OCELOVÉ PŘÍVĚSKY

Ocelové přívěšky vyrobené z chirurgické oceli 316L.

Zobrazit: seznam mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Zdařile provedený odlitek -  přívěsek z chirurgické oceli 316L ve tvaru Heavy Metalového bubáka. Velikost přívěsku je 4 cm na výšku a 3,8 cm na šířku. Velikost průvleku pro řetízek (max.doporučená šířka řetízku) je 4 mm. Řetízek o šířce 4 mm typ..
590Kč
Tuto šperkovou sadu tvoří velmi zdařile odlévaný přívěsek z chirurgické oceli a řetízek. Šperk je inspirován přívěskem z legendárního fantasy filmu Nekonečný Příběh (Neverending Story).  Auryn (Órin) je o velikosti 4 cm na šířku  ..
590Kč
Tuto šperkovou sadu tvoří přívěsek z leštěné chirurgické oceli a řetízek celtic. Přívěsek zobrazuje symbol triskelion v kruhu se symbolem triquetra uprostřed. Velikost přívěsku (průměr kruhu) je 3,5 cm. Závěsné očko může pojmout řetízek o maximá..
490Kč
Nádherně provedený odlitek havrana z leštěné chirurgické oceli. Odlitek je oboustranný viz fotografie. Velikost přívěsku je 2,5 cm na výšku a na sířku (rozpětí křídel havrana) je 5 cm. Průvlekové očko pojme řetízek o maximálním průměru 4 mm..
450Kč
Výrobce: EXEED
Náhrdelník z leštěné chirurgické oceli 316L. Přívěsek ve tvaru kostěného srdce je o velikosti cca 2,5 cm je přímo napojen na velmi jemný řetízek o síle 1 mm.  Délku náhrdelníku lze určovat pomocí karabinky, která se zapíná do koncových oček řetí..
390Kč
Výrobce: EXEED
Velmi jemný náhrdelník (vhodný též pro děti), který je složen z řetízku o síle 1mm a přívěsku ve tvaru čtyřlístku (složen ze čtyř srdíček). Přívěsek je o velikosti 1 cm. Délka řetízku je 40 - 46 cm (možno nastavit pomocí koncových oček do k..
290Kč
Výrobce: EXEED
Dvojitý přívěsek ve tvaru puzzle, pro dva. Kombinace černé a leštěné oceli. Velikost přívěsku (pokud jsou obě půlky spojené) je 3,5 cm na délku a 2 cm na výšku (bez závěsného očka. Jeden díl je tedy o rozměru 2,5 x 2 cm. Závvěsná očka pojmou řetízek ..
350Kč
Výrobce: EXEED
Odlévaný přívěsek ve tvaru samopalu, vyrobený z leštěné chirurgické oceli. Přívěsek je poměrně velký, oboustranný odlitek a je z obou stran stejně zpracován jako na fotografii. Velikost přívěsku je 7,5 cm na délku a 3 cm na v..
450Kč
Ocelový přívěsek v leštěném provedení v kombinaci se syntetickým kamenem (imitace černé perleti). Rozměr 3 cm na šířku a 2,5 cm na výšku. Velikost závěseného očka (max.doporučená šířka řetízku): 3,5 mm. ..
290Kč
Šperková sada, kterou tvoří originální přívěsek ve tvaru Thorova kladiva Mjolnir, vyrobený z Ebenového dřeva a ocelový řetízek Anker o síle 3 mm. Jedná se o oboustrannou dřevořezbu, tedy z obou stran je vyřezáno kladivo stejně. Ro..
890Kč
Originální náhrdelník vyrobený v kombinaci dřeva a chirurgické oceli. Krkavčí lebka která je vyřezána ze Stabilizovaného Javoru má délku 6 cm a široká je 2,8 cm. Přívěsek byl po dokončení zalakován dřevařským lakem. Řetízek z chir..
