OCELOVÉ PŘÍVĚSKY

Ocelové přívěšky vyrobené z chirurgické oceli 316L.

Zobrazit: seznam mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Výrobce: ANDRE NICOL
Sada šperků z chirurgické oceli. Přívěsek zn.Andre Nicol vyrobený v kombinaci leštěné a matné povrchové úpravy. je osazen kamenem bílé barvy (synt.zirkon). Vellikost přívěsku (průměr kruhu) je 2,5 cm. Průvlekové očko pojme řetízek o ma..
550Kč
Tuto šperkovou sadu vyrobenou z chirurgické oceli tvoří amulet Vegvisir a řetízek. Amulet z chirurgické oceli má hrubě matnou povrchovou úpravu, která připomíná tmavou patinu. Velikost přívěsku (průměr kruhu) je 3,3 cm. Závěsné očko může po..
590Kč
Dárkový poukaz v hodnotách 250, 500, 750, 1000 a 1500 Kč. Po uhrazení Vámi koupeného poukazu, dostanete email ze kterého si můžete vytisknout poukaz přímo doma. Můžete tedy dárky takto vyřešit na poslední chvíli ;-)  Taktéž Vám však můžeme zalat..
0Kč
Šperková sada kterou tvoří originální přívěsek symbolu zvaného Kolovrat, vyrobený ze dřeva (lipové dřevo) a ocelový řetízek typu Celtic. Rozměr přívěsku (průměr kruhu): 4 cm. Přívěsek je oboustranný viz. foto č.2.  Přívěsek b..
890Kč
Originální šperk, náhrdelník vyrobený v kombinaci tygřího dřeva a chirurgické oceli. Přívěsek vikinské sekery, který je vyroben z tygřího dřeva je velmi zdařilou kopií bronzového originálu z 8. století, který byl nalezen v Dánsku. ..
1 190Kč
Ocelový náhrdelník v černém provedení s obráceným křížem. Velikost kříže je 1,2 x 0,9 cm. Šířka řetízku (velikost kuliček) je 3 mm. Délka: 54 cm. ..
666Kč
Odlévaný přívěsek z leštěné chirurgické oceli. Velikost 4,5 x 3,5 cm. Lze zvolit variantu s řetízkem Celtic 3 mm (viz.foto), nebo bez řetízku (Dle výběru v kolonce DOSTUPNÉ VARIANTY). Vnitřní průměr závěsného očka (maximální doporučená šířka řet..
490Kč
Přívěsek ve tvaru samopalu (AK47) vyrobený z chirurgické oceli. Kombinace leštěné a černé povrchové úpravy. Velikost přívěsku je 5,3 na délku a 1,5 na výšku (v místě zásobníku, bez závěsného očka). Závěsné očko pojme řetízek o maximální šíř..
290Kč
Tuto sadu z chirurgické oceli tvoří velmi zdařile provedený odlitek amuletu na němž je vyobrazen pohanský symbol KOLOVRAT + řetízek typu Celtic. Na závěsném očku je navíc symbol slovanského boha Velese. Velikost přívěšku (prů..
590Kč
Originální náhrdelník vyrobený v kombinaci Tygřího dřeva a chirurgické oceli. Vyřezávaný přívěsek ve tvaru zlomeného šípu z Tygřího dřeva je 5 cm dlouhý a 2,2 cm široký. Jedná se o oboustannou řezbu, přívěsek je tedy z obou stran zpracován ..
890Kč
Originální náhrdelník vyrobený v kombinaci dřeva a chirurgické oceli. Liliový kruh, který je staroslovanským symbolem blahobytu, je vyřezán z Mahagonu a je o velikosti (průměru kruhu) 5,5 cm. Jedná se o oboustannou řezbu, přívěsek..
890Kč
Výrobce: ANDRE NICOL
Šperková sada z chirurgické oceli, kterou tvoří přívěsek Andre Nicol ve tvaru srdíčka a řetízek typu hádě. Přívěsek i řetízek je v leštěném provedení. Velikost srdíčka je 2 cm. Řetízek v této šperkové sadě je o síle 1 mm..
490Kč
Velmi pěkně zpracovaný náhrdelník z leštěné chirurgické oceli se dvěma přívěsky ve tvaru lístků. Lístky jsou velké cca 3,5 x 3 cm. Řetízek o síle 2 mm lze snadno posunovat ocelovým korálkem a nastavovat si tak poměr délek obou kon..
390Kč
Originální náhrdelník vyrobený v kombinaci dřeva a chirurgické oceli. Krkavčí lebka která je vyřezána z Tygřího dřeva je dlouhá 6 cm a široká 2,5 cm. Přívěsek byl po dokončení zalakován dřevařským lakem. Řetízek z chirurgické oceli typu hád..
990Kč
Sada vyrobená z chirurgické oceli 316L. Decentní přívěsek ve tvaru obráceného kříže v leštěném provedení +  řetízek v černém provedení o síle 2 mm. Délka dle výběru v kolonce: DOSTUPNÉ VARIANTY. Rozměr kříže (bez závěsného očka)&n..
666Kč
Sada vyrobená z chirurgické oceli 316L. Decentní přívěsek ve tvaru obráceného kříže +  řetízek v černém provedení o síle 2 mm. Délka dle výběru v kolonce: DOSTUPNÉ VARIANTY. Rozměr kříže (bez závěsného očka) je 2,9 x 1,8 cm. ..
666Kč
Tuto sadu z chirurgické oceli tvoří velmi zdařile provedený odlitek ve tvaru Thorova kladiva Mjolnir + řetízek typu Celtic. Síla řetízku je 3 mm (délka dle výběru v koloncce: Dostupné Varianty). Kladivo je stejným způsob..
590Kč
Výrobce: EXEED
Ocelový přívěsek, vyrobený z leštěné chirurgické oceli ve tvaru dutinky, kterou lze rozšroubovat. Dutinka je i prosklená a lze tedy vidět i případný obsah unitř. Dutinka je opatřena i těsněním pod šroubovací víčko. Rozměr dutinky: 4,8 cm x ..
450Kč
Ocelový náhrdelník v leštěném provedení, zobrazující symbol - Bohyni matku (Trojná Bohyně). Přívěsek je o rozměru 5,5 (na výšku) a 2,5 cm (na šířku v nejširším bodě rohových cípů měsíce).  Řetízek je o síle 1,5 mm. Tento symbol tz..
450Kč
Originální náhrdelník s kladivem Mjolnir (zbraň severského boha Thora). Přívěsek je vyřezán z velmi tvrdého stabilizovaného Javoru. Závěsný kruh je vyroben z Titanu a řetěz je z matné chirurgické oceli. Řetěz o..
1 190Kč
Výrobce: EXEED
Elegantní šperková sada, vyrobená z leštěné chirurgické oceli, kterou tvoří přívěsek zn.Exeed s řetízkem typu hádě. Přívěsek je osazen syntetickým kamenem fialové barvy. Velikost přívěsku na výšku (včetně průvlekového očka) je 4,2 cm a na šířku 2 cm...
550Kč
Výrobce: EXEED
Přívešek ve tvaru elektrické kytary, vyrobený z leštěné chirurgické oceli. Rozměr kytary: 5 cm x 2,5 cm. ..
290Kč
×
×
×
×
×
×
×