OCELOVÉ PŘÍVĚSKY

Ocelové přívěšky vyrobené z chirurgické oceli 316L.

Zobrazit: seznam mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Tuto sadu z chirurgické oceli tvoří odlévaný přívěsek znaku Lucifera, který obepíná had. Velikost přívěsku (průměr kruhu) je 4,5 cm. Řetízek v černé barvě o síle 3mm je v délce 55 cm a lze jej případně na požádání zkrátit.  ..
666Kč
Šperková sada, kterou tvoří originální přívěsek na němž je vyobrazen symbol Triskelion, vyrobený z dubového dřeva a ocelový řetízek Rings o síle 2 mm. Rozměr přívěsku (průměr kruhu): 3 cm. Přívěsek byl po dokončení ošetřen dřevařským l..
990Kč
Opravdu krásný přívěsek - odlitek čarodějnice na koštěti, vyrobený z chirurgické oceli v sadě s řetízkem. Přívěsek čarodějnice má rozměry 4 cm na výšku a 3,5 na šířku. Je možno zakoupit buď samostatný přívěsek, nebo s řetízkem, jehož délku lze z..
450Kč
Krásně provedený odlitek z chirurgické oceli 316l, znázorňující severského boha Odina a jeho dva posly, krkavce jménem Huginn a Muninn. Přívěsek je o rozměru 3,5 cm na výšku (bez závěsného očka) a 2 cm na šířku. Přívěsek lze zakoupit buď s řetíz..
390Kč
Velmi detailně propracovaný odlitek z chirurgické oceli znázorňující dva propletené draky. Velikost přívěsku (bez závěsného očka) je 5 cm na výšku a 4,2 cm na šířku(rozpětí křídel). Přívěsek lze zakoupit buď samostatně, nebo s  pleteným řetízkem..
390Kč
Náhrdelník z chirurgické oceli, který tvoří řetízek (kulaté hádě) o síle 3 mm a velmi pěkný odlitek pentagramu, který je propleten hadem. Velikost přívěsku (průměr kruhu) je 3,5 cm.  Vnitřní velikost závěsného očka (maximální dopo..
666Kč
Sada z chirurgické oceli 316L, kterou tvoří přívěsek + řetízek. Rozměr kříže (bez závěsného očka) je 3 x 2,5 cm. Šířka řetízku: 2,4 mm. Délka řetízku: 60  cm. (lze na požádání zkrátit). Maximální doporučená šířka řetízku pro volný..
666Kč
Sada z chirurgické oceli 316L, kterou tvoří přívěsek + řetízek. Kombinace černé a leštěné povrchové úpravy se syntetickým zirkonem, který je vazen uprostřed kříže. Rozměr kříže (bez závěsného očka) je 3,5 x 3 cm. Šířka řetízku: 2&..
666Kč
Precizně provedený odlitek z leštěné chirurgické oceli ve tvaru Smrtihlava. Přívěsek tohoto motýla je o velikosti 4,5 cm na délku (výška přívěsku bez závěsného očka) a 6 cm na šířku (rozpětí křídel). Přívěsek lze koupit  samostatn..
450Kč
Výrobce: EXEED
Pozlacený ocelový náhrdelníku zn.EXEED s přívěškem ve tvaru srdce.  Šířka řetízku je 0,7 cm. Délka: 50 cm. Velikost přívěšku je 2 x 2 cm. Náhrdelník lze na požádání zkrátit. ..
590Kč
Nádherný odlitek bájného ptáka Fénixe, odlévaný z chirurgické oceli. Prodloužený ocas je pohyblivý ze strany na stranu a dodává tomuto přívěsku jedinečný šmrnc. Je to velmi výrazný šperk hodící se i do dekoltu. Velikost přívěsku je na výšku..
550Kč
Přívěsek z chirurgické oceli, Thorovo kladivo Mjolnir, ve skutečně malém, přesto však velmi detailním zpracování. Kladivo je nádherný odlitek jež má z každé strany jinak zpracovaný ornament. Kladivo lze zakoupit jak samo..
