OCELOVÉ PŘÍVĚSKY

Ocelové přívěšky vyrobené z chirurgické oceli 316L.

Zobrazit: seznam mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Amulet Valknut / Vegvisir z chirurgické oceli o velikosti 2,5 cm (průměr kruhu) a řetízek. Amulet je z přední strany kde je vyobrazen symbol Valknut (Odinův uzel) leštěný a z druhé strany s vyobrazením symbolu Vegvisir je matný. Závěsné očko můž..
390Kč
Přívěsek z leštěné chirurgické oceli, strom života, který je osazen kameny čiré barvy. Velikost přívěsku (průměr kruhu): 3,7 cm. Vnitřní velikost závěsného očka (maximální doporučená šířka řetízku): 4 mm. Přívěsek lze zakoupit s ř..
490Kč
Odlévaný ocelový přívěsek v leštěném provedení ve tvaru symbolu Triquetra. Velikost přívěsku je 4 cm. Velikost průvlekového očka (max. doporučená šířka řetízku): 5 mm. Přívěsek lze zakoupit i s řetízkem typu Celtic (viz foto), nebo bez..
450Kč
Tuto originální šperkovou sadu tvoří přívěsek Thorova kladiva Mjolnir, které je vyřezáno z ořechového dřeva a řetízek o síle 5 mm z chirurgické oceli vzoru Celtic. Rozměr přívěsku na výšku: 5,5 cm, šířka: 4,8 c..
990Kč
Tuto sadu tvoří velmi pěkně provedený odlitek přívěsku z chirurgické oceli ve tvaru Thorova kladiva Mjolnir + řetízek typu Anker. Síla řetízku je 4 mm (délka dle výběru v koloncce: Dostupné Varianty). Kladivo je nádherně provedeno..
590Kč
Přívěsek vyrobený z leštěné chirurgické oceli. Velikost kříže je 4 cm na výšku a 2,5 cm na šířku. Závěsné očko na přívěsku může pojmout řetízek maximálně 4 mm široký. Symbol Anch (Ankh) je symbolem ze starověkého Egypta. Nazývá..
350Kč
Tuto sadu vyrobrnou z chirurgické oceli tvoří přívěsek s řetízkem. Ocelový přívěsek z matné chirurgické oceli ve tvaru destičky s vyobrazením tří černých čtverců je o rozměru 1 cm x 3 cm. Průvlek v přívěsku pojme řetízek o ma..
590Kč
Tuto sadu tvoří přívěsek s řetízkem. Ocelový přívěsek z matné chirurgické oceli ve tvaru destičky o rozměru 1,4 cm x 2,6 cm s vyřezaným ornamentem pavoučka pro štěstí. Závěsné očko pojme řetízek o maximální šířce 3,5 mm. Kuličkový řetízek z chir..
250Kč
Šperková sada z leštěné chirurgické oceli 316l, kterou tvoří přívěsek osazený černým syntetickým kamenem a řetízek Valis o síle 2 mm. Velikost přívěsku (průměr kruhu) je 3 cm. Závěsné očko na přívěsku pojme řetízek (maximálně) o šířce ..
490Kč
Originální náhrdelník vyrobený z chirurgické oceli 316L. Přívěsek z matné chirurgické oceli je osazen křišťály Preciosa. Velikost přívěsku je (bez závěsného očka) 3,2 cm na výšku a 1,4 na šířku. Pruvlekové očko pojme řetízek o maximáln..
690Kč
Výrobce: EXEED
Velmi pěkný přívěsek - odlitek z leštěné chirurgické oceli v podobě nože. Přívěsek je bez závěsného očka dlouhý 5,5 cm. Závěsné očko pojme řetízek maximální o šířce 4 mm. ..
350Kč
Tuto šperkovou sadu tvoří přívěsek z leštěné chirurgické oceli a řetízek celtic. Přívěsek zobrazuje symbol triskelion v kruhu s runami (futhark). Velikost přívěsku (průměr kruhu) je 3,5 cm. Závěsné očko může pojmout řetízek o maximání šířce 4 mm..
