OSTATNÍ

Zobrazit: seznam mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Manžetové knoflíky zn. EXEED v leštěném provedení, osazené onyxovou destičkou, vyrobené z chirurgické oceli. Rozměr čtverce 1,5 x 1,5 cm. ..
390Kč
Brož ve tvaru vážky v kombinaci se Swarovskými kameny tmavě-modré a světle-modré barvy. Brož je vyrobena z bižuterního kovu a je silně rhodiována. Rozměr: 6 x  5 cm. Zapínání na klasický zavírací špendlík má navíc i otočnou p..
680Kč
Brož ve tvaru motýla, osazená Swarovskými kameny. Brož je vyrobena z bižuterního kovu a je silně rhodiována. Rozměr: 5 x 3 cm. Zapínání na klasický zavírací špendlík má navíc i pojistku...
680Kč
Brož ve tvaru květiny, osazená Swarovskými kameny. Brož je vyrobena z bižuterního kovu a je silně rhodiována. Rozměr: 5 x 2 cm. Zapínání na klasický zavírací špendlík má navíc i pojistku. ..
550Kč
Brož ve tvaru hvězdy, osazená Swarovskými kameny. Brož je vyrobena z bižuterního kovu a je silně rhodiována. Rozměr: 3,5 x 3,5 cm. Zapínání na klasický zavírací špendlík má navíc i pojistku. ..
890Kč
Klíčenka vyrobená z chirurgické oceli v kombinaci s ocelovými lanky jako estetickým doplňkem. Systém přidávání klíčů je prostý.... Klíčenka je opatřena vyšroubovatelným dříkem, po jehož povolení (nebo uplném vyšroubování, dle libosti) lze nasunout na..
650Kč
×
×
×
×
×
×
×