OCELOVÉ PŘÍVĚSKY

Ocelové přívěšky vyrobené z chirurgické oceli 316L.

Zobrazit: seznam mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Přívěsek ve tvaru kříže, vyrobený z leštěné chirurgické oceli. Velikost kříže je 4,5 x 3 cm. Velikost průvlekového očka (maximální doporučená šířka řetízku): 3,5 mm. ..
290Kč
Výrobce: EXEED
Velice jemná, elegantní sada z leštěné chirurgické oceli 316L. Sada je složena z náušnic a náhrdelníku. Náhrdelník je tvořen dvojitým řetízkem, na němž jsou přívěsky: srdíčko z oceli (0,7 cm) a perlička (6 mm). Oba ..
450Kč
Výrobce: EXEED
Tuto elegantní sadu z leštěné chirurgické oceli 316L tvoří náušnice a přívěsek s řetízkem. Do  vnitřního prostoru přívěsku je zavěšen kamínek čiré barvy (syntetický zirkon)  Velikost Přívěsku: 2 cm. Velikost náušnic: 1,5 cm. Řetíz..
450Kč
Výrobce: EXEED
Tuto elegantní sadu z leštěné chirurgické oceli 316L tvoří řetízek se třemi přívěsky Zámek, Srdíčko a Klíček osazený kamínkem čiré barvy. Přívěsky jsou na malé karabinc, kterou lze odepnout z řetízku. Řetízek o síle 1,5 mm je dlouhý 60 cm. ..
190Kč
Výrobce: EXEED
Tuto velmi jemnou a elegantní sadu z leštěné chirurgické oceli 316L tvoří náušnice a přívěsek s řetízkem. Kamínek čiré barvy ve tvaru srdíčka, jenž je v prostřed řetízku má rozměr 5 mm. Řetízek o síle 1 mm je možno nastavovat dle potře..
390Kč
Výrobce: EXEED
Tuto elegantní sadu z leštěné chirurgické oceli 316L tvoří náušnice a přívěsek s řetízkem. Do  šperků jsou vsazeny kamínky čiré barvy (synt.zirkony). Velikost Přívěsku: 2 cm. Velikost náušnic: 1,5 cm. Řetízek o síle 1,5 ..
650Kč
Elegantní ocelový náhrdelník z leštěné chirurgické oceli, znázorňující strom života i s kořeny. Do přívěsku je vsazen křišťálek čiré barvy (PRECIOSA crystal). Velikost stromu (průměr kruhu): 2,8 cm. Šířka řetízku je 1,5 mm. Délku ..
490Kč
Přívěšek ve tvaru kříže, vyrobený z leštěné chirurgické oceli, s kamenem černé barvy. Rozpětí ramen kříže 3,3 cm x 4 cm. Velikost očka (maximální doporučená šířka řetízku): 4 mm. ..
450Kč
Odlévaný přívěšek z leštěné chirurgické oceli ve tvaru Thorova kladiva Mjolnir. Výška přívěšku: 3 cm. Šířka přívěšku: 2 cm. Velikost průvleku (max.doporučená šířka řetízku): 4 mm. ..
350Kč
Tuto šperkovou sadu tvoří odlévaný přívěsek z leštěné chirurgické oceli ve tvaru chameleona + náhrdelník z černé pletené kůže o šířce 4 mm a délce 60 cm.  Velikost přívěsku  je 3,5 x 3 cm. Velikost očka (maximální doporučená šířka řetí..
490Kč
Přívěsek z chirurgické oceli v leštěném provedení s pískovaným ornamentem. Velikost kříže je 6 x 4 cm. Velikost průvlekového očka (maximální doporučená šířka řetízku): 4 mm. ..
450Kč
Výrobce: PRIM
Přívěsek vyrobený z chirurgické oceli s vyobrazením vlčí hlavy. Velikost amuletu (průměr kruhu): 4,5 cm. velikost závěsného očka (maximální doporučená šířka řetízku): 4 mm. ..
450Kč
Výrobce: PRIM
Krásně provedený odlitek ještěrky z chirurgické oceli 316L v leštěném provedení. Velikost ještěrky je 4,5 x 3 cm. Velikost závěsného očka(maximální šířka řetízku): 4 mm.  ..
450Kč
Přívěsek vyrobený z chirurgické oceli 316L. Rozměr kříže (bez závěsného očka) je 6 x 4 cm. Maximální doporučená šířka řetízku pro volný průchod závěsným očkem je 6 mm. ..
666Kč
Tuto sadu z leštěné chirurgické oceli 316l tvoří přívěsek + řetízek. Rozměr kříže (bez závěsného očka) je 4,5 x 2,5 cm. Šířka řetízku: 3 mm. Délka řetízku: 55 cm. Maximální doporučená šířka řetízku pro volný průchod závěsným očkem je 4..
666Kč
Krásný odlitek z leštěné chirurgické oceli 316L ve tvaru buvolí lebky. Rozměr lebky je na výšku 3,6 cm a rozpětí rohů je 6,2 cm. Ze zadní strany přívěsku (v kořenech rohů) jsou dvě průvleková očka jimiž se provléká řetízek. Maximální doporu..
450Kč
Velice zdařilí odlitek z  leštěné chirurgické oceli ve tvaru netopýra. Figura netopýra je kompletně vymodelována (i ze zadní strany). Rozměr netopýra je 7 cm (rozpětí křídel v nejširším místě) a výška přívěsku je 6 cm. Velikost očka pro řetízek ..
450Kč
Výrobce: EXEED
Ocelový přívěsek v leštěném provedení v podobě žiletky. Rozměr přívěsku je 3,5 x 2 cm. Šířka pruvlekového očka (maximální doporučená šířka řetízku) je 4 mm. ..
250Kč
Odlévaný ocelový přívěsek z leštěné chiruirgické oceli ve tvaru orla. Velikost přívěsku je cca 4,5 x 4,5 cm. Ze zadní strany pívěsku (na každé, křídle) jsou dvě průvleková očka pro řetízek. Velikost oček (max.šířka řetízku) je cca 5 mm. Doporučená ší..
450Kč
Tuto šperkovou sadu tvoří přívěsek + řetízek. Přívěsek i řetízek jsou vyrobeny z leštěné chirurgické oceli. Přívěsek znázorňující oko boha Hora. Velikost (kruh) bez závěsného očka: 3,5 cm. Řetízek o síle 3 mm a délce 60 cm lze na požád..
550Kč
Odlévaný přívěšek ve tvaru lebky, vyrobený z chirurgické oceli 316L se vsazenými kameny černé barvy. Rozměr lebky je 3,5 cm x 2,3 cm. Vnitřní průměr průvlekového očka je 5mm. ..
550Kč
Nádherně provedený odlitek z leštěné chirurgické oceli ve tvaru boty. Velikost boty na délku: 4,2 cm. Šířka: 1,5 cm. Očko pojme řetízek o šířce 4 mm. Některé typy řetízků mohou mít i větší průměr (kupříkladu u některých typů řetízku an..
450Kč
Oditek z chirurgické oceli 316L v podobě přívěsku draka. Velikost přívěsku je 5 x 3,7 cm.  Očko je schopno pojmout řetízek maximálně o síle 6 mm.  ..
390Kč
×
×
×
×
×
×
×