OCELOVÉ PŘÍVĚSKY

Ocelové přívěšky vyrobené z chirurgické oceli 316L.

Zobrazit: seznam mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Tuto šperkovou sadu tvoří odlitek ve tvaru mandaly + řetízek. Přívěsek i řetízek jsou vyrobeny z leštěné chirurgické oceli. Velikost přívěsku (kruh) bez závěsného očka je3,5 cm. Vnitřní průměr závěsného očka je 4 mm. Řetízek o síle 3&n..
550Kč
Tuto sadu tvoří odlitek ve tvaru lebky rohatého ďábla a řetízek o síle 3 mm. Velikost přívěsku je 3 cm na výšku (bez závěsného očka) a 5 cm na šířku (rozpětí rohů). Očko pro řetízek pojme řetízek o maximální šířce 6 mm. Řetízek se zapínáním na k..
666Kč
Tuto decentní šperkovou sadu z chirurgické oceli 316L tvoří řetízek s přívěsky tří plaměňáků (průvlek skrze přívěsky) a náušnice se zapínáním na puzetu. Řetízek o síle 1,5 mm je v délce 45 cm. Velikost přívěsků je 1,5 cm. Velikost..
390Kč
Odlévaný přívěšek ve tvaru dračího pařátu, svírající kouli černé barvy. Do pařátu jsou taktéž vsazeny tři malé kameny červené barvy. Rozměr pařátu je 2,8 x 2,2 cm. Vnitřní průměr očka je 4,1 mm.  (maximální doporučená šířka řetízku je 4 mm)..
550Kč
Odlitek přívěsku z chir.oceli ve tvaru Thorova kladiva. Veikost 4,5 x 2 cm. Vnitřní průměr průvleku pro řetízek (maximální doporučená šířka řetízku): 4 mm. ..
390Kč
Přívěsek ve tvaru kříže, vyrobený z leštěné chirurgické oceli. Velikost kříže je 4,5 x 3 cm. Velikost průvlekového očka (maximální doporučená šířka řetízku): 3,5 mm. ..
290Kč
Výrobce: EXEED
Velice jemná, elegantní sada z leštěné chirurgické oceli 316L. Sada je složena z náušnic a náhrdelníku. Náhrdelník je tvořen dvojitým řetízkem, na němž jsou přívěsky: srdíčko z oceli (0,7 cm) a perlička (6 mm). Oba ..
450Kč
Výrobce: EXEED
Tuto elegantní sadu z leštěné chirurgické oceli 316L tvoří náušnice a přívěsek s řetízkem. Do  vnitřního prostoru přívěsku je zavěšen kamínek čiré barvy (syntetický zirkon)  Velikost Přívěsku: 2 cm. Velikost náušnic: 1,5 cm. Řetíz..
450Kč
Výrobce: EXEED
Tuto elegantní sadu z leštěné chirurgické oceli 316L tvoří řetízek se třemi přívěsky Zámek, Srdíčko a Klíček osazený kamínkem čiré barvy. Přívěsky jsou na malé karabinc, kterou lze odepnout z řetízku. Řetízek o síle 1,5 mm je dlouhý 60 cm. ..
190Kč
Výrobce: EXEED
Tuto velmi jemnou a elegantní sadu z leštěné chirurgické oceli 316L tvoří náušnice a přívěsek s řetízkem. Kamínek čiré barvy ve tvaru srdíčka, jenž je v prostřed řetízku má rozměr 5 mm. Řetízek o síle 1 mm je možno nastavovat dle potře..
390Kč
Výrobce: EXEED
Tuto elegantní sadu z leštěné chirurgické oceli 316L tvoří náušnice a přívěsek s řetízkem. Do  šperků jsou vsazeny kamínky čiré barvy (synt.zirkony). Velikost Přívěsku: 2 cm. Velikost náušnic: 1,5 cm. Řetízek o síle 1,5 ..
650Kč
Elegantní ocelový náhrdelník z leštěné chirurgické oceli, znázorňující strom života i s kořeny. Do přívěsku je vsazen křišťálek čiré barvy (PRECIOSA crystal). Velikost stromu (průměr kruhu): 2,8 cm. Šířka řetízku je 1,5 mm. Délku ..
490Kč
Přívěšek ve tvaru kříže, vyrobený z leštěné chirurgické oceli, s kamenem černé barvy. Rozpětí ramen kříže 3,3 cm x 4 cm. Velikost očka (maximální doporučená šířka řetízku): 4 mm. ..
450Kč
Odlévaný přívěšek z leštěné chirurgické oceli ve tvaru Thorova kladiva Mjolnir. Výška přívěšku: 3 cm. Šířka přívěšku: 2 cm. Velikost průvleku (max.doporučená šířka řetízku): 4 mm. ..
350Kč
Tuto šperkovou sadu tvoří odlévaný přívěsek z leštěné chirurgické oceli ve tvaru chameleona + náhrdelník z černé pletené kůže o šířce 4 mm a délce 60 cm.  Velikost přívěsku  je 3,5 x 3 cm. Velikost očka (maximální doporučená šířka řetí..
490Kč
Přívěsek z chirurgické oceli v leštěném provedení s pískovaným ornamentem. Velikost kříže je 6 x 4 cm. Velikost průvlekového očka (maximální doporučená šířka řetízku): 4 mm. ..
450Kč
Výrobce: PRIM
Přívěsek vyrobený z chirurgické oceli s vyobrazením vlčí hlavy. Velikost amuletu (průměr kruhu): 4,5 cm. velikost závěsného očka (maximální doporučená šířka řetízku): 4 mm. ..
450Kč
Výrobce: PRIM
Krásně provedený odlitek ještěrky z chirurgické oceli 316L v leštěném provedení. Velikost ještěrky je 4,5 x 3 cm. Velikost závěsného očka(maximální šířka řetízku): 4 mm.  ..
450Kč
Přívěsek vyrobený z chirurgické oceli 316L. Rozměr kříže (bez závěsného očka) je 6 x 4 cm. Maximální doporučená šířka řetízku pro volný průchod závěsným očkem je 6 mm. ..
666Kč
Tuto sadu z leštěné chirurgické oceli 316l tvoří přívěsek + řetízek. Rozměr kříže (bez závěsného očka) je 4,5 x 2,5 cm. Šířka řetízku: 3 mm. Délka řetízku: 55 cm. Maximální doporučená šířka řetízku pro volný průchod závěsným očkem je 4..
666Kč
Krásný odlitek z leštěné chirurgické oceli 316L ve tvaru buvolí lebky. Rozměr lebky je na výšku 3,6 cm a rozpětí rohů je 6,2 cm. Ze zadní strany přívěsku (v kořenech rohů) jsou dvě průvleková očka jimiž se provléká řetízek. Maximální doporu..
450Kč
Velice zdařilí odlitek z  leštěné chirurgické oceli ve tvaru netopýra. Figura netopýra je kompletně vymodelována (i ze zadní strany). Rozměr netopýra je 7 cm (rozpětí křídel v nejširším místě) a výška přívěsku je 6 cm. Velikost očka pro řetízek ..
450Kč
Výrobce: EXEED
Ocelový přívěsek v leštěném provedení v podobě žiletky. Rozměr přívěsku je 3,5 x 2 cm. Šířka pruvlekového očka (maximální doporučená šířka řetízku) je 4 mm. ..
250Kč
×
×
×
×
×
×
×