990Kč
Tuto šperkovou sadu z chirurgické oceli tvoří precizně provedený odlitek ve tvaru hada a řetízek. Velikost přívěsku je 4 cm na délku a 2,5 cm na šířku. Závěsným očkem lze provléci řetízek o maximální šířce 4 mm.&nbs..
390Kč
Velmi precizně provedený odlitek z chirurgické oceli ve tvaru pavouka. Přívěsek je detailně propracován ze všech stran viz fotografie. Velikost pavouka je 4 cm na výšku a 4 cm na šířku (včetně nohou). Vnitřní průměr závěsného očka (max.doporučen..
490Kč
Náhrdelník z chirurgické oceli, který tvoří řetízek (kulaté hádě) o síle 3 mm a velmi pěkný odlitek Baphometa v kombinaci s Leviathanovou pečetí (na druhé straně přívěsku viz foto). Velikost přívěsku (průměr kruhu) je 3,5 cm.  Vnitřní ..
666Kč
Originální náhrdelník s přívěskem lebky. Přívěsek ve tvaru lebky je vyřezaný z jeleního paroží a je osazen očkem z chirurgické oceli. Pletená kůže o průměru 4 mm je zakončena koncovými náboji a karabinkou z chirurgické oceli...
990Kč
Tuto sadu tvoří pěkně provedený odlitek přívěsku z chirurgické oceli ve tvaru Thorova kladiva (Mjolnir) + pletený řetízek typu Celtic. Síla řetízku je 3 mm (délka dle výběru v kolonce: Dostupné Varianty). Kladivo je nádherně prove..
590Kč
Nádherný odlitek želvy z leštěné chirurgické oceli. Velikost želvy je 5 cm na délku a 4,5 cm na šířku. Velijkost průvlekového očka (maximální doporučená šířka řetízku) je 4 mm.  ..
550Kč
Nádherný odlitek z chirurgické oceli ve tvaru dračí hlavy. Přívěsek je rozměrově cca 3,5 cm x 3,5 cm. Velikost závěsného očka (maximálné doporučená velikost řetízku) je 4 mm.  ..
490Kč
Originální náhrdelník s přívěskem druida. Přívěsek ve tvaru druida, vyřezaný z jeleního paroží je osazen očkem z chirurgické oceli. Pletená kůže o průměru 4 mm je zakončena koncovými náboji a karabinkou z chirurgické oceli. Délka ..
990Kč
Tuto sadu z chirurgické oceli 316L tvoří přívěsek + řetízek. Kombinace černé a leštěné povrchové úpravy. Rozměr kříže (bez závěsného očka) je 4,5 x 3 cm. Šířka řetízku: 2 mm. Délka řetízku: 60  cm. Maximální doporučená šířka ..
666Kč
Odlévaný přívěsek z chirurgické oceli v leštěném provedení s vyobrazením havrana ve zdobeném kruhu. Velikost přívěsku (průměr kruhu) je 3,8 cm a rozpětí křídel havrana je 4,8 cm. Průvlekové očko pojme řetízek o maximálním průměru 4,5 mm. Přívěsek lze..
450Kč
Šperková sada kterou tvoří originální přívěsek symbolu zvaného Kolovrat ze dřeva (ořech) a ocelový řetízek typu Celtic. Rozměr přívěsku (průměr kruhu): 4 cm. Přívěsek je oboustranný a je vyřezán stejně i z druhé strany.  Přív..
890Kč
Amulet Valknut / Vegvisir z chirurgické oceli o velikosti 2,5 cm (průměr kruhu) a řetízek. Amulet je z přední strany kde je vyobrazen symbol Valknut (Odinův uzel) leštěný a z druhé strany s vyobrazením symbolu Vegvisir je matný. Závěsné očko můž..
390Kč
Přívěsek z leštěné chirurgické oceli, strom života, který je osazen kameny čiré barvy. Velikost přívěsku (průměr kruhu): 3,7 cm. Vnitřní velikost závěsného očka (maximální doporučená šířka řetízku): 4 mm. Přívěsek lze zakoupit s ř..
490Kč
×
×
×
×
×
×
×