OCELOVÉ PŘÍVĚSKY

Ocelové přívěšky vyrobené z chirurgické oceli 316L.

Zobrazit: seznam mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Přívěsek z chirurgické oceli v leštěném provedení s pískovaným ornamentem. Velikost kříže je 6 x 4 cm. Velikost průvlekového očka (maximální doporučená šířka řetízku): 4 mm. ..
450Kč
Výrobce: PRIM
Přívěsek vyrobený z chirurgické oceli s vyobrazením vlčí hlavy. Velikost amuletu (průměr kruhu): 4,5 cm. velikost závěsného očka (maximální doporučená šířka řetízku): 4 mm. ..
450Kč
Výrobce: PRIM
Krásně provedený odlitek ještěrky z chirurgické oceli 316L v leštěném provedení. Velikost ještěrky je 4,5 x 3 cm. Velikost závěsného očka(maximální šířka řetízku): 4 mm.  ..
450Kč
Přívěsek vyrobený z chirurgické oceli 316L. Rozměr kříže (bez závěsného očka) je 6 x 4 cm. Maximální doporučená šířka řetízku pro volný průchod závěsným očkem je 6 mm. ..
666Kč
Tuto sadu z leštěné chirurgické oceli 316l tvoří přívěsek + řetízek. Rozměr kříže (bez závěsného očka) je 4,5 x 2,5 cm. Šířka řetízku: 3 mm. Délka řetízku: 55 cm. Maximální doporučená šířka řetízku pro volný průchod závěsným očkem je 4..
666Kč
Krásný odlitek z leštěné chirurgické oceli 316L ve tvaru buvolí lebky. Rozměr lebky je na výšku 3,6 cm a rozpětí rohů je 6,2 cm. Ze zadní strany přívěsku (v kořenech rohů) jsou dvě průvleková očka jimiž se provléká řetízek. Maximální doporu..
450Kč
Velice zdařilí odlitek z  leštěné chirurgické oceli ve tvaru netopýra. Figura netopýra je kompletně vymodelována (i ze zadní strany). Rozměr netopýra je 7 cm (rozpětí křídel v nejširším místě) a výška přívěsku je 6 cm. Velikost očka pro řetízek ..
450Kč
Výrobce: EXEED
Ocelový přívěsek v leštěném provedení v podobě žiletky. Rozměr přívěsku je 3,5 x 2 cm. Šířka pruvlekového očka (maximální doporučená šířka řetízku) je 4 mm. ..
250Kč
Odlévaný ocelový přívěsek z leštěné chiruirgické oceli ve tvaru orla. Velikost přívěsku je cca 4,5 x 4,5 cm. Ze zadní strany pívěsku (na každé, křídle) jsou dvě průvleková očka pro řetízek. Velikost oček (max.šířka řetízku) je cca 5 mm. Doporučená ší..
450Kč
Tuto šperkovou sadu tvoří přívěsek + řetízek. Přívěsek i řetízek jsou vyrobeny z leštěné chirurgické oceli. Přívěsek znázorňující oko boha Hora. Velikost (kruh) bez závěsného očka: 3,5 cm. Řetízek o síle 3 mm a délce 60 cm lze na požád..
550Kč
Odlévaný přívěšek ve tvaru lebky, vyrobený z chirurgické oceli 316L se vsazenými kameny černé barvy. Rozměr lebky je 3,5 cm x 2,3 cm. Vnitřní průměr průvlekového očka je 5mm. ..
550Kč
Nádherně provedený odlitek z leštěné chirurgické oceli ve tvaru boty. Velikost boty na délku: 4,2 cm. Šířka: 1,5 cm. Očko pojme řetízek o šířce 4 mm. Některé typy řetízků mohou mít i větší průměr (kupříkladu u některých typů řetízku an..
450Kč
Oditek z chirurgické oceli 316L v podobě přívěsku draka. Velikost přívěsku je 5 x 3,7 cm.  Očko je schopno pojmout řetízek maximálně o síle 6 mm.  ..
390Kč
Poměrně větší odlévaný přívěsek z chirurgické oceli ve tvaru lebky. Velikost na šířku je 3,5 cm. Výška přívěsku bez závěsného očka je 5,5 cm. Vnitřní velikost očka pro průvlek řetízku je 6 mm. Některé typy řetízků mohou mít i větší prů..
490Kč
Odlévaný přívěšek z chirurgické oceli ve tvaru Thorova kladiva Mjolnir. Výška přívěšku: 6 cm. Šířka přívěšku: 4 cm. Vnitřní průměr průvleku pro řetízek (max. šířka řetízku): 8 mm. ..
450Kč
Sada vyrobená z chirurgiceké oceli 316L, kterou tvoří odlévaný přívěsek ve tvaru kruhu s vyobrazením severských run + pletený řetízek o šířce 3 mm a délce 60 cm. Kruh o průměru 3,5 cm je z obou stran proveden zcela identicky. ..
590Kč
Tuto náhrdelníkovou sadu tvoří 3 lebky z leštěné chirurgické oceli, kterými je provlečena černá hladká kůže o kulatém průměru 2,5 mm. Jedna větší lebka je doplněna o dvě menší lebky, které jsou po stranách. Malé lebky mají rozměr ..
490Kč
Šperková sada z leštěné chirurgické oceli, kterou tvoří zdobená vikingská sekera + řetízek o šířce 3 mm. Na sekeře jsou vyobrazeni poslové severského boha Odina: vlk a havran. Na vrcholu je symbol Valknut. Velikost sekery je 3,5 x 4 cm..
590Kč
Tuto sadu vyrobenou z leštěné chirurgické oceli 316L, tvoří Přívěsek Thotrova Kladiva + Řetěz s dračími hlavami. Délka řetězu je 65 cm a šířka 0,8 cm. Velikost Thorova kladiva Mjolnir:  5,5 x 4 cm. Vnitřní průměr pr..
1 190Kč
Výrobce: PRIM
Dvojitý přívěsek znázorňující protiklady Jin-Jang. Velikost (průměr kruhu) je 2,5 cm. Velikost závěsného očka (max.doporučená šířka řetízku): 4 mm. ..
350Kč
Výrobce: EXEED
Elegantní náhrdelník vyrobený z leštěné chirurgické oceli 316L. Do přívěsku znázorňujícího ležatou osmičkou nekonečno,  jsou vsazeny kameny čiré barvy (synt.zirkony). Celkově je náhrdelník velmi jemně a decentně proveden. Velikost osmi..
490Kč
Výrobce: PRIM
Odlévaný přívěsek z chirurgické oceli ve tvaru basové kytary. Velikost: 5,5 x 2 cm. Velikost závěsného očka (maximální doporučená šířka řetízku): 4,5 mm. ..
450Kč
Výrobce: PRIM
Odlévaný přívěsek znázorňující strom života, vyrobený z leštěné chirurgické oceli. Velikost přívěsku (průměr kruhu): 2,5 cm. Vnitřní velikost závěsného očka (maximální doporučená šířka řetízku): 3 mm. ..
350Kč
Odlévaný přívěšek z chir.oceli ve tvaru motokrosové motorky v leštěném provedení. Výška (bez závěsného očka): 4 cm. Šířka: 2,3 cm. Velikost průvlekového očka (max.doporučená šířka řetízku): 4 mm. ..
450Kč
×
×
×
×
×
×
×