OCELOVÉ PŘÍVĚSKY

Ocelové přívěšky vyrobené z chirurgické oceli 316L.

Zobrazit: seznam mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Šperková sada, kterou tvoří originální přívěsek ve tvaru Thorova kladiva Mjolnir, vyrobený z exotického dřeva (tygří dřevo) a ocelový řetízek Celtic. Rozměr přívěsku na výšku (bez závěsného očka): 4 cm. Šířka: 3 cm. Tloušťka: 7 mm..
890Kč
Šperková sada, kterou tvoří originální přívěsek na němž je vyobrazen symbol Triskelion, vyrobený z exotického dřeva (Padouk dřevo) a ocelový řetízek Rings o síle 2 mm. Rozměr přívěsku (průměr kruhu): 3 cm. Přívěsek byl po dokončen..
890Kč
Výrobce: EXEED
Tuto elegantní šperkovou sadu z leštěné chirurgické oceli tvoří přívěsek ve tvaru hvězdičky, osazený kamenem bílé barvy (syntetický zirkon) + Řetízek. Hvězdička má rozměr 3 x 3 cm. Řetízek je o kulatém průměru (síle) 1,5 mm. Délka řetí..
390Kč
Odlévaný přívěsek z leštěné chirurgické oceli ve tvaru Eso karty s vyobrazením železného kříže a lebky. Velikost karty je na výšku 4 cm (bez závěsného očka) a na šířku 2,5 cm. Vojenský kuličkový řetízek o síle 2,4 mm je dlouhý 55 cm. Vojenský řetízek..
490Kč
Šperková sada, kterou tvoří originální přívěsek na němž je vyobrazen pentagram a strom života, vyrobený ze dřeva (Mahagonové dřevo) a ocelový řetízek Rings o síle 2 mm. Rozměr přívěsku (průměr kruhu): 4,7cm. Přívěsek byl po dokonč..
890Kč
Šperková sada kterou tvoří originální přívěsek slovanského boha hojnosti Radegasta, vyrobený ze dřeva (Padouk dřevo) a ocelový řetízek typu Anker. Rozměr přívěsku je 3 cm na výšku (bez závěsného očka) a 3 cm na šířku. &n..
790Kč
Tuto sadu z chirurgické oceli 316L tvoří přívěsek + řetízek. Kombinace černé a leštěné povrchové úpravy. Rozměr kříže (bez závěsného očka) je 4 x 3 cm. Šířka řetízku: 2 mm. Délka řetízku: 60  cm. Maximální doporučená šířka ře..
666Kč
Šperková sada kterou tvoří originální přívěsek ve tvaru symbolu, který se jmenuje Perunova Hvězda, vyrobený ze dřeva (Tygří dřevo) a ocelový řetízek Celtic. Rozměr přívěsku (průměr kruhu): 4 cm.  Přívěsek je precizně vyřezán z obou str..
890Kč
Šperková sada kterou tvoří originální přívěsek ve tvaru sekery, vyrobený ze dřeva (Eben) a ocelový řetízek v černé barvě. Rozměr sekery je na šířku 2,2 cm (šířka ostří sekery). Výška přívěsku je 3 cm. Šířka průvleku (maximální doporuče..
790Kč
Tuto sadu tvoří zdařile provedený odlitek přívěsku z chir.oceli ve tvaru Thorova kladiva Mjolnir + řetízek Celtic o síle 3 mm (délka dle výběru v koloncce: Dostupné Varianty). Kladivo je velmi zdařile provedená kopie historického ..
590Kč
Výrobce: EXEED
Přívěsek ve tvaru francouzského klíče, vyrobený z leštěné chirurgické oceli. Klíč je veliký 6 cm na délku a šířka v nejširším místě (hlavice - čelisti) je 2 cm. Na klíči je číslo 316L, což je mezinárodní označení ušlechtilé oceli 316, zvané..