490Kč
Originální náhrdelník z chirurgické oceli, sestávajíc z velmi zdařilého odlitku dračí hlavy a silnějšího řetízku. Přívěsek je rozměrově cca 3,5 cm x 3,5 cm. Řetízek je o šířce 5 mm a délce 55 cm se zapínáním na karabinku. Na požádání lze případn..
890Kč
Šperkovou sadu z chirurgické oceli tvoří velmi povedený odlitek ve tvaru hada a řetízek. Velikost přívěsku je 4,8 cm na délku a 2,1 cm na šířku. Tlamou hada lze provléci řetízek o maximální šířce 3,5 mm. Přívěsek lze koupit buď samosta..
390Kč
Výrobce: EXEED
Elegantní náhrdelník, kombinace chirurgické oceli a černé keramiky. Přívěsek v kombinaci leštěné chirurgické oceli a černé keramiky je osazen kameny bílé barvy (syntetické zirkony). Velikost kroužků je 2,2 cm. Řetízek o ..
490Kč
Šperková sada z leštěné chirurgické oceli, kterou tvoří přívěsek zn.Andre Nicol a jemný kuličkový řetízek. Do přívěsku je vsazen kamínek čiré barvy (syntetický zirkon). Velikost přívěsku je 2,5 cm. Průvleková dírka v přívěsku pojme řetízek o max..
250Kč
Šperková sada z chirurgické oceli, kterou tvoří přívěsek ve tvaru velrybí ploutve a řetízek. Velrybí ploutve s polyneským ornamentem je široká 4,8 cm a na výšku měří 3,3 cm. Průvlek ze zadní strany ploutve pojme řetízek o maximální šířce 4 mm. Ř..
550Kč
Tuto šperkovou sadu z leštěné chirurgické oceli tvoří visací náušnice a přívěsek na řetízku. Vyobrazené symboly pentagram a triquetra jsou propojeny se symbolem měsíce, který zároveň tvoří kruh.   Velikost náušnic i..
490Kč
Originální šperková sada, kterou tvoří přívěsek Thorova kladiva Mjolnir a řetízek vzor Celtic. Kladivo je vyřezáno z ořechového dřeva. Rozměr přívěsku na výšku je 5,5 cm, šířka 4,5 cm a tloušťka 1 cm...
1 190Kč
Tuto originální šperkovou sadu tvoří přívěsek Thorova kladiva Mjolnir, jež je vyřezáno z ořechového dřeva a silnější řetízek z chirurgické oceli vzoru Celtic. Rozměr přívěsku na výšku (bez závěsného očka) je 5,8 cm,..
1 190Kč
Výrobce: EXEED
Elegantní šperková sada, náušnice a přívěsek s řetízkem, je vyrobena v kombinaci chirurgické oceli a černé keramiky. Šmrnc této šperkové dsady podtrhují kameny bílé barvy (syntetické zirkony), které jsou do šperků vsazen..
890Kč
Odlévaný přívěsek vyrobený z chirurgické oceli ve tvaru vlčího amuletu. Velikost na výšku (bez závěsného očka) je 4 cm  a  4,8 cm na šířku. Velikost závěsného očka (maximální doporučená šířka řetízku): 7 mm. Přívěsek lze..
490Kč
Výrobce: ANDRE NICOL
Sada šperků z chirurgické oceli. Přívěsek zn.Andre Nicol vyrobený v kombinaci leštěné a matné povrchové úpravy. je osazen kamenem bílé barvy (synt.zirkon). Vellikost přívěsku (průměr kruhu) je 2,5 cm. Průvlekové očko pojme řetízek o ma..
550Kč
Tuto šperkovou sadu vyrobenou z chirurgické oceli tvoří amulet Vegvisir a řetízek. Amulet z chirurgické oceli má hrubě matnou povrchovou úpravu, která připomíná tmavou patinu. Velikost přívěsku (průměr kruhu) je 3,3 cm. Závěsné očko může po..
590Kč
×
×
×
×
×
×
×