OCELOVÉ PŘÍVĚSKY

Ocelové přívěšky vyrobené z chirurgické oceli 316L.

Zobrazit: seznam mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Špekyová sada z chirurgické oceli, kterou tvoří odlévaný přívěsek a řetízek. Velmi pěkně provedené kladivo severského boha Thora o velikosti 2,5 cm x 2 cm je zavěšeno na řetízek o síle 3 mm. Délku řetízku lze zvolit v kolonce: Dostupné Vari..
490Kč
Stylový odlitek ocelového korálku, který je určen do vousů a vlasů, ale i na jiné účely. Vyobrazený severský symbol je Vegvisir. Vnitřní průměr korálku je: 8 mm. Symbol VEGVISIR: Zjednodušeně lze o tomto symbolu říci, že je to ochranný&n..
160Kč
Výrobce: EXEED
Kříž originálního designu, vyrobený z chirurgické oceli. Kombinace černé a leštěné oceli je podtrhnuta kamenem čiré barvy (syntetický zirkon), který je vsazen v prostřed kříževe. Velikost kříže (rozpětí ramen) : 4 x 2,3 cm. Průvle..
390Kč
Odlitek z chirurgické oceli ve tvaru kříže. Leštěná povrchová úprava. Velikost kříže (rozpětí ramen) : 5,3 x 3,3 cm. Průvlekové očko má vnitřní průměr (maximální doporučená šířka řetízku): 4 mm. ..
390Kč
Odlévaný přívěšek ve tvaru pleteného kříže, vyrobený z leštěné chirurgické oceli. Rozměr kříže: 5,5 x 3,5 cm. Průvlekové očko má vnitřní průměr (maximální doporučená šířka řetízku): 4 mm. ..
390Kč
Odlévaný přívěšek ve tvaru kříže, vyrobený z leštěné chirurgické oceli. Rozměr kříže: 5 x 3,4 cm. Průvlekové očko má vnitřní průměr (max.doporučená šířka řetízku) 4 mm. ..
390Kč
Přívěsek z chirurgické oceli 316L ve tvaru symbolu Jin - Jang. Kombnace leštené oceli s černou barvou. Velikost přívěsku  (průměr kruhu) je 2,6 cm. Vnitřní velikost průvlekového očka (maximální, doporučená šířka řetízku): 3,5 mm. Te..
350Kč
Náhrdelník z chirurgické oceli. Velmi zdařile provedený odlitek ve tvaru Thorova kladiva Mjolnir s řetízkem (síla řetízku je 3 mm). Délku řetízku lze vybrat v kolonce: Dostupné Varianty. Kladivo je stejným způsobem&..
650Kč
Stylový odlitek ocelového korálku, který je určen do vousů a vlasů, ale i na jiné účely. Vyobrazený symbol je Triquetra (Triketra). Vnitřní průměr korálku je 8 mm. Triquetra je symbol tří živlů, nebo také „trojitosti“ duše: fyzické, mentální ..
160Kč
Stylový odlitek ocelového korálku, který je určen do vousů a vlasů, ale i na jiné účely. Vyobrazený symbol je Triquetra (Triketra). Vnitřní průměr korálku je 6 mm. Triquetra je symbol tří živlů, nebo také „trojitosti“ duše: fyzické, mentální a spi..
160Kč
Stylový odlitek ocelového korálku, který je určen do vousů a vlasů, ale i na jiné účely. Vyobrazený symbol je Valknut. Vnitřní průměr korálku je: 8 mm. Symbol VALKNUT , nazýván též uzlem Odinovým. Je to symbol tří propletených trojúhelníků a je v ..
160Kč
Stylový odlitek ocelového korálku, který je určen do vousů a vlasů, ale i na jiné účely. Vyobrazený symbol je Valknut. Vnitřní průměr korálku je 6 mm. Symbol VALKNUT , nazýván též uzlem Odinovým. Je to symbol tří propletených trojúhelníků a je v s..
160Kč
Náhrdelník vyrobený z chirurgické oceli, který tvoří řetízek o síle 3 mm a velmi pěkný odlitek Baphometa, který je ze zadní strany opatřen Luciferovou pečetí (na druhé straně přívěsku, viz foto č.3). Velikost přívěsku je 3,5  x 3 cm.&n..
666Kč
Odlévaný, ocelový náhrdelník z leštěné chirurgické oceli. Náhrdelník tvoří přívěsek a řetízek. Kruh na kterém je vybrazen Ornament -  pltenec je zavěšen na řetízku o síle 3mm. Řetízek je o šířce 3 mm a délce 60 cm. Přívěsek (kruh) je o..
550Kč
Krásný odlitek z chirurgické oceli ve tvaru srdce v leštěném provedení. Velikost přívěsku je cca 3 cm na vvýšku (bez závěsného očka) a 2 cm na šířku. Přívěsek má kulaté závěsné očko, jež pojme řetízek o maximální šířce 4 mm. ..
390Kč
Vykované Thorovo kladivo z damaškové oceli, které je skutečným originálem. Tento přívěsek byl vyroben/vykován, našim kolegou. Vykoval překládáním jednotlivých částí oceli damaškovou ocel a z této damaškové oceli posléze vznikl ..
1 790Kč
Velmi pěkně provedený přívěsek z chirurgické oceli 316L ve tvaru symbolu Jin - Jang v kombinaci s černou a bílou glazurou, který je navíc osazen dvěma kameny (černý a bílý/čirý).  Velikost přívěsku  (průměr kruhu) je 2,6 cm. ..
350Kč
Přívěsek z leštěné chirurgické oceli s hieroglify.  Velikost kříže je 5 cm na výšku a 3 cm na šířku. Závěsné očko na přívěsku může pojmout řetízek maximálně 3,5 mm široký. Přívěsek lze objednat buď samostatně, nebo s řetíz..
350Kč
Precizně provedený odlitek ve tvaru hada Ouroborose. Velikost přívěsku je 4,2 cm. Průvlekové očko pojme řetízek o maximální šířce 4 mm. Had OUROBOROS který pojídá svůj vlastní ocas, je od pradávna symbolem nekonečna a věčného koloběhu života v pří..
350Kč
Šperková sada z chirurgické oceli, kterou tvoří precizně provedený odlitek ve tvaru hada a řetízek. Velikost přívěsku je 4 cm na délku a 2,5 cm na šířku. Přívěsek lze koupit buď samostatně, nebo s řetízkem o šířce 2 mm (..
350Kč
Ocelový náhrdelník s přívěskem ve tvaru srdíčka. Délka náhrdelníku je 45 cm. Velikost srdíčka je cca 1, 6 cm.  ..
490Kč
Přívěsek vyrobený z leštěné chirurgické oceli s velmi dobře vsazenými kameny, znázorňující strom života. Velikost přívěsku je 2,5 cm. Průvlekové očko pojme řetízek o maximální šířce 3,5 mm. Přívěsek lze zakoupit buď samostatně, nebo s řetízkem typu h..
390Kč
Přívěsek z chirurgické oceli, vyrobený v kombinaci černé a leštěné povrchové úpravy. Rozměr kříže (bez závěsného očka) je 6 x 4 cm. Velikost průvlekového očka (maximální doporučená šířka řetízku) : 4 mm. Přívěsek lze obj..
666Kč
Poměrně velký přívěsek z chirurgické oceli ve tvaru kozlí hlavy - Baphometa. Velikost přívěsku na výšku (bez závěsného očka) je 6 cm a na šířku 7 cm (rozpětí paroží). Závěsné očko pojme řetízek o maximální šířce 7 mm.  ..
466Kč
×
×
×
×
×
×
×