390Kč
Tuto sadu tvoří velmi pěkně provedený odlitek přívěsku z chirurgické oceli ve tvaru Thorova kladiva Mjolnir + řetízek typu Anker. Síla řetízku je 4 mm (délka dle výběru v koloncce: Dostupné Varianty). Kladivo je nádherně provedeno..
590Kč
Sada z leštěné ušlechtilé oceli 316L. Přívěsek ve tvaru obráceného kříže +  řetízek typu Anker o síle 3 mm. Délka řetízku je 55 cm. Řetízek lze na požádání zkrátit. Rozměr kříže (bez závěsného očka) je 4 x 3&nb..
666Kč
Tuto sadu z leštěné chirurgické oceli 316l tvoří přívěsek + kouličkový řetízek o síle 3 mm. Délka: 60 cm. Řetízek lze na požádání zkrátit. Rozměr kříže (bez závěsného očka) je 5,5 x 3,5 cm. Maximální doporučená šířka řetízku pro v..
666Kč
Tuto sadu z leštěné chirurgické oceli 316l tvoří přívěsek + řetízek o síle 3 mm a délce 75 cm. Řetízek lze na požádání zkrátit. Rozměr kříže (bez závěsného očka) je 4,5 x 3 cm. Maximální doporučená šířka řetízku pro volný průchod ..
666Kč
Výrobce: EXEED
Velice decentní a elegantní náhrdelník z leštěné chirurgické oceli, znázorňující strom života. Velikost stromu (průměr kruhu): 2 cm. Šířka řetízku: 1,5 mm. Délku řetízku si lze nastavovat dle potřeby díky koncovým kroužkům, do kterých ..
390Kč
Ocelový odlitek symbolu Valknut + řetízek Celtic 3 mm.  Velikost přívěsku (průměr kruhu): 3 cm. Vnitřní průměr průvlekového očka (maximální doporučená šířka řetízku): 4 mm. Délka řetízku dle výběru v kolonce: Dostupné varianty. ..
590Kč
Přívěsek z chirurgické oceli 316l v leštěném provedení. Velikost kříže je 6 cm na výšku a 4 cm na šířku. Závěsné očko na přívěsku může pojmout řetízek maximálně 5 mm široký. Symbol Anch (Ankh) je symbolem ze starověkého Egypta. Nazýván j..
390Kč
Velmi pěkně provedený odlitek přívěsku z chir.oceli ve tvaru malého Thorova kladiva Mjolnir Kladivo je nádherně provedeno z obou stran. Výška přívěšku je 3,3 cm. Šířka přívěšku: 2,4 cm. Vnitřní průměr průvleku pro řetízek (maximál..
390Kč
Tuto sadu tvoří zdařile provedený odlitek přívěsku z chir.oceli ve tvaru malého Thorova kladiva Mjolnir + Retízek typu Anker o séle 3 mm (délka dle výběru v koloncce: Dostupné Varianty). Kladivo je nádherně provedeno z obou stran. Výška pří..
550Kč
Výrobce: EXEED
Přívěšek vyrobený z leštěné chirurgické oceli se vsazeným kamínkem (synt.zirkon). Přívěšek se zavěšuje na průvlekové očko, které se nachází na zadní straně křídla. Toto závěsné očko je o velikosti vnitřního průměru 4,5 mm. Vážka má rozpětí ..
390Kč
Výrobce: EXEED
Odlévaný přívěsek v leštěném provedení ve tvaru antické přilbice. Přívěsek je 1,5 cm na šířku a 3 cm na výšku (bez závěsného očka). Maximální doporučená šířka řetízku, která pohodlně proklouzne závěsným očkem je 4 mm. Antickou helmici stejného, ne..
390Kč
Ocelový přívešek ve tvaru elektrické kytary. Kombinace leštěné oceli s černou povrchovou úpravou. Rozměr kytary: 5 cm x 2,5 cm. ..
290Kč
Odlévaný přívěšek z chir.oceli ve tvaru motorky. Výška (bez závěsného očka) je 3 cm. Délka motorky: 6 cm. Maximální šířka řetízku která projde závěsným očkem je 4,5 mm. ..
450Kč
×
×
×
×
×
×
×