DĚTSKÉ NÁUŠNICE

Náušnice vyrobené z chirurgické oceli 316l, vhodné taktéž pro děti. Chirurgická ocel nevyvolává žádné alergické reakce a je jistě dobrou volbou i pro Vaše děti.
Zobrazit: seznam mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Výrobce: EXEED
Drobné kruhové náušnice vyrobené z leštěné chirurgické oceli 316L do nichž jsou vsazeny 3 kameny bílé barvy (synt.zirkony). Průměr kruhu: 1 cm. Šířka: 3 mm. Náušničky jsou díky své malé velikosti vhodné i pro děti. Zapín..
350Kč
Výrobce: EXEED
Kroužkové náušnice z chirurgické oceli 316L v leštěném provedení. Průměr náušnice je 13 mm. Šířka: 3 mm.  Zapínání na zacvaknutí. ..
150Kč
Výrobce: PRIM
Drobné, elegantní náušnice zn.PRIM, vyrobené z leštěné chirurgické oceli, osazené křišťálky zn.PRECIOSA. Velikost: 1,1 x 0,9 cm. Zapínání na puzetu. Náušničky jsou skutečně drobné a decentní, lze je tedy případně doporučit i pro děti o..
790Kč
Náušnice vyrobené z ušlechtilé oceli 316L. Precizně zpracovaná kombinace leštěné oceli, černé glazury a vsazeného kamene čiré barvy (synt.zirkon). Zapínání je řešeno klasickou puzetkou. Velikost náušnice: 1,1 x 0,5 cm. Díky velikosti náušni..
450Kč
Naušnice vyrobené z chirurgické oceli se vsazeným kamenem (synt. zirkon) ve tvaru čtverce. Kámen je červené barvy. Zapínání na puzetu. Velikost kamene je 0,5 x 0,5 cm. ..
150Kč
Ocelové náušnice se vsazeným kamínkem ve tvaru srdíčka černé barvy. Velikost kamínku je 5 mm. Díky své velikosti mohou být vhodné i pro děti od 5ti let. Zapínání na puzetu. ..
120Kč
Náušnice z chirurgické oceli v kombinaci s krémovoě bílou syntetickou perličkou. Velikost perličky je 8 mm. Zapínání na puzetu. Náušnice jsou vhodné i pro odrostlejší holčičky. ..
80Kč
Kruhové náušnice vyrobené z chirurgické oceli v leštěném provedení, do nichž je vsazen kamínek čiré barvy (syntetický zirkon). Průměr kruhu: 1,3 cm. Šířka: 4 mm. ..
250Kč
Kruhové náušnice vyrobené z chirurgické oceli v leštěném provedení. Náušnice jsou menšího průměru a šířky, tedy jsou vhodné taktéž i pro děti. Průměr náušnice (kruhu): 10 mm. Šířka: 3 mm.  Zapínání na zacvaknutí. ..
250Kč
Náušnice vyrobené z chirurgické oceli se vsazeným kamenem čiré barvy (synt. zirkon). Zapínání na puzetu. Velikost kamene je 0,4 cm. ..
180Kč
Ocelové náušnice EXEED v matném provedení. Jedná se o Japonský symbol tří živlů představujících spojení člověka, země a nebe. Velikost náušnic je 8 mm. Zapínání na puzetu. ..
90Kč
Naušnice vyrobené z chirurgické oceli se vsazeným kamenem (synt. zirkon) ve tvaru čtverce. Kámen je černé barvy. Zapínání na puzetu. Velikost kamene je 0,5 x 0,5 cm. Naušnice míváme taktéž v jiných velikostech: ..
250Kč
Naušnice vyrobené z chirurgické oceli se vsazeným kamenem (synt. zirkon) ve tvaru čtverce. Kámen je čiré barvy. Zapínání na puzetu. Velikost kamene je 0,5 x 0,5 cm. Naušnice míváme taktéž v jiných velikostech: ..
150Kč
Elegantní naušnice zn.EXEED, vyrobené z chirurgické oceli v matovaném provedení se vsazenými kameny (syntetické zirkony). Naušnice mají zapínání na puzetu. Průměr kruhu: 0,7 cm. ..
150Kč
Elegantní naušnice zn. EXEED, vyrobené z chirurgické oceli v kombinaci leštěného a matného provedení. Do naušnic jsou vsazeny kameny (zirkony). Zapínání na puzetu. Délka naušnice je 1,5 cm, šířka 0,5 cm. ..
150Kč
×
×
×
×
×
×
×