originální přívěsek na němž je vyobrazen symbol Triskelion, vyrobený z exotického dřeva (Padouk dřevo) a ocelový řetízek Rings o síle 2 mm. Rozměr přívěsku (průměr kruhu): 3 cm. Přívěsek byl po dokončen..
890Kč
×
×
×
×
×
×
×