DĚTSKÉ NÁUŠNICE

Náušnice vyrobené z chirurgické oceli 316l, vhodné taktéž pro děti. Chirurgická ocel nevyvolává žádné alergické reakce a je jistě dobrou volbou i pro Vaše děti.
Zobrazit: seznam mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Kruhové náušnice z chirurgické oceli v kombinaci černé povrchové úpravy s vyboušeným ornamentem. Průměr náušnice: 14 mm. Šířka: 5 mm.  Zapínání na zacvaknutí. ..
250Kč
Kruhové náušnice vyrobené z chirurgické oceli v kombinaci leštěného a vybrušovaného povrchu. Náušnice jsou menšího průměru a šířky, tedy jsou vhodné taktéž i pro děti. Průměr náušnice (kruhu): 10 mm. Šířka: 3 mm.  Z..
190Kč
Ocelové náušnice se vsazeným kamínkem ve tvaru srdíčka bílé barvy. Velikost kamínku je 4 mm. Díky své velikosti mohou být vhodné i pro děti. Zapínání na puzetu. ..
120Kč
Výrobce: EXEED
Drobné kruhové náušnice vyrobené z leštěné chirurgické oceli 316L do nichž jsou vsazeny 3 kameny bílé barvy (synt.zirkony). Průměr kruhu: 1 cm. Šířka: 4 mm. Náušničky jsou díky své malé velikosti vhodné i pro děti. Zapín..
250Kč
Kruhové náušnice vyrobené z chirurgické oceli v leštěném provedení. Náušnice jsou menšího průměru a šířky, tedy jsou vhodné taktéž i pro děti. Průměr náušnice (kruhu): 10 mm. Šířka: 3 mm.  Zapínání na zacvaknutí. ..
190Kč
Náušnice z chirurgické oceli v kombinaci s krémovoě bílou syntetickou perličkou. Velikost perličky je 5 mm. Zapínání na puzetu. Náušnice jsou vhodné i pro děti. ..
80Kč
Výrobce: EXEED
Ocelové náušnice z leštěné chirurgické oceli se vsazeným kamenem čiré barvy (crystal), ve tvaru srdce o velikost  1 cm. Náušnice jsou na patentní uzávěr. Tento model náušnic může být také vhodný i pro děti. ..
250Kč
Výrobce: EXEED
Ocelové náušnice z leštěné chirurgické oceli se vsazeným kamenem tyrkysové barvy o velikost 7 mm. Náušnice jsou na patentní uzávěr. Tento model náušnic může být také vhodný i pro děti. ..
190Kč
Výrobce: ANDRE NICOL
Velmi drobné náušničky z leštěné chirurgické oceli se vsazeným kamínkem čiré bary (synt.zirkon). Velikost náušnic je 1 cm. Velikost vsazeného kamínku: 3 mm. Zapínání na puzetu. Náušnice jsou díky své velikosti vhodné tak..
150Kč
Náušnice z leštěné chirurgické oceli se vsazeným kamínkem čiré bary (synt.zirkon) ve tvaru květiny. Velikost 9 mm. Velikost kamínku je 1 mm. Zapínání na puzetu. Náušnice jsou díky své velikosti vhodné i pro malé děti. ..
150Kč
Drobné náušničky, vyrobené z leštěné chirurgické oceli. Velikost srdíček je 6 mm. Náušnice jsou vhodné i pro děti. Zapínání na puzetu.  ..
150Kč
Drobné náušničky, vyrobené ze zlacené chirurgické oceli. Velikost srdíček je 6 mm. Náušnice jsou vhodné i pro děti. Zapínání na puzetu.  ..
190Kč
Výrobce: EXEED
Náušnice vyrobené z chirurgické oceli v černé barvě s vybroušeným ornamentem. Průměr náušnice: 1 cm. Šířka: 4 mm. Náušničky jsou díky své velikosti vhodné také pro malé děti. Zapínání na zacvaknutí. ..
190Kč
Výrobce: EXEED
Kruhové náušnice vyrobené z chirurgické oceli v černé barvě. Průměr náušnice: 1,1 cm. Šířka: 3 mm. Náušničky jsou díky své velikosti vhodné také pro malé děti. Zapínání na zacvaknutí. ..
190Kč
Výrobce: EXEED
Drobné kruhové náušnice z leštěné chirurgické oceli. Průměr kruhu: 1 cm. Šířka: 4 mm. Náušničky jsou díky své velikosti vhodné i pro malé děti. Zapínání na zacvaknutí. ..
190Kč
Výrobce: EXEED
Drobné kruhové náušnice z chirurgické oceli s pískovanou povrchovou úpravou. Průměr kruhu: 1,1 cm. Šířka: 3 mm. Náušničky jsou díky své malé velikosti vhodné i pro malé děti. Zapínání na zacvaknutí. ..
250Kč
Výrobce: EXEED
Drobné kruhové náušnice ze zlacené chirurgické oceli v leštěném provedení. Průměr kruhu: 1,1 cm. Šířka: 2 mm. Náušničky jsou díky své malé velikosti vhodné i pro malé děti. Zapínání na zacvaknutí. ..
190Kč
Výrobce: EXEED
Drobné kruhové náušnice z leštěné, zlacené chirurgické oceli s výbroušeným ornamentem. Průměr kruhu: 1 cm. Šířka: 3 mm. Náušničky jsou díky své malé velikosti vhodné i pro malé děti. Zapínání na zacvaknutí. ..
190Kč
Výrobce: EXEED
Drobné kruhové náušnice vyrobené z leštěné, zlacené chirurgické oceli 316L do nichž jsou vsazeny 3 kameny bílé barvy (synt.zirkony). Průměr kruhu: 1 cm. Šířka: 3 mm. Náušničky jsou díky své malé velikosti vhodné i pro malé dě..
290Kč
Ocelové náušnice se vsazeným kamínkem ve tvaru srdíčka bílé (čiré) barvy. Velikost kamínku je 6 mm. Díky své velikosti mohou být vhodné i pro děti od 5ti let. Zapínání na puzetu. ..
120Kč
Výrobce: EXEED
Ocelové náušnice se vsazeným kamínkem ve tvaru srdíčka světle modré barvy. Velikost kamínku je 5 mm. Díky své velikosti mohou být vhodné i pro děti od 5ti let. Zapínání na puzetu. ..
120Kč
Výrobce: EXEED
Elegantní náušnice ve tvaru mašličky, vyrobené z chirurgické oceli 316L. Náušnice jsou v leštěné povrchové úpravě se vsazeným kamínkem (synt.zirkon). Velikost mašličky je 1 cm. Velikost kamínku: 2 mm. Zapínání na puzetu. Náušničky..
80Kč
Výrobce: EXEED
Drobné kruhové náušnice vyrobené z leštěné chirurgické oceli 316L do nichž jsou vsazeny 3 kameny bílé barvy (synt.zirkony). Průměr kruhu: 1 cm. Šířka: 3 mm. Náušničky jsou díky své malé velikosti vhodné i pro děti. Zapín..
350Kč
Výrobce: EXEED
Kroužkové náušnice z chirurgické oceli 316L v leštěném provedení. Průměr náušnice je 13 mm. Šířka: 3 mm.  Zapínání na zacvaknutí. ..
150Kč
×
×
×
×
×
×
×