OCELOVÉ PŘÍVĚSKY

Ocelové přívěšky vyrobené z chirurgické oceli 316L.

Zobrazit: seznam mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Výrobce: EXEED
Elegantní sada která zahrnuje náušnice a přívěsek s řetízkem. Kombinace leštěné chirurgické oceli do níž jsou vsazeny kamínky čiré barvy (synt.zirkony). Velikost Přívěsku (bez závěsného očka): 2,3 cm. Velikost Náušnic: 1..
690Kč
Náhrdelník zn. EXEED s přívěškem ve tvaru slunce a se zirkonem. Kombinace matovaného a leštěného povrchu. Délka: 50 cm. Řetízek lze na požádání zkrátit. ..
590Kč
Přívěsek z chirurgické oceli ve tvaru destičky se vzorem šachovnice. Kombinace leštěného a pískovanévho povrchu. Rozměr destičky je 3 x 2 cm. Max. doporučená šířka řetízku je 4,5 mm...
120Kč
Ocelový přívešek zn.EXEED v kombinaci oceli a bílé glazury, která je zapuštěna v ornamentu. Hvězda o průměru: 2,5 cm...
450Kč
Ocelový přívešek zn.EXEED v kombinaci leštěné oceli a černé glazury, která je zapuštěna v ornamentu. Hvězda o průměru: 2,5 cm...
450Kč
Ocelový přívešek zn.EXEED v kombinaci oceli a bílé glazury, která je zapuštěna v ornamentu. Kruh o průměru: 3,2 cm. K Přívěšku lze do sady dokoupit Naušnice zn.EXEED - White I. ..
390Kč
Klíčenka s ocelovým lankem, vyrobená z chirurgické oceli. Ocelové lanko na nějž se klíče navlékají je na jednom konci opatřeno hlavicí se závitem, jež se při přidávání klíčů povysune a vyšroubuje. Posléze se lanko vysune z těla klíčenky a po navlečen..
300Kč
Ocelový přívešek zn.EXEED v kombinaci oceli a černé glazury, která je zapuštěna v ornamentu. Hvězda o průměru: 3,8 cm...
350Kč
Ocelový přívešek zn.EXEED osazený jedním kamenem (zirkon). Výška přívěšku: 4 cm. Šířka: 3 cm...
460Kč
Výrobce: EXEED
Náhrdelník zn.EXEED vyrobený z chirurgické oceli s ocelovým přívěškem pout. Pouta jsou funkční a dají se otevřít. Velikost pout je 2 cm x 1,8 cm. Délka náhrdelníku je 50 cm. Šířka oček řetízku je 6 mm. Náhrdelník lze na požádání zkrátit. ..
590Kč
Ocelový přívešek v leštěném provedení zn.Andre Nicol osazený kameny (zirkony). Výška přívěšku bez očka: 3,3 cm. Šířka: 1,5 cm. ..
290Kč
Ocelový přívešek ve tvaru kříže v leštěném provedení osazený Swarovskými kameny. Výška přívěšku: 3,7 cm. Šířka: 2,6 cm. ..
750Kč
Ocelový přívešek ve tvaru pout. !! Pouta jsou funkční !! Výška přívěšku: 3,4 cm. Šířka: 3,2 cm. ..
350Kč
Ocelový přívešek ve tvaru měsíce v kombinaci oceli a bílé glazury, která je zapuštěna v ornamentu. Výška přívěšku: 3,7 cm. Šířka: 2 cm...
390Kč
Ocelový přívešek v leštěném provedení ve tvaru listu. Výška: 3,2 cm. Šířka: 2,8 cm. ..
250Kč
Ocelový přívešek v kombinaci leštěného a matovaného provedení. Výška: 4 cm. Šířka: 2 cm. ..
190Kč
Odlévaný ocelový přívešek ve tvaru Eiffelovy věže. Výška přívěšku: 2,8 cm. Šířka: 1,3 cm. ..
350Kč
Ocelový přívešek zn.EXEED v kombinaci oceli a černé glazury, která je zapuštěna v ornamentu. Výška přívěšku: 3,2 cm. Šířka: 2,5 cm. K přívěšku lze do sady pořídit Naušnice zn.EXEED - Black II ..
450Kč
×
×
×
×
×
×
×