OCELOVÉ PŘÍVĚSKY

Ocelové přívěšky vyrobené z chirurgické oceli 316L.

Zobrazit: seznam mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Výrobce: EXEED
Elegantní sada která zahrnuje náušnice a přívěsek s řetízkem. Kombinace leštěné chirurgické oceli do níž jsou vsazeny kamínky čiré barvy (synt.zirkony). Velikost Přívěsku (bez závěsného očka): 2,3 cm. Velikost Náušnic: 1..
690Kč
Náhrdelník zn. EXEED s přívěškem ve tvaru slunce a se zirkonem. Kombinace matovaného a leštěného povrchu. Délka: 50 cm. Řetízek lze na požádání zkrátit. ..
590Kč
Přívěsek z chirurgické oceli ve tvaru destičky se vzorem šachovnice. Kombinace leštěného a pískovanévho povrchu. Rozměr destičky je 3 x 2 cm. Max. doporučená šířka řetízku je 4,5 mm...
120Kč
Ocelový přívešek zn.EXEED v kombinaci oceli a bílé glazury, která je zapuštěna v ornamentu. Hvězda o průměru: 2,5 cm...
450Kč
Ocelový přívešek zn.EXEED v kombinaci leštěné oceli a černé glazury, která je zapuštěna v ornamentu. Hvězda o průměru: 2,5 cm...
450Kč
Ocelový přívešek zn.EXEED v kombinaci oceli a bílé glazury, která je zapuštěna v ornamentu. Kruh o průměru: 3,2 cm. K Přívěšku lze do sady dokoupit Naušnice zn.EXEED - White I. ..
390Kč
Výrobce: EXEED
Náhrdelník zn.EXEED vyrobený z chirurgické oceli s ocelovým přívěškem pout. Pouta jsou funkční a dají se otevřít. Velikost pout je 2 cm x 1,8 cm. Délka náhrdelníku je 50 cm. Šířka oček řetízku je 6 mm. Náhrdelník lze na požádání zkrátit. ..
590Kč
Ocelový přívešek v leštěném provedení zn.Andre Nicol osazený kameny (zirkony). Výška přívěšku bez očka: 3,3 cm. Šířka: 1,5 cm. ..
290Kč
Ocelový přívešek ve tvaru kříže v leštěném provedení osazený Swarovskými kameny. Výška přívěšku: 3,7 cm. Šířka: 2,6 cm. ..
750Kč
Ocelový přívešek ve tvaru pout. !! Pouta jsou funkční !! Výška přívěšku: 3,4 cm. Šířka: 3,2 cm. ..
350Kč
Ocelový přívešek ve tvaru měsíce v kombinaci oceli a bílé glazury, která je zapuštěna v ornamentu. Výška přívěšku: 3,7 cm. Šířka: 2 cm...
390Kč
Ocelový přívešek v leštěném provedení ve tvaru listu. Výška: 3,2 cm. Šířka: 2,8 cm. ..
250Kč
Ocelový přívešek zn.EXEED v kombinaci oceli a černé glazury, která je zapuštěna v ornamentu. Výška přívěšku: 3,2 cm. Šířka: 2,5 cm. K přívěšku lze do sady pořídit Naušnice zn.EXEED - Black II ..
450Kč
Odlévaný přívěšek z chirurgické oceli ve tvaru lebky Leoparda. Čelist se otvírá (dle foto č.2). Velikost přívěšku bez závěsného očka je 4,5 cm, x 2,5 cm. Vnitřní velikost očka (maximální doporučená šířka řetízku) je 8 mm. ..
650Kč
Leštěný ocelový přívěšek ve tvaru trsátka s logem Guns n´ Roses. Velikost trsátka je 3,5 cm na výšku a 3 cm na šířku. Maximální doporučená velikost (šířka) řetízku: 3,5 mm.  ..
250Kč
Přívěšek vyrobený z chir. oceli v kombinaci matovaného a leštěného povrchu. V přívěšku jsou zapuštěna 4 ocelová lanka v černé barvě. Průměr kruhu: 3 cm...
450Kč
Odlévaný přívěšek z chirurgické oceli ve tvaru Thorova kladiva. Výška přívěšku: 4,8 cm. Šířka přívěšku: 3,5 cm. Vnitřní průměr průvleku (max.doporučená šířka řetízku kulatého průžez): 7 mm. Maximální doporučená šířka řetízku hranatého průře..
450Kč
Masivní odlévaný přívěšek z ušlechtilé oceli 316L ve tvaru motocyklového V motoru. Přívěšek je vysoký 4,5 cm a široký 3,8 cm. ..
490Kč
Přívěšek z chirurgické oceli ve tvaru srdce, v kombinaci s fimo hmotou a kameny (zirkony). Ornament z fimo hmoty je zalitý v pryskyřici, kameny jsou vsazeny do bílé pěny. Výška přívěšku (bez závěsného očka): 3,5 cm. Šířka: 3,5 cm. ..
490Kč
×
×
×
×
×
×
×