450Kč
Náhrdelník vyrobený z leštěné chirurgické oceli, který tvoří přívěsek a řetízek. Přívěsek z leštěné chirurgické oceli - strom života, je osazen kameny čiré barvy (synt.zirkony). Velikost přívěsku (stromu) je 2 cm.  ..
450Kč
Náhrdelník vyrobený z leštěné chirurgické oceli, který tvoří přívěsek a řetízek. Přívěsek z leštěné chirurgické oceli - strom života, je osazen kameny čiré barvy (synt.zirkony). Velikost přívěsku (průměr kruhu) je 2 cm. ..
450Kč
Amulet Odinovo kopí, vyrobený z chirurgické oceli 316L. Z jedné strany symbol Valknut (Odinův uzel) a z druhé strany symbol Vegvisir (ochranný symbol). Na horní straně kde je průvlekové očko je vyobrazen Odin. Velik..
390Kč
Odlévaný přívěsek z chirurgické oceli ve tvaru lišky. Velikost na výšku (bez závěsného očka) je 4,2 cm a 2,8 cm na šířku. Očko může pojmout řetízek o síle 4 mm.  ..
390Kč
Odlévaný amulet ve tvaru štítu s runovým mečem z chirurgické oceli 316L.  Velikost amuletu (průměr štítu) je 4 cm. Délka přívěsku (délka meče se závěsným očkem) je 7,5 cm. Závěsné očko může pojmout řetízek o maximálním průměru 4&n..
450Kč
Amulet vyrobený z chirurgické oceli 316L. Okraje amuletu obepíná mořský had Jörmungandr (Midgardsormr). Z jedné strany je vyobrazen symbol Valknut (Odinův uzel) a z druhé strany symbol Vegvisir (ochranný symbol). Velikost amu..
450Kč
Zdařile provedený odlitek -  přívěsek z chirurgické oceli 316L ve tvaru Heavy Metalového bubáka. Velikost přívěsku je 4 cm na výšku a 3,8 cm na šířku. Velikost průvleku pro řetízek (max.doporučená šířka řetízku) je 4 mm. Řetízek o šířce 4 mm typ..
590Kč
Tuto šperkovou sadu tvoří velmi zdařile odlévaný přívěsek z chirurgické oceli a řetízek. Šperk je inspirován přívěskem z legendárního fantasy filmu Nekonečný Příběh (Neverending Story).  Auryn (Órin) je o velikosti 4 cm na šířku  ..
590Kč
Tuto šperkovou sadu tvoří přívěsek z leštěné chirurgické oceli a řetízek celtic. Přívěsek zobrazuje symbol triskelion v kruhu se symbolem triquetra uprostřed. Velikost přívěsku (průměr kruhu) je 3,5 cm. Závěsné očko může pojmout řetízek o maximá..
490Kč
Nádherně provedený odlitek havrana z leštěné chirurgické oceli. Odlitek je oboustranný viz fotografie. Velikost přívěsku je 2,5 cm na výšku a na sířku (rozpětí křídel havrana) je 5 cm. Průvlekové očko pojme řetízek o maximálním průměru 4 mm..
450Kč
Výrobce: EXEED
Náhrdelník z leštěné chirurgické oceli 316L. Přívěsek ve tvaru kostěného srdce je o velikosti cca 2,5 cm je přímo napojen na velmi jemný řetízek o síle 1 mm.  Délku náhrdelníku lze určovat pomocí karabinky, která se zapíná do koncových oček řetí..
390Kč
Výrobce: EXEED
Velmi jemný náhrdelník (vhodný též pro děti), který je složen z řetízku o síle 1mm a přívěsku ve tvaru čtyřlístku (složen ze čtyř srdíček). Přívěsek je o velikosti 1 cm. Délka řetízku je 40 - 46 cm (možno nastavit pomocí koncových oček do k..
290Kč
×
×
×
×
×
